Dziękuję!

Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że spotkamy się osobiście na warsztatach "Zaprogramuj się na szczęście!" Odliczam dni do naszego spotkania! A teraz proszę Cię o jeszcze kilka minut uwagi i obejrzenie tego video!


Mam dla Ciebie niezwykłą propozycję!

Zaproszenie do wyjątkowego świata... świata, w którym rozwój osobisty i zmiana swojej rzeczywistości jest priorytetem! Świata, w którym to Ty i Twoje pragnienia są najważniejsze!


Zapraszam Cię do rocznego programu rozwojowego AKADEMIA ZMIANY! 
To wyjątkowy program dla Kobiet, które chcą od życia więcej, chcą zbudować siebie na nowo. Chcą zmienić swoją rzeczywistość i przestać żyć przez przypadek. Chcą przestać żyć życiem, które ktoś dla nich wymyślił!

A jaki Ty masz pomysł na siebie?

Chcesz dalej tkwić w życiu, którego nie lubisz, które nie jest Twoje, czy masz w tej chwili odwagę, by zrobić w końcu coś dla siebie i zmienić swoją rzeczywistość?


CO OTRZYMASZ W RAMACH PAKIETU!


1. W każdym tygodniu otrzymasz jeden materiał video, który dostarczy Ci wiedzy w danym temacie, a do tego otrzymasz praktyczny workbook, który pozwoli Ci na wdrożenie nowej wiedzy do Twojego życia i wypracowanie konkretnych umiejętności,

2. W każdym miesiącu otrzymasz 4 takie nagrania i 4 workbooki, które ułożone będą w proces, co oznacza, że nie będziesz uczyła się przypadkowych rzeczy, ale takich, które doprowadzą Cię do konkretnego miejsca: czyli do Twojego celu końcowego,

3. W workbooku znajdziesz ćwiczenia na każdy dzień, dzięki czemu wypracujesz w sobie nawyk systematyczności! Już nigdy więcej nie odłożysz swoich planów na później!

4. Przepracujesz niewspierające przekonania i schematy myślowe, by każdego dnia kreować życie na własnych zasadach!

5. Nauczysz się jak sytuacje i problemy, które przytrafiają Ci się każdego dnia wykorzystywać do wzmacniania swojego ja i nauki nowych umiejętności, a dzięki temu rozwiniesz w sobie kreatywność i twórcze myślenie,

6. Wypracujesz w sobie nawyk systematyczności i samodyscypliny, a to pozwoli Ci na łatwiejsze realizowanie Twoich celów,7. Nauczysz się na nowo marzyć, a każde marzenie zamienisz w konkretny cel, który będzie piękną drogą przez Twoje osobiste szczęście!

30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Jestem przekonana, że ten program będzie dla Ciebie krokiem milowym, że postanowiłam dać Ci gwarancję zwrotu kosztu szkolenia przez 30 dni, a jedynym warunkiem jest okazanie wypełnionych przez Ciebie workbooków!


Dołączam do Akademii Zmiany!

Propozycja jest wyjątkowa!

Normalna cena Akademii Zmiany - czyli rok intensywnej pracy to 497 zł!

Dzisiaj m​ożesz dołączyć do Akademii Zmiany za jedyne 147 zł!

Cały rok pracy za tak niską cenę!


Beata Biegała
Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego
i pomagam Kobietom osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienia i szczęścia.
 
Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.

Skończyłam studia pedagogiczne, wiele różnych kursów i szkoleń, a wszystko po to, by jak najlepiej pomagać innym kobietom, które tak jak ja kiedyś, nie widzą możliwości zmiany swojej rzeczywistości!

Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!


Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej.

W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.


Anna


Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.


Urszula Molczyk

>