GRATULUJĘ! Poprawnie zapisałaś się na bezpłatne wyzwanie!
Już za kilka minut otrzymasz potwierdzenie zapisu na swój adres e-mail! Koniecznie sprawdź spam i zakładki typu społeczność, oferty. Jeśli nie znajdziesz mojego maila, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@beatabiegala.pl

Przygotowałam specjalne bonusowe wideo
tylko dla osób zapisanych na wyzwanie! 
 

Zobacz nagranie poniżej!
(kliknij na video aby odtworzyć)

Czy ciągle się zamartwiasz? Czy Twoja głowa wypełniona jest negatywnymi myślami? Być może już dawno coś odebrało Ci radość z życia. Być może to, co teraz odczuwasz, to jedynie frustracja i lęk. Kiedyś byłam w tym samym miejscu, w którym Ty teraz jesteś. Pokażę Ci, jak odzyskać spokój i wolność. 

Dlaczego jest mi tak źle?

Nasze myśli wynikają z tego, jak zostaliśmy zaprogramowani w dzieciństwie. To, jakie słowa słyszeliśmy, jakie zachowania i postawy naszych najbliższych obserwowaliśmy czy jakie doświadczenia nam się przydarzyły, do dziś wpływają na nasze życie. I nie ma znaczenia, jak bardzo chcesz zmiany... Jeśli nie zmienisz myśli, które wywołują w Tobie określone emocje, to będziesz działać niczym chomik w karuzeli, który kręci się w kółko. Ale gdy karuzela się zatrzyma, to i tak wychodzi z niej w tym samym miejscu.

Jestem pewna, że skoro nadal to czytasz, to zaczynasz zauważać połączenie swojego teraźniejszego życia z dzieciństwem. Twój instynkt, który cały czas szuka rozwiązania Twoich problemów, każe Ci tu zostać.

Być może już wielokrotnie podejmowałaś próby zmiany swojego życia, jednak w pewnym momencie brak rezultatów powodował, że się poddawałaś. Być może masz poczucie, że to wszystko bez sensu i że Twoje życie musi wyglądać tak, jak wygląda, bo... 

...masz już swoje lata;
...tych problemów jest za dużo;
...Twoje otoczenie jest niewspierające i nie masz nikogo, z kim mogłabyś porozmawiać o tym, co trudne, by znaleźć jakiekolwiek rozwiązanie...

Być może Twoje dzieciństwo było tak trudne, że boisz się go dotykać z obawy, że sobie z tym nie poradzisz i dlatego wolisz zmagać się każdego dnia z problemami, które zapełniają Twoją głowę toksycznymi myślami.

Jeśli jednak Twój wewnętrzny instynkt każe Ci tu zostać i czytać to wszystko... to POSŁUCHAJ GO.

wybaczenie

Nie walczysz o siebie  

Jestem pewna, że skoro nadal to czytasz, to zaczynasz zauważać połączenie swojego teraźniejszego życia z dzieciństwem. Twój instynkt, który cały czas szuka rozwiązania Twoich problemów, każe Ci tu zostać.

Nie spełniasz marzeń

Nie masz marzeń. A skoro nie marzysz, to nie masz też celów, bo cele to nic innego, jak marzenia z datą realizacji. Odmawiasz sobie własnych marzeń, bo przecież kim Ty jesteś, by je spełniać... To nie dla Ciebie.

NIE JESTEŚ SOBĄ

Nikt Cię nie zna i nie wie, jaką wartościową osobą jesteś, bo nigdy nie wyrażasz własnego zdania czy opinii, nawet jeśli temat jest ważny. Stać Cię tylko na przytakiwanie innym. Boisz się ośmieszenia lub konfrontacji, zwłaszcza, jeśli temat jest kontrowersyjny i budzący emocje.

To, co o sobie myślisz, jakie przekonania nosisz na swój temat, w pewnym momencie uznajesz za swoją prawdę, a ta „prawda” jest filtrem, przez który oceniasz całe swoje życie. Widzisz ludzi, świat i – co najgorsze – siebie samą przez pryzmat tego, w co uwierzyła Twoja podświadomość: jesteś gorsza, mało ważna, bez wartości... Świat oceniasz jako straszny. Uważasz, że w życiu trzeba ciężko pracować, a ludzie wokół chcą Cię tylko wykorzystać. I żyjesz w przekonaniu, że tak już musi być, a jednocześnie tęsknisz za czymś... Tęsknisz za PRAWDZIWĄ SOBĄ!

Jak możesz sobie pomóc?

