30 Dni Do Życia W Pełni!

DLA KOBIET, KTÓRE CHCĄ OD ŻYCIA WIĘCEJ!

Dołącz do 30-dniowego Solo MasterMind, w trakcie którego przeprogramujesz swoją podświadomość, stworzysz nowe schematy myślowe i zapoczątkujesz nową historię własnego życia... życia w pełni!

Jesteś gotowa na zmianę?

Jesteś gotowa na odkrycie prawdy o sobie?

Jesteś gotowa, by zacząć żyć na własnych zasadach?

Jeśli wierzysz, że jesteś gorsza... głupia... niewystarczająca, do dokładnie tak będziesz się czuła w relacjach, które budujesz...

...bo Wszechświat da Ci wszystko... spełni każde Twoje życzenie... każdą Twoją prośbę, nawet tą najmniejszą...

...zwłaszcza negatywną...

Tego właśnie chcesz?

Jeśli masz dosyć:

  • życia w poczuciu, że Twoje życie nie jest takie, jakiego zawsze chciałaś...
  • poczucia, że kręcisz się w kółko i końca nie widać...
  • tego, że lęk wciąż Cię paraliżuje i nie wiesz, jak to zmienić...
  • tego, że Twój rozwój nie prowadzi do niczego dobrego i czujesz coraz większą frustrację...

To chcę, żebyś wiedziała, że nie jesteś w tym sama... że jest więcej osób, które próbują i im nie wychodzi... ale chcę też, byś wiedziała, że jednak można to zmienić!                       Można ruszyć z miejsca i chceć więcej!


Doskonale pamiętam, jak to było u mnie... Ciągła frustracja i poczucie, że moje działanie nie ma sensu... że kręcę się w kółko, jakbym nie wiedziała, co tak naprawdę mam zrobić. Mieszało się we mnie wszystko to, co uważałam, że MUSZĘ, z tym, co uważałam, że POWINNAM, a były przecież rzeczy i sprawy, które zwyczajnie CHCIAŁAM! Niestety, często było tak, że to czego chciałam przegrywało z tym co musiałam i powinnam... 

Aż zdałam sobie sprawę z tego, że to nie moja wina, że mi nie wychodzi... że to nie moja wina, że kręcę się w kółko i Trację wiarę w siebie! TO NIE MOJA WINA!

I TWOJA TEŻ NIE!

To wszystko, co powoduje, że Twoje życie nie wygląda tak, jakbyś chciała, że doświadczasz prokrastynacji i rezygnujesz z siebie wynika z Twoich NIEWSPIERAJĄCYCH PRZEKONAŃ zakodowanych w podświadomości, nawyków wynikających z tych przekonań i emocji, które nauczyłaś się czuć!

Jest w tym wszystkim jednak dobra wiadomość:

MOŻESZ TO ZMIENIĆ!

Możesz zmienić niewspierające przekonania i nawyki myślowe!

Możesz nauczyć się czuć inne emocje niż frustracja, lęk i poczucie winy!

Możesz zrezygnować z tego co musisz czy powinnaś i robić to co chcesz!

Możesz kreować życie na własnych zasadach i w tym chce Ci pomóc!

Pomyśl... jakby to było, gdybyś mogła zmienić wszystko i zacząć żyć bez lęku, bez frustracji, w głębokim poczuciu sprawczości i szczęścia?

ZAPRASZAM CIĘ DO NIEZWYKŁEGO WYZWANIA!

30 Dni Do Życia W Pełni to wyzwanie, które pomoże Ci zmierzyć się z niewspierającymi przekonaniami, nawykami, schematami zachowań i emocjami, przez które ciężko Ci wytrzymać z samą sobą! To 30 dni, w trakcie których poznasz sprawdzony i przetestowany sposób zmiany życia, z którego od maja skorzystało już ponad 100 osób!

To specjalnie zaprojektowane wyzwanie, które da Ci wszystkie niezbędne narzędzia do tego, byś zmieniła to co niewspierające na takie, które będzie budowało Twoje nowe życie!

Otrzymasz:

  • Przez pierwsze 14 dni do każdej lekcji otrzymasz osobny workbook, dzięki któremu będziesz mogła spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka, by rozpoznać, jakie niewspierające schematy sabotują Twoje życie,
  • Kolejne 14 dni to video uzupełniające Twoją wiedzę na temat zmiany i kluczowych jej aspektów.

Kluczowym elementem całego procesu zmiany jest DZIENNIK PEŁNI! Jest to specjalny plik pdf do pobrania i wydrukowania, który pomoże Ci:

  • MONITOROWAĆ POSTĘPY! Każdy element wyzwania jest rozpisany w pojedyncze punkty do odhaczenia albo zadania do wykonania. Przez kolejne 30 dni masz pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w Twoim życiu, a to pozwoli Ci świadomie robić inne rzeczy niż dotychczas!
  • WPROWADZIĆ WSPIERAJĄCE NAWYKI! W myśl tego, co możesz przeczytać na grafice powyżej, zaczniesz pracować nad nowymi nawykami w swoim życiu, by po zakończeniu wyzwania Twoje życie wyglądało ZDECYDOWANIE INACZEJ, niż przed jego podjęciem!
  • PROGRAMOWAĆ TWOJĄ PODŚWIADOMOŚĆ, by ta w końcu stała się Twoją przyjaciółką i przestała Cię wciąż sabotować! Wszystko to, co robisz systematycznie na papierze trafia o wiele szybciej do Twojej podświadomości!

