2028 Pewność Siebie – Beata Biegała

Fundamenty Pewności Siebie

         Zrób pierwszy krok w stronę swojej wymarzonej przyszłości!

Kiedy pewność siebie w Twoim życiu to tylko marzenie...

Brak pewności siebie wpływa negatywnie na wszystkie sfery życia człowieka, ale przede wszystkim wpływa na jakość relacji z innymi ludźmi. 

Kiedy oceniasz siebie przez pryzmat tego, co wydarzyło się w Twojej przeszłości albo głównym czynnikiem samooceny jest Twój wygląd, to niestety, ale daleko Cię to nie zaprowadzi.

Brak pewności siebie niszczy marzenia, plany i odbiera możliwości, ale przede wszystkim niszczy Ciebie... bo kiedy oceniasz siebie z pozycji krzywdy, której doznałaś i nieustannie karzesz samą siebie za wszystkie popełnione błędy i porażki, to budujesz coraz mocniejszy obraz siebie jako osoby niewystarczającej, niezasługującej i nijakiej.

Kiedy nie masz pewności siebie to odsuwasz od siebie swoje marzenia i najgłębsze pragnienia, a życie zwyczajnie Ci się przytrafia.

Przytłaczają Cię najróżniejsze problemy, a Ty czujesz się, jakbyś wciąż gasiła jakieś pożary. 

I jak tylko opanujesz jeden, to za chwilę pojawia się następny! Czujesz zmęczenie życiem, Twoją pracą i żyjesz w poczuciu, że nic dobrego już Cię nie spotka!

Praca Cię dobija, w domu za dużo obowiązków,  wszyscy dookoła wykorzystują Cię, a kiedy Ty potrzebujesz pomocy, to nie ma nikogo. Każdego dnia walczysz o przetrwanie w tym wrogim świecie.

I spójrzmy prawdzie w oczy: utknęłaś!

Utknęłaś w życiu, którego nigdy nie chciałaś...

W problemach, których nie masz już sił wciąż rozwiązywać...

Kryzysach, które pojawiają się za często...Budowanie pewności siebie nie dzieje się z dnia na dzień. To proces, którego budowanie możesz rozpocząć już dzisiaj! 

Możesz, chociaż przede wszystkim powinnaś chcieć!

Rozumiem jednak, że żyjąc przez lata w poczuciu beznadziejności, nie odzywając się wtedy, kiedy byś chciała i nie sięgając po to, co dla Ciebie ważne, nie wierzysz, że możesz to zmienić!

Chciałam Ci jednak powiedzieć, że możesz!

A nawet więcej: ZROBISZ TO, JEŚLI TYLKO ODPOWIEDNIO SIĘ DO TEGO ZABIERZESZ!

Budowanie pewności siebie nie zadzieje się w tydzień! To proces, który trwa, ale wysiłek, który trzeba podjąć wart jest tej ceny!

FUNDAMENTY PEWNOŚCI SIEBIE to Pigułka Wiedzy, czyli szkolenie, które ułoży Ci w głowie wszystkie najważniejsze elementy, nad którymi należy popracować, by móc wejść na drogę budowania własnej pewności siebie!

Co znajduje się w szkoleniu?

W ramach szkolenia otrzymasz ode mnie 90 minut nagrań video w 7 lekcjach:

 1.  Co to jest pewność siebie
 2. Twoja rzeczywistość
 3. Przekonania
 4. Działanie
 5. Nawyki
 6. Akceptacja i wybaczenie
 7. Asertywność,

oraz workbook, czyli specjalny zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci ustalić pierwsze najważniejsze kroki w budowaniu fundamentów Twojej pewności siebie!

Sprawdzone techniki i ćwiczenia

Dostaniesz dostęp do sprawdzonych technik i ćwiczeń oraz najważniejszych pytań rozwojowych, na które musisz poznać odpowiedzi, byś mogła zbudować na nowo pewność siebie!

Lekcje w formie video

Otrzymasz 7 nagrań video z najważniejszymi tematami, które pomogą zbudować Twoją pewność siebie!

Specjalny zeszyt ćwiczeń

Ten zeszyt w formie pdf do wydrukowania jest kluczowym elementem całego szkolenia! To w nim znajdują się najważniejsze pytania i ćwiczenia, które dosłownie zajrzą do Twojego wnętrza i wyciągną z Ciebie wszystko to, o czym marzysz i czego pragniesz!

Dostęp do chronionej hasłem strefy użytkownika

To szkolenie będziesz miała w specjalnej platformie szkoleniowej, do której dostęp masz dożywotnio! Jest to niezwykle ważne, bo budowanie pewności siebie jest procesem, więc będziesz miała możliwość wracania do tego szkolenia za każdym razem, jak poczujesz taką potrzebę!

BONUS: Pigułka wiedzy:

"ASERTYWNOŚĆ W PRAKTYCE"

Specjalne szkolenie składające się z 3 lekcji video i 3 workbooków, które pokaże Ci praktyczne aspekty asertywności! Jak prawidłowo budować komunikaty i jak mówić o swoich uczuciach! 

Wartość szkolenia: 197 zł

Co otrzymasz w ramach tego szkolenia?

Stworzysz podstawy do budowania pewności siebie

Wyznaczysz kierunek własnych działań

Naładujesz swoje własne baterie pozytywną energią!

Dlaczego pewność siebie jest taka ważna?

 • Pozwala na budowanie najważniejszej relacji w życiu: z samą sobą,
 • Wpływa na budowanie dobrych relacji z innymi,
 • Otwiera Cię na nowe doświadczenia,
 • Pozwala lepiej radzić sobie z niepowodzeniami,
 • Buduje zaufanie do siebie,
 • Daje poczucie kontroli nad własnym życiem,
 • Zwiększa kreatywność i otwiera na nowe pasje i zainteresowania.

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia i nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.

Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło (sprawdź koniecznie SPAM). Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika. Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili, a szkolenia znajdują się w zakładce MOJE SZKOLENIA!

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie będzie dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 197 zł. Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że zapisałeś się na mój webinar. 

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca nad pewnością siebie jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć odwagi zapisać rzeczy, które w głębi twojej duszy wołają o uwagę. Wcale to nie oznacza, że kiedyś nie zechcesz ich zapisać. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Skąd mam wiedzieć, że to szkolenie jest dla mnie?

Informacje o tym szkoleniu otrzymały tylko osoby, które zapisały się na webinar. To szkolenie jest kolejnym krokiem, najważniejszym, jeśli chcesz zmienić swoje dotychczasowe życie. Tak długo, jak nie wymyślisz sobie, jak to życie ma wyglądać w przyszłości, to będziesz borykała się z tymi samymi problemami, otoczona ludźmi, którzy Cię nie wspierają i szukała swojego szczęścia w zakupach, serialach i rzeczach, które nie mają na dłuższą metę wartości.

Gdzie jeszcze znajdę to szkolenie?

Szkolenie to nazwane przeze mnie Pigułką Wiedzy jest częścią materiałów szkoleniowych, które przygotowałam na potrzeby KLUBU "W Drodze Po Szczęście!" Jeśli jesteś członkiem KLUBU, to nie musisz go kupować, bo to szkolenie jest częścią KLUBU.

>