Dziękuję, że dołączyłaś do wyzwania "Zakochaj się w sobie!"

Już za kilka chwil przyjdzie na Twoją skrzynkę pocztową e-mail, z linkiem do grupy wyzwania i potwierdzeniem zapisu. Jeśli widzisz ten komunikat, to znaczy, że zapisałaś się poprawnie, ale czasem maile giną: trafiają do spamu albo innych zakładek. Jeśli nie dostaniesz maila, to napisz do mnie na adres: kontakt@beatabiegala.pl

A teraz zobacz jeszcze poniższe nagranie, w którym tłumaczę, dlaczego tak ważne jest to wyzwanie!

PRZEDSPRZEDAŻ KSIĄŻKI

"Odważ się żyć!

Nie odkładaj siebie na później!"

84,90 zł, aktualnie zł 74,90 zł

W cenę wliczone są koszty wysyłki!