Pokażę Ci, jak zmienić swoje myślenie, a niewspierające przekonania i trudne emocje przekuć na takie, które będą Cię wspierały i pozwolą Ci odzyskać spokój i właściwą drogę!

To, co wydarzyło się w Twoim dzieciństwie, odcisnęło piętno w postaci przekonania „niewystarczająco dobra”, które jest podłożem niskiego poczucia własnej wartości i braku pewności siebie.

Z myślą o Tobie stworzyłam kurs online, dzięki któremu możesz dokonać zmian w swoim życiu i doświadczyć wszelkiej obfitości w każdej sferze życia.

Wyobraź sobie, że z dnia na dzień Twoje poczucie własnej wartości zaczyna rosnąć, a Ty stajesz się bardziej asertywna i pewna siebie. Zmiany wewnątrz Ciebie zaczynają być widoczne na zewnątrz. Ludzie wokół Ciebie zauważają i odczuwają tę zmianę.

Co ten program zmieni w Twoim życiu?

 • Opowiem Ci, jak zostałaś zaprogramowana w dzieciństwie. Zobaczysz, że to, co dzisiaj o sobie myślisz, nie jest prawdą na Twój temat.
 • Dowiesz się, jak budować nowy obraz siebie. Już niedługo będziesz mogła wprowadzać dowolne zmiany w swojej osobowości, by przyciągać do siebie swoje wymarzone życie.
 • Bazując na sprawdzonym schemacie pracy, nauczysz się, jak pozbyć się niewspierających myśli i doświadczysz stanu, w którym będziesz sama dla siebie wsparciem.
 • Poczujesz wolność: emocjonalną, czasową, finansową i jaką tylko zechcesz. Dowiesz się, jak świadomie zarządzać swoim życiem, by już zawsze Ci towarzyszyła.
 • Zaczniesz kreować swoją nową rzeczywistość, a to spowoduje, że Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. 
 • Stworzysz najlepszą wersję siebie – wystarczająco dobrą taką, jaką jesteś, niedoskonałą i w zgodzie ze sobą.
 • Zwiększysz swoją energię życiową, a to, co trudne i niewspierające, odejdzie w zapomnienie. Odkryjesz, że dzięki określonym nawykom i technikom, zyskujesz moc do działania, radzenia sobie z problemami i błędami.
 • Wybierzesz raz na zawsze drogę, którą chcesz podążać, i będziesz ją świadomie kreować: na własnych warunkach.

Co otrzymasz w ramach kursu?

niewystarczająco dobra
 • Wiedzę i narzędzia potrzebne w procesie wprowadzania zmiany trudnych przekonań. Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania nowych nawyków, ale też w innych sferach życia i działania.
 • 20 lekcji video umieszczonych na specjalnej platformie szkoleniowej.
 • Dożywotni dostęp do programu. Kupujesz raz, korzystasz, kiedy czujesz, że potrzebujesz.
 • Dedykowaną grupę wsparcia na FB tylko dla osób, które kupiły to szkolenie. Możesz zadawać w niej pytania.
 • Dziennik Pełni – autorskie narzędzie, które pomoże Ci przeprogramować swoją podświadomość w 30 dni. 
 • Dodatkowe pliki w formie MP3 z medytacjami i wizualizacją, które pomogą Ci jeszcze lepiej poszerzyć Twoją świadomość.
 • Dodatkowe materiały w formie PDF, w tym arkusz do monitorowania nawyków.
 • Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem strefie, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, system pokazuje Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę.

Zobacz, jak wygląda kurs w środku!

MODUŁ 1: CO JEST WAŻNE!

 • Lekcja 1: Niedoskonałość jest ok! + WORKBOOK
 • Lekcja 2: Błędy popełnia każdy!
 • Lekcja 3: Skupienie nada Ci kierunek!
 • Lekcja 4: Jesteś jak magnes!
 • Lekcja 5: Uważność + MEDYTACJA UWAŻNOŚCI!

MODUŁ 2: OBRAZ SIEBIE TERAZ I W PRZYSZŁOŚCI!

 • Lekcja 1: Zmiana obrazu siebie!
 • Lekcja 2: 3 rodzaje programowania!
 • Lekcja 3: 4 poziomy zmiany
 • Lekcja 4: Twoja definicja

MODUŁ 3: ZBUDUJ NOWY OBRAZ SIEBIE

 • Lekcja 1: Twoje nawyki
 • Lekcja 2: Twoje myśli
 • Lekcja 3: Twoje zachowania
 • Lekcja 4: Twoje emocje

MODUŁ 4: DROGA

 • Lekcja 1: 4 poziomy zmiany
 • Lekcja 2: Stań się najlepszą wersją siebie
 • Lekcja 3: Dziennik Pełni!
 • Lekcja 4: Narzędzia

MODUŁ 5: MASZ W SOBIE MOC!

