Dziękuję, że dołączyłeś/aś do wyzwania ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE! Już za kilka minut otrzymasz ode mnie 1 maila z wszystkimi szczegółami!

A w oczekiwaniu na ten moment, zapoznaj się z tą wyjątkową oferta!

Jak Pokonać Lęk Przed Zmianą!

Zapis 2-dniowego szkolenia online!

Zapraszam Cię do Lęk przed zmianą, czyli tak naprawdę lęk przed nieznanym potrafi dosłownie sparaliżować i doprowadzić do sytuacji, w której nie ruszysz z miejsce i pomimo, że życie kopie Cię po…, to zostajesz w tym, co boli… 

Możesz to zmienić!

Zamiast 197 zł

JEDYNE 29 ZŁ!

Kiedy dzisiaj myślę o swoim życiu, widzę siebie sprzed 15 lat. Młoda matka uwikłana w trudy wychowywania dziecka z autyzmem. Bez wsparcia, bez doświadczenia, bez żadnego planu na życie.

To był czas, kiedy totalnie zapomniałam o sobie. To nie ja byłam ważna, ale mój syn, a właściwie jego autyzm i próby znalezienia cudu, by się go pozbyć.

To był czas, kiedy totalnie zapomniałam o moim mężu, mojej wielkiej miłości. To nie on i nasz związek był ważny, tylko autyzm...

Każdy dzień kręcił się wokół tego znienawidzonego słowa! Każdy dzień był taki jak poprzedni: terapie, diety, szukanie nowych rozwiązań, pisanie listów z prośbą o pomoc finansową dla mojego syna, bo wszystkie interwencje, terapie, leczenie było koszmarnie drogie.

Karmiłam siebie nadzieją, że jak będę wystarczająco mocno się starać i robić rzeczy, o których czytałam w Internecie, to moje dziecko nagle wyzdrowieje. Tyle, że nie zdrowiało, a z miesiąca na miesiąc zamiast polepszenia, było coraz gorzej.


W tamtym czasie lęk mnie paraliżował. Robiłam tyle dla mojego dziecka, a wciąż było tylko gorzej, jak więc mogłam uwierzyć, że mogę zmienić moje życie na lepsze?

Przecież to życie było jednym wielkim koszmarem...

Coś mi jednak mówiło, że mam zaufać kobiecie, na którą trafiłam przypadkiem i małymi krokami zaczęłam pracować nad swoim lękiem i wprowadzać drobne zmiany.

Postanowiłam, że moje życie nie może być zdominowane przez autyzm, a ja sama chcę przestać walczyć i nienawidzić, tylko w końcu chcę zacząć żyć! I NIE CHCĘ SIĘ BAĆ! JUŻ NIGDY WIĘCEJ!

Dzisiaj, jak się domyślasz jestem w innym miejscu mojego życia. Sięgam po to, o czym marzę i idę przez życie bez lęku!

W TRAKCIE TEGO SZKOLENIA OPOWIEDZIAŁAM O:

  • opowiedziałam i pokazałam konkretne metody na to, jak przezwyciężać lęk przed zmianą i jak radzić sobie w sytuacjach, które powodują stres i brak działania.
  • Dowiesz się jak pracować z lękiem, ale też jak skutecznie wyznaczać cel po to, by droga do jego osiągnięcia była mniej stresująca, a działanie skuteczne!
  • Poznasz moje sprawdzone metody na spełnianie marzeń, a dzięki temu zyskasz nowe techniki, które od razu będziesz mogła wdrożyć do swojego życia!

Jeśli dzisiaj odczuwasz lęk przed zmianą i nie możesz ruszyć z miejsca, to to jest ten moment, żeby to zrobić!

TO JEST TWOJA SZANSA!

Co znajduje się w szkoleniu?

A wszystko to robisz w swoim indywidualnym tempie, gdyż dostęp do szkolenia masz dożywotnio!

Zobacz, o niektóre z nich mówią o nim:

Mimo, że było to bezpłatne szkolenie, to otrzymałam bardzo dużo! Przede wszystkim dowiedziałam się, jak działa lęk i teraz jestem w stanie go dobrze rozpoznać. Zaczęłam wyznaczać małe cele i widzę progres... lęk maleje, a czuję, że w końcu to ja mam władzę nad moim życiem. Małymi krokami, ale do przodu!

Ewa 

Z całego serca polecam! Zaskoczyła mnie otwartość Beaty i niesamowita umiejętność mówienia o tym, że ona  też się boi. To daje nadzieję, że i jak kiedyś pokonam własne demony. Właśnie rozpisuję pierwsze drobne cele... zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Agnieszka

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna  // właścicielka firmy

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z NAWYKAMI jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.

Beata Biegała © 2018-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>