Gratuluję! Poprawnie zapisałaś się na webinar: ""Jak pokonać lęk przed zmianą i zacząć żyć na własnych zasadach!", który odbędzie się w środę (27.10.2021 r,) o godz. 20:00! Już za kilka minut otrzymasz ode mnie e-mail z potwierdzeniem rejestracji, a teraz proszę Cię, byś obejrzała to krótkie video, w którym tłumaczę, jak najlepiej przygotować się na webinar:

Co bym zrobiła, gdybym musiała zaczynać wszystko od zera?

Cena standardowa:

297 zł, aktualnie 7 zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Co zmieni się w Twoim życiu, kiedy wprowadzisz nowe nawyki?

Dzięki wprowadzeniu do swojego życia wspierających nawyków zwiększysz swoją produktywność, a to pozwoli Ci na zrobienie znacznie więcej rzeczy w tym samym czasie!

Odkryjesz te nawyki, które dzisiaj niepotrzebnie "zżerały" Twój czas i powodowały, że wciąż odkładałaś to co ważne na później!

Zaczniesz odkrywać, że w twoim życiu pojawiają się co chwilę nowi, wspierajacy ludzie, bo dobre nawyki zmienią Twoją energię!

Zobaczysz, jak ważne w procesie zmiany swojego życia jest skupienie się na tym, co ważne, co powoli Ci przeprowadzić tą zmianę, a to usunie z Twojego życia sprawy mało ważne i niepotrzebne.

Dowiesz się, czym jest pętla nawyków, a to pokaże Ci, dlaczego wcześniejsze próby pracy nad nawykami nie były skutecznie.

Zastanowisz się, jakie konsekwencje dla Twojego życia mają dotychczasowe niewspierające nawyki i podejmiesz swiadomą decyzję, by w końcu to zmienić!

Twoje działania będą przemyślane, a nawyki pozwolą Ci zapanować nad chaosem w życiu!

Pozwalają skupić się na marzeniach i lepszym  poznaniu siebie, a dzięki temu nie zatrzymujesz się  na sprawach mało ważnych, tylko każdego dnia zmierzasz w określonym kierunku

Powodują, że cały czas masz motywację do działania i nie potrzebujesz dodatkowej zachęty, by coś zrobić ze swoim życiem.

CO MÓWIĄ OSOBY, KTÓRE UKOŃCZYŁY SZKOLENIE?

To szkolenie w jasny i klarowny sposób tłumaczy, czym są nawyki i w jaki sposób wprowadzać je do swojego życia. Zakładam, że wprowadzę u siebie 7 z wymienionych 10 nawyków, 2 już są w trakcie wprowadzania. Widzę ogromną różnicę w jakości mojego życia, odkąd uświadomiłam sobie niewspierające mnie nawyki i zaczęłam je obserwować. Mogę świadomie podjąć decyzję, czy coś zrobię, czy nie. Prawdą jest, że to co nieświadome rządzi naszym życiem!

Sylwia Igła //menager

Budowanie nawyków, zwłaszcza tych wspierających to klucz do sukcesu. Zdałam sobie z tego sprawę dzięki temu szkoleniu i widzę ogromną różnicę w swoim życiu, zwłaszcza w prowadzeniu firmy. Wcześniej trudno było mi rozdzielać życie domowe od zawodowego, zwłaszcza, że mam małe dzieci i pracuję z domu. Dzisiaj dzięki nawykom wprowadzonym po tym szkoleniu i wykluczeniu kilku niewspierających czuję inną energię i mam wrażenie, że ludzie wokół mnie się zmienili. A to przecież dopiero początek drogi!

Ewa Mazur //właścicielka firmy

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

Anna  // właścicielka firmy