 • Lekcja 1: Systematyczność i samodyscyplina
 • Lekcja 2: Twój sukces!

Co dokładnie otrzymasz inwestując w ten kurs?

19 lekcji video, umieszczonych na specjalnej platformie szkoleniowej zabezpieczonej hasłem!

Dożywotni dostęp do programu! Kupujesz raz, korzystasz, kiedy czujesz, że potrzebujesz!

Workbooki do pobrania i wydrukowania z najważniejszymi pytaniami rozwojowymi i zadaniami!

Dedykowana grupa wsparcia na Fb tylko dla osób, które kupiły to szkolenie - możliwość zadawania pytań!

Dziennik Pełni! Autorskie narzędzie, które pomoże Ci przeprogramować swoją podświadomość! Dziennik to narzędzie przygotowane na 30 dni pracy!

Dodatkowe pliki w formie MP3 z medytacjami i wizualizacją!

Medytacja koherencji serca, wdzięczności itp.

Dodatkowe materiały PDF, min. arkusz monitorowania nawyków!

Bonusy!

A co się stanie z Twoim życiem, jeśli dzisiaj nic nie zmienisz?


Wszystko, co robimy ma swoje konsekwencje...

Oczywiście możesz nic nie robić, masz do tego pełne prawo.  Możesz żyć dalej w poczuciu niezasługiwania pozwalając, by życie Ci się przydarzało i by to przypadkowe sytuacje decydowały, jak Twoje życie wygląda.

 Możesz udawać, że rozwiązanie nie istnieje...

Możesz też powiedzieć sobie STOP -NIE CHCĘ TAK WIĘCEJ i zrobić krok w stronę nowej siebie... tej wystarczającej!

Szkolenie online: 

"Niewystarczająca już byłaś!

 Jak zmienić myślenie w 30 dni, by kreować życie z lekkością!!"

Cena standardowa: 297 zł 

aktualnie 47 zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest ograniczona)

Oto co znajdziesz w kursie:

 • Sprawdzony schemat pracy z niewspierającymi przekonaniami, dzięki któremu poradzisz sobie z każdym przekonaniem, które odkryjesz i uznasz za niewspierające, 
 • Odkryjesz, w jaki sposób możesz zarządzać obrazem siebie, a przez to możesz świadomie budować poczucie własnej wartości, 
 • Wybierzesz raz na zawsze drogę, którą chcesz podążać i będziesz ją świadomie kreować: na własnych warunkach,
 • Stworzysz najlepszą wersje siebie - wystarczająco dobrą taką jaką jesteś, niedoskonałą i w zgodzie z sobą,
 • Odkryjesz, że dzięki określonym nawykom, technikom i działaniu zyskujesz moc i energię do działania, radzenia sobie z problemami i błędami, które normalnie przybijały Cię do ziemi,

Przeczytaj opinie uczestniczek moich kursów i wyzwań:

Sprawdź, jakie bonusy dla Ciebie przygotowałam!

BONUS #1: ZAPIS WARSZTATÓW ONLINE “EMOCJE- 7 KROKÓW DO SIEBIE!”

W trakcie tych warsztatów przejdziesz przez proces uwalniania swoich emocji, a zanim to się stanie, to dowiesz się:

 • Jak odkrywać swoje emocje?
 • W jaki sposób emocje połączone są z niewspierającymi przekonaniami i jak je zmienić?
 • Co dane emocje chcą Ci powiedzieć?
 • Jak radzić sobie z emocjami w relacjach z innymi?
 • Jak rozpocząć pracę nad emocjami?
 • Skąd wiedzieć, czy dana emocja ma połączenie z Twoją przeszłością?
 • i wiele innych ważnych tematów!

WARTOŚĆ WARSZTATÓW: 197 zł

BONUS #2: Zapis szkolenia "Jak wybaczyć..."

W trakcie szkolenia dowiesz się:

 • Dlaczego nie warto trzymać urazy, nawet jeśli wydaje Ci się, że krzywda tego wymaga!
 •  Czym wybaczanie nie jest?
 • Jak radzić sobie z trudnymi emocjami w procesie wybaczania?
 • Wybaczyć znaczy ukochać!

WARTOŚĆ WARSZTATÓW: 197 zł

Kim jestem?

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od 5 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką IV tomu Doskonale Niedoskonali Poczucie własnej wartości. Jest twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięczny mastermind "30 dni do życia w pełni!" 

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z niewspierającymi przekonaniami jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce "Oferta". Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.