Gratuluję!

Skutecznie zapisałaś się na najbliższy webinar "Jak Pokonać Lęk Przed Zmianą, by Zacząć Spełniać Swoje Marzenia, Mimo Tak Trudnych Czasów!"  Widzimy się już w najbliższy poniedziałek, 26.10.2020 r. o godzinie 20:00! Już teraz zapisz sobie ten termin w kalendarzu! Już za kilka minut otrzymasz potwierdzenie zarezerwowania miejsca na e-mail!

Widzimy się już wkrótce, a jeśli masz jeszcze kilka chwil, to zapoznaj się z poniższą ofertą specjalną, którą przygotowałam specjalnie dla Ciebie w podziękowaniu za to, że jesteś i chcesz się rozwijać!

Zaprogramuj się na szczęście - odbierz receptę na sukces!

5-godzinne warsztaty online

Co się wydarzy w trakcie warsztatów:

 1. Określisz, jak wygląda Twoja rzeczywistość i jego poszczególne sfery życia, a to pozwoli Ci na wyciągnięcie wniosków i stworzenie wizji, w którym kierunku należałoby rozpocząć działanie, byś mogła doświadczyć zmiany,
 2. Odkryjesz niewspierające Cię przekonania, które dzisiaj blokują Cię przed działaniem i poznasz sprawdzony system pracy z podświadomością, by zaczęła Cię wspierać w działaniu i odkrywaniu własnego szczęścia,
 3. Stworzysz swoją prywatną definicję szczęścia i wizję życia, oraz wyznaczysz pierwsze cele, które zaprowadzą Cię do Twojej wizji życia!

Jedynym celem każdego człowieka jest osiągnięcie szczęścia!

Jakkolwiek brzmi Twoja definicja szczęścia, wartość ta jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich ludzi. Wszystkie działania jakie podejmujesz każdego dnia są po to, by osiągnąć własne szczęście. Potwierdzają to wszystkie badania, które prowadzone były już od czasów Arystotelesa.

Pojęcie szczęścia jako czegoś, czego poszukujemy wprowadza ludzi w błąd, bowiem każdy człowiek ma szczęście w sobie. Musi je tylko dostrzec, odkryć i pielęgnować! Świadomość własnego szczęścia pozwala na odniesienie sukcesu w życiu, a ludzie myślą odwrotnie: jak osiągnę sukces, to będę szczęśliwy!

Te warsztaty odmienią Twoje życie raz na zawsze!

Jak wyglądają warsztaty?

 • Warsztat odbędzie się w sobotę, 7. listopada 2020 r., w Twoim domu :) (będą też inne terminy w inne dni).
 • Spotykamy się o godzinie 10 i pracujemy w 3 blokach około 1,5 godzinnych z 15-minutowymi przerwami na zrobienie kawy, herbaty czy zjedzenie obiadu.
 • Ostatnia, 4 część to podsumowanie warsztatów i tego co dowiesz się o sobie, więc ciężko określić, ile ona potrwa.
 • Pracujemy warsztatowo, co oznacza minimum treści, a maksimum praktyki!

Czego doświadczysz w trakcie warsztatów?

 • Zagłębisz się w samą siebie, po to, by dotrzeć do swoich najgłębszych marzeń i pragnień, a to pozwoli Ci na stworzenie wizji swojego życia i doświadczenia kreacji własnej przyszłości, 
 • Stworzysz swoją indywidualną afirmację szczęścia i miłości do siebie, dzięki czemu każdego dnia będziesz miała możliwość tworzenia swojego idealnego życia na Twoich własnych warunkach,
 • Poznasz nawyki szczęśliwych ludzi, a wdrożenie ich do swojego życia pozwoli Ci na celebrowanie szczęścia każdego dnia,
 • Nauczysz się pracować ze swoją podświadomością tak, by wspierała Twoje szczęście i pomagała w osiągnięciu poczucia spełnienia i sukcesu, a to da Ci pewność, że jesteś na właściwym miejscu i idziesz właściwą drogą!

BONUS SPECJALNY!

Dołączając do warsztatów otrzymasz ode mnie specjalne szkolenie online "Zaprogramuj się na szczęście", które składa się z 5 modułów i pomoże Ci stworzyć siatkę wspierających Cię nawyków, byś już zawsze miała wysoki poziom energii i nie REZYGNOWAŁA Z SIEBIE, kiedy  w Twoim życiu pojawiają się problemy, tylko przeszła do rozwiązywania ich i kreatywnego działania! Wartość tego szkolenia w moim sklepie to 297 zł!

Beata Biegała
Nazywam się Beata Biegała, jestem trenerem rozwoju osobistego i pomagam  osiągnąć wewnętrzne poczucie szczęścia i spełnienia po przez pracę z podświadomością i emocjami.
 
Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.

Skończyłam studia pedagogiczne, wiele różnych kursów i szkoleń, a wszystko po to, by jak najlepiej pomagać innym kobietom, które tak jak ja kiedyś, nie widzą możliwości zmiany swojej rzeczywistości!
Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!

Beata prowadzi warsztaty w sposób profesjonalny zarówno od strony organizacyjnej jak i merytorycznej. Jest bardzo kontaktowa i odpowiada na potrzeby uczestników. Duża wiedza merytoryczna i cudowne materiały dla uczestników sprawiają, ze wartość warsztatów adekwatna do ceny i czasu im poświęconego. Polecam! 


Natalia P.


Warsztaty te były dla mnie super przygodą, podróżą do wewnątrz siebie, czasem poznania jeszcze lepszego siebie i swoich pragnień. Warsztaty dały mi materiały do pracy nad sobą i wiedzę jak krok po kroku realizować cel. Otworzyły mnie jeszcze bardziej na marzenia. Dziękuję za ten czas, za Twoją troskę i zaangażowanie, za poczucie bezpieczeństwa, które dawałaś i energię którą zarażałaś.


Agnieszka N.

>