Bezpłatne wyzwanie online...

Poznaj skuteczną drogę do osiągania sukcesu w życiu!

ZAPISZ SIĘ NA WYZWANIE: 5 kroków do sukcesu w każdej sferze życia!

KIEDY?

4-8.04.2022 r. o godz. 19:00

DLA KOGO?

Dla KOBIET, które chcą od życia więcej!

Dla KOBIET, które chcą wziąć życie w swoje ręce!

Dla KOBIET, które nie wstydzą się marzyć o sukcesie!

Podczas tego BEZPŁATNEGO  wyzwania odkryje przed Tobą:

DZIEŃ 1

Sukces... dla mnie, czy nie dla mnie?

Kiedy patrzymy na ludzi, którzy odnoszą sukces w życiu, to może pojawić się w nas myśl: fajnie, też bym tak chciała... ale może też pojawić się myśl: pewnie na nieszczęściu innych ludziach się dorobił... 

W 1 dniu wyzwania porozmawiamy o tym, czym jest sukces i czy dotyczy on tylko sfery pieniędzy i 

DZIEŃ 2

Sukces... droga donikąd?

Często czegoś chcemy, mamy jakąś mglistą wizję, jak mogłoby wyglądać nasze życie, ale najczęściej nic się nie zmienia. Kiedy masz tylko mgliste wyobrażenie o tym, jak coś powinno wyglądać, a nie wynika to z Twoich wartości i pragnień, a nie podglądania innych ludzi.

W 2 dniu wyzwania zdiagnozujesz swoją rzeczywistość i odkryjesz co blokuje Cię w dążeniu do osobistego sukcesu!

DZIEŃ 3

Sukces... wejść w energię dostatku i obfitości?

Kierunek Twojego skupienia dosłownie przyciąga do Ciebie to, na czym się skupiasz! Kiedy skupisz się na doświadczaniu obfitości i byciu w energii obfitości, to przyciągasz do siebie to, co tą obfitością jest!

W 3 dniu wyzwania stworzysz podstawy pod energię obfitości i rozpoczniesz budowanie relacji z pieniędzmi!

DZIEŃ 4

Sukces... droga do stawania się kimś, kto go odnosi

Wszystko co robimy w życiu, ma swoje konsekwencje. Sukces też! Konsekwencje to nie tylko dobrobyt, którego możesz doświadczyć, to też zmiany na poziomie wszystkich sfer Twojego życia!

W 4 dniu wyzwania przyjrzysz się swoim emocjom i zobaczysz, czy to nie one blokują Twój sukces, podsuwając Ci negatywne obrazy konsekwencji sukcesu!

DZIEŃ 5

Sukces... to kwestia decyzji

Podsumuj wszystko, czego do tej pory dowiedziałaś się o sobie i podejmiesz decyzję, czego tak naprawdę chcesz w życiu!


W 5 dniu wyzwania podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz ze swoim życiem!

 

Premiera książki

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

  1. Każdego dnia o godzinie 19:00 spotkamy się na LIVE, w trakcie którego opowiem Ci o temacie dnia. 
  2. Otrzymasz ode mnie dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy pracować nad tematami związanymi z wyzwaniem!
  3. Codziennie około godziny 7:30 rano wyślę do Ciebie e-mail a w nim zadania, które pomogą Ci w pogłębianiu własnej świadomości! Pracując z nimi systematycznie możesz znacznie przyśpieszyć cały proces zmiany!

Dołącz już teraz - zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu!

Beata Biegała, trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. 

Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu! Jest również założycielką Akademii Kobiecego Biznesu Online, gdzie łączy rozwój osobisty z biznesem w network marketingu i wspiera odważne kobiety w budowaniu dodatkowego źródła dochodu!

Autorka książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych.

  Prywatnie żona oraz matką 2 nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.