2410 30 Dni Do Życia w Pełni! – Beata Biegała30 Dni Do Życia W Pełni!

Odbierz BEZPŁATNIE dostęp do 1 modułu szkolenia!

Odkryj w sobie wewnętrzną moc kreacji życia!

Uzyskaj dostęp do 7 z 30 lekcji, czyli całego 1 modułu szkolenia "30 Dni Do Życia W Pełni!", aby dowiedzieć się jak wygląda Twoja rzeczywistość, by świadomie podjąć decyzję o zmianie! 

Przez 7 kolejnych dni otrzymasz ode mnie 7 lekcji w formie maili, w których znajdziesz kawałek motywacji, nagranie video z tematem lekcji i workbook! W sumie otrzymasz 7 e-maili, 7 nagrań i 7 workbooków!

Tydzień 1 RZECZYWISTOŚĆ

DZIEŃ 1: Twoja rzeczywistość

DZIEŃ 2: Twoje nawyki

DZIEŃ 3: Twoje zachowania

DZIEŃ 4: Twoje myśli

DZIEŃ 5: Twoje przekonania

DZIEŃ 6: Twoje emocje

DZIEŃ 7: ZDERZENIE Z RZECZYWISTOŚCIĄ


Bezpłatny moduł jest częścią większego szkolenia, który ma otworzyć Cię na doświadczenie pełni w życiu!
Kurs "30 Dni Do Życia w Pełni!" nie jest zwykłym kursem online - to intensywny MasterMind w trakcie którego, każdego dnia wyjdziesz kilkanaście razy ze swojej strefy komfortu po to, by zmierzyć się z tym, co niewspierające, a co tkwi głęboko ukryte w Twojej podświadomości i z tamtąd rządzi Twoim życiem!

To nie jest kurs, do którego zajrzysz raz w tygodniu! Musisz sama przed sobą podjąć zobowiązanie, że przez te 7 albo 30 dni totalnie skupisz się na procesie zawartym w tym kursie! Ten MasterMind mimo, że będziesz realizowała go w pojedynkę zmieni Twoje połączenia neuronalne w mózgu i spowoduje, że zaczniesz myśleć i czuć inaczej, a co za tym idzie - zaczniesz żyć inaczej!

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ W TRAKCIE TYCH BEZPŁATNYCH  LEKCJI?

  • Dowiesz się, jakie niewspierające nawyki sabotują Twoje życie,
  • Odkryjesz jak zachowujesz się w konkretnych sytuacjach, zwłaszcza tych trudnych, gdzie wymagana jest asertywność i nienaruszanie własnych granic,
  • Zdasz sobie sprawę jakie myśli najczęściej krążą w Twojej głowie i rozpoznasz niewspierające Cię przekonania, 
  • Zwiększysz swoją świadomość na temat własnego życia i funkcjonowana w nim, 
  • Poznasz konkretne metody pomagające w monitorowaniu własnej rzeczywistości!

CZY TE LEKCJE SĄ WŁAŚNIE DLA CIEBIE?

Jeśli wierzysz, że jesteś ofiarą, to jesteś ofiarą... doświadczasz sytuacji, zachowań i emocji charakterystycznych dla ofiary..

Jeśli wierzysz, że nie zasługujesz na cokolwiek, to nigdy nie doświadczysz momentu, kiedy poczujesz, że możesz wszystko...

Jeśli wierzysz, że jesteś gorsza... głupia... niewystarczająca, do dokładnie tak będziesz się czuła w relacjach, które budujesz...

...bo Wszechświat da Ci wszystko... spełni każde Twoje życzenie... każdą Twoją prośbę, nawet tą najmniejszą...

...zwłaszcza negatywną...

Tego właśnie chcesz?

Sprawdź, jak wygląda Twoja rzeczywistość i podejmij kolejne kroki!

Zobacz, jakie opinie o kursie mają uczestniczki poprzedniej edycji!

MasterMind – cztery tygodnie, które odmieniły moje życie:) Pozwoliły na nowo wrócić do swojej pasji, pozwoliły odkryć w sobie pokłady odwagi, sprawczości, a przede wszystkim pozwoliły dotrzeć do tych najbardziej niewspierających przekonań i przepracować je. Dziś jestem już w zupełnie innym miejscu. Nauczyłam się nazywać emocje i pracować z nimi. Uwierzyłam, że mogę zmienić swoje życie i to ja wybieram, jaką drogą chcę dalej iść. Wszystko, co dał mi ten kurs, zostanie już ze mną na zawsze. Dziękuję!

Iwona Kurek

MASTERMIND W WYDANIU BEATY TO PETARDA! Dawno nie widziałam, żeby tak się ktoś angażował w pracę kursantek, jak ona. Niesamowite, bo wiele kursów już przeszłam, ale nigdzie ni było takiego wsparcia! A zmiana? No cóż! Czuję, że pierwszy raz wiem, kim jestem, a to fundament do budowania dalej! Polecam!

Iwona Raczkowska

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna

>