Bezpłatne wyzwanie online...

Odzyskaj kontrolę nad własnym życiem i zacznij żyć po swojemu!

ZAPISZ SIĘ NA 5 EDYCJĘ WYZWANIA: "Odzyskaj kontrolę nad własnym życiem!"

KIEDY?

24-28.04.2022 r. o godz. 19:00

DLA KOGO?

Dla KOBIET, które chcą od życia więcej!

Podczas tego BEZPŁATNEGO  wyzwania odkryje przed Tobą:

DZIEŃ 1

Mapa terenu

Twoja obecne życie jest punktem wyjścia do zmiany. Żeby jednak zmiana mogła nastąpić, to najpierw potrzebujesz ustalić, co poszło nie tak, na czym się potykasz i gdzie przepalasz swoją energię!


DZIEŃ 2

Mapa przyszłości

To, czego chcesz jest kluczem do tego, co masz robić. Bez tej wiedzy możesz się kręcić w kółko i utknąć na etapie marzeń, a przecież nie o to chodzi!


DZIEŃ 3

Drogowskaz

Kierunek Twojego skupienia dosłownie przyciąga do Ciebie to, na czym się skupiasz! Odkryj siłę skupienia na tym, co pomoże Ci odkrywać siebie i tworzyć nową rzeczywistość w oparciu o sprawdzone metody.


DZIEŃ 4

Wymówki!

Największym przekleństwem naszych czasów są wymówki i wszystko to, co odciąga nas od tego, co jest ważne! Świadomość tego, co powoduje, że w Twoim życiu pojawiają się wymówki jest kluczem do tego, by przestać z nich korzystać!


DZIEŃ 5

Ty jesteś mocą! Odkryj ją!

Podsumuj wszystko, czego do tej pory dowiedziałaś się o sobie! Masz moc - siłę - potęgę... jakkolwiek to nazwiesz, to od Ciebie zależy, co z tym zrobisz i jaką drogę wybierzesz!


W 5 dniu wyzwania podejmiesz decyzję, co dalej zrobisz ze swoim życiem!

 

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

  1. Każdego dnia o godzinie 19:00 spotkamy się na LIVE, w trakcie którego opowiem Ci o temacie dnia. 
  2. Otrzymasz ode mnie dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy pracować nad tematami związanymi z wyzwaniem!
  3. Codziennie około godziny 7:30 rano wyślę do Ciebie e-mail a w nim zadania, które pomogą Ci w pogłębianiu własnej świadomości! Pracując z nimi systematycznie możesz znacznie przyśpieszyć cały proces zmiany!

Dołącz już teraz - zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu!