Wewnętrzna wolność!

3-dniowe warsztaty wyjazdowe z jogą w dniach 10-12.07.2020!

Zapraszamy Cię na 3-dniowe warsztaty w przepięknym krajobrazie Puszczy Zielonka (niedaleko Poznania), które połączą pracę nad własnym rozwojem osobistym z jogą, medytacją i oddechem!

Wewnętrzna wolność to stan, kiedy wiesz dokąd zmierzasz, znasz swoje możliwości i potrafisz budować swoje życie w oparciu o to, co wiesz i co potrafisz! 

Każda praca nad swoim wnętrzem jest o wiele bardziej skuteczna, jeśli łączysz ją z pracą ze swoim ciałem, dlatego oprócz warsztatu rozwojowego proponujemy Ci sesje jogi, medytacji i oddechu. Twoje ciało to Twoje emocje - im lepiej je poznasz, tym głębiej zajrzysz w siebie!

Czego doświadczysz w trakcie tego magicznego 3-dniowego wyjazdu?

"Twój umysł odpowie na większość pytań, jeśli nauczysz się relaksować i czekać na odpowiedź."

- William S. Burrought

Anna Maciaszczyk:

Poznałam różne style jogi  i łącze je na swoich zajęciach należą do nich:

Vinyasa Joga to  sekwencja asan, zsynchronizowanych z oddechem i połączonych między sobą płynnymi przejściami. To idealna metoda do praktyki przy muzyce która towarzyszy przez całe zajęcia — w zależności od wybranego podkładu muzycznego, może nabrać zupełnie innego charakteru i rytmu tworząc niespodziankę na każdym spotkaniu.

Iyengar Joga to przede wszystkim system nauczania poszczególnych asan, w sposób jak najbardziej spersonalizowany oraz dostosowany do ucznia. Dlatego podczas praktyki używa się akcesoria, dzięki którym uczeń może dostosować każdą z pozycji do swoich możliwości.

Ashtanga – gałąź jogi, mająca swoje korzenie w kulturze Indii. Jej ożywcze właściwości bazowane są na związku techniki oddechu z ruchem. Uczy jak zaakceptować własne ograniczenia oraz jak je cierpliwie i stopniowo przekraczać. Uczy wyrozumiałości dla samego siebie.

Kundalini- to najbardziej mistyczna odmiana jogi, która łączy w sobie wszystkie techniki oddziaływania na umysł i ciało: ćwiczenia fizyczne, oddechowe, medytacje, mantry, mudry (ruchy rąk). Mają one na celu pobudzenie i zharmonizowanie wewnętrznych czakr, czyli ośrodków energetycznych w ciele.

Praktykując  poprawiasz kondycję i wytrzymałość, czyniąc ciało jednocześnie silnym i elastycznymUwalniasz ciało od sztywności, bólu oraz napięć – także na najgłębszym poziomie tkanek, stawów i organów. Wzmacniacz system odpornościowy i nerwowy. Prowadzisz do odzyskania równowagi fizycznej, psychicznej i emocjonalnej, uwolnienia się od stresu oraz wejścia na wyższy poziom świadomości.

Medytacja - czyli oczyszczenie umysłu z myśli, wyobrażeń i dążeń ego. Dążenie do bycia tu i teraz bez wybiegania w przyszłość i myślenia o przeszłości. Medytacja to stan pełnej świadomości.

"Wolność zaczyna się wewnątrz... w Twojej głowie, ciele i duszy..."

- Beata Biegała

Beata Biegała: 

Kluczem, bez którego nic się nie wydarzy jest akceptacja siebie i tego, jakie jest teraz Twoje życie. Akceptacja jednak nie oznacza, że się poddajesz i Twoje życie jest zbiegiem różnych okoliczności i wydarzeń, na które nie masz wpływu! 

Akceptacja daje Ci możliwość zmiany tego, co uważasz, że nie gra w Twoim życiu. Akceptacja pozwala na wprowadzanie zmian bez wyrzutów sumienia i lęku przed nieznanym. Akceptacja daje Ci szansę na nowe!

W trakcie warsztatów:

 • Doświadczysz akceptacji siebie takiej, jaką jesteś, dzięki czemu będziesz mogła budować swoje życie w poczuciu....,
 • Poznasz swoje najgłębsze potrzeby, które pomogą Ci w odkrywaniu kolejnych warstw siebie,
 • Nauczysz się jak pracować z niewspierającymi przekonaniami, by usunąć ze swojej podświadomości wszystko to, co jest kłamstwem na temat Ciebie, życia i Twojego otoczenia,
 • Nauczysz się rozpoznawać swoje emocje i poznasz metody, które pomogą Ci je transformować tak, by wspierały Cię w tworzeniu nowej rzeczywistości,
 • Spotkasz się ze swoim pierwiastkiem duchowości, by poczuć pełnię wolności.

Spędź z nami 3 dni i doświadcz zmiany w swoim życiu!

Ważne informacje:

 1. Spotykamy się 10 lipca o godz. 16 i rozpoczynamy pierwszym modułem szkolenia,
 2. W niedzielę kończymy  ok godz. 15-16,
 3. Należy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń i koc oraz dobry humor i energię do zmian!
 4. Warsztat odbędzie się w momencie, kiedy zbierze się minimalna grupa 10 osób.

Jak to będzie wyglądało!

 1. Warsztaty odbędą się 10-12 lipca 2020 roku w Osadzie Leśnej Trzy Dęby  (12 km od Poznania),
 2. W cenę warsztatów wliczony jest nocleg w pokojach 3-4 osobowych,
 3. Zapewniamy 3 posiłki wegetariańskie + deser i bufet kawowy w trakcie warsztatów,
 4. Przewidziane niespodzianki!

Prowadzące:

Anna Maciaszczyk

Joginka

Jestem pasjonatką zdrowego i harmonijnego stylu życia, który łączy ciało, umysł i ducha. Poznałam jogę 4 lata temu, a od 2 lat stanęłam po drugiej stronie sali jako instruktor. Uczestniczyłam w licznych kursach i wyjazdach pogłębiając wiedzę z różnych aspektów jogi.

Beata Biegała

Trener rozwoju osobistego/terapeuta

Na codzień pomagam kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienie. Jestem autorką e-booka "W drodze po szczęście" i społeczności o tym samym tytule. Moją misją i pasją jest zmienianie życia kobiet, które chcą od życia więcej niż to co mają w tej chwili.

>