BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

Niewystarczająco dobra...

Poznaj te 3 kluczowe czynniki zmiany i zmień swój podświadomy schemat, który niszczy Twoje życie!


ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE: "Niewystarczająco dobra..."

KIEDY ODBĘDZIE SIĘ SZKOLENIE?

16.03.2022 r. godz. 20:00

DLA KOGO?

Dla CIEBIE, jeśli straciłaś wiarę w siebie... jeśli nie wierzysz, że Twoje życie może się zmienić... jeśli wszystko w Tobie KRZYCZY, że nie zasługujesz...

To szkolenie jest dla każdej kobiety, która usłyszała w swoim życiu "jesteś do niczego", "nic nie znaczysz", "nie nadajesz się do czegokolwiek"! Te słowa mogą zniszczyć każdego dorosłego..., a co ma powiedzieć dziecko, które słyszy takie rzeczy o sobie i nie rozumie, dlaczego osoby, które powinny kochać tak bardzo krzywdzą?

Przekonanie "niewystarczająco dobra" jest podstępne. Tak bardzo wierzymy w to, co usłyszałyśmy w dzieciństwie, że nie bierzemy pod uwagę, iż może być inaczej! A może! Sama tego doświadczyłam!

Pochodzę z PGR-ów, które mocno wpoiły mi, że jestem gorsza. Różne sytuacje z mojego dzieciństwa tylko mnie w tym utwierdzały: "jestem głupia", "nie zasługuję na szczęście, bogactwo, dobro...", "nic nie znaczę..." Wszystko to, w co uwierzyłam w dzieciństwie na swój temat sprawiło, że jako dorosła osoba podejmowałam takie decyzje, które odbierały mi resztki nadziei, że będzie lepiej... coraz więcej długów, problemy w relacjach z rodziną i znajomymi, frustracja, bo nic nie wyglądało tak, jakbym chciała... A problemy piętrzyły się jeden za drugim! Wszystko to odbierało mi resztki godności... Mając niespełna 30 lat byłam przekonana, że nic dobrego mnie już w życiu nie spotka! 

A jednak...

Dzisiaj jestem w totalnie innym miejscu...

Skończyłam studia, założyłam firmę i dzisiaj pomagam takim kobietom jak kiedyś ja, zmieniać ich rzeczywistość! Jednak zanim to się stało, poświęciłam wiele lat na szukanie rozwiązania, by na trwałe zmienić ten schemat, który kiedyś odbierał mi wszystko! Dzisiaj, już jako wystarczająco dobra i ze stabilnym poczuciem własnej wartości wiem, że to kwestia tego, co o sobie myślimy i jak się czujemy przez większą część naszego życia!

Biorąc udział w szkoleniu "Niewystarczająco dobra..." powiem Ci jak sobie z tym poradziłam i jak Ty sama możesz zmienić swoje życie!

Tylko podejmij najlepszą dla siebie decyzję i weź udział w szkoleniu!

Kim jestem?

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od prawie 5 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później" oraz współautorką IV tomu Doskonale Niedoskonali Poczucie własnej wartości". Jestem twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięczny mastermind "30 dni do życia w pełni!" Pracuje również z klientami indywidualnymi w trakcie sesji rozwojowych i cmentoringowych online.

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!