Jest jeszcze coś BARDZO WAŻNEGO... Dostęp do prywatnej grupy na Fb, która przede wszystkim ma być miejscem, w którym być może PIERWSZY RAZ W ŻYCIU  doświadczysz wspierającego środowiska, czyli relacji z osobami, które też chcą zmiany, które równie jak Ty nigdy nie doświadczyły wsparcia w swoim rozwoju, a raczej wyśmiewania, czy podcinania skrzydeł! Doświadczysz tu ludzi z różnymi trudnymi historiami, które pokażą Ci, że warto podjąć tą decyzję! Mało tego! W grupie poznasz osoby, które już ukończyły wyzwanie i będziesz mogła poznać historie tych osób z pierwszej ręki!

Dzięki wyzwaniu "30 Dni Do Życia w Pełni!":

Oswoisz lęk przed nieznanym i zaczniesz działać wychodząc krok po kroku ze swojej strefy komfortu bez bolesnych przeżyć wewnętrznych.

Odkryjesz główne niewspierające przekonanie i wyruszysz w podróż do jego zmiany, pracując każdego dnia ze swoją podświadomością.

Nauczysz się radzić sobie z obiekcjami i sabotażem ze strony Twojej podświadomości, dzięki czemu szybciej i łatwiej przejdziesz przez proces zmiany.

Wypracujesz całą paletę wspierających Cię nawyków, które nie pozwolą Ci już nigdy wrócić do tego życia, które wiodłaś przed rozpoczęciem tego wyzwania!

Poznaj plan wyzwania "30 Dni Do Życia w Pełni!":

Tydzień 1 RZECZYWISTOŚĆ

DZIEŃ 1: Twoja rzeczywistość

DZIEŃ 2: Twoje nawyki

DZIEŃ 3: Twoje zachowania

DZIEŃ 4: Twoje myśli

DZIEŃ 5: Twoje przekonania

DZIEŃ 6: Twoje emocje

DZIEŃ 7: ZDERZENIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Tydzień 2 BUDOWA

DZIEŃ 1: Czego chcesz?

DZIEŃ 2: Jaka chcesz być?

DZIEŃ 3: Jakie emocje chcesz czuć?

DZIEŃ 4: Jakie myśli chcesz myśleć?

DZIEŃ 5: Jakie nawyki/zachowania chcesz prezentować?

DZIEŃ 6: Co ma znaczenie?

DZIEŃ 7: DECYZJA: KIM JESTEŚ?

Tydzień 3 WEWNĘTRZNA MOC!

DZIEŃ 1: Intencja

DZIEŃ 2: Wdzięczność

DZIEŃ 3: Afirmacje

DZIEŃ 4: Medytacja

DZIEŃ 5: Wiara

DZIEŃ 6: Skupienie

DZIEŃ 7: WEWNĘTRZNA SIŁA!

Tydzień 4 W STRONĘ PRZEZNACZENIA

DZIEŃ 1: Jeszcze więcej emocji

DZIEŃ 2: Wysoka energia

DZIEŃ 3: Klucz

DZIEŃ 4: Zamek

DZIEŃ 5: Miłość

DZIEŃ 6: Wyższy poziom czucia

DZIEŃ 7: NAJWAŻNIEJSZE!

CO OTRZYMASZ W RAMACH  MASTERMIND?

DZIENNIK PDF "30 dni do życia w pełni!"

Dziennik w formie pdf, który pozwoli Ci usystematyzować wszystkie kroki w pracy z podświadomością!

MATERIAŁ SZKOLENIOWY NA PLATFORMIE

4 moduły szkoleniowe, w każdym po 7 lekcji. Materiały umieszczone są na zabezpieczonej hasłem platformie szkoleniowej!

GRUPA VIP NA FB

Grupa ta jest niezwykle ważnym czynnikiem pracy, gdyż działanie w pojedynkę jest znacznie trudniejsze, niż to w grupie. Otrzymasz wsparcie i motywację zarówno ode mnie (live, sesje Q&A, komentarze, posty) jak i od grupy."Pamiętaj: "Kto z kim przystaje, takim się staje!

30-dniowy mastermind do tej pory ukończyło ponad 100 osób w 3 edycjach! Poznaj, czego doświadczyły moje kursantki!

Rozgościłam się tutaj i myślę, że zostanę na dłużej...

Anna S, lat 40 PRZEDSIĘBIORCA

"Długo szukałam odpowiedzi na moje pytania... i tak trafiłam na Beatę Biegała.

Dowiedziałam się, co mnie blokuje, dotarłam do źródła moich błędnych przekonań i tak naprawdę dzięki Beacie uwierzyłam w siebie!"

MasterMind – cztery tygodnie, które odmieniły moje życie:) Pozwoliły na nowo wrócić do swojej pasji, pozwoliły odkryć w sobie pokłady odwagi, sprawczości, a przede wszystkim pozwoliły dotrzeć do tych najbardziej niewspierających przekonań i przepracować je. Dziś jestem już w zupełnie innym miejscu. Nauczyłam się nazywać emocje i pracować z nimi. Uwierzyłam, że mogę zmienić swoje życie i to ja wybieram, jaką drogą chcę dalej iść. Wszystko, co dał mi ten kurs, zostanie już ze mną na zawsze. Dziękuję!

Iwona Kurek

MASTERMIND W WYDANIU BEATY TO PETARDA! Dawno nie widziałam, żeby tak się ktoś angażował w pracę kursantek, jak ona. Niesamowite, bo wiele kursów już przeszłam, ale nigdzie ni było takiego wsparcia! A zmiana? No cóż! Czuję, że pierwszy raz wiem, kim jestem, a to fundament do budowania dalej! Polecam!

Iwona Raczkowska

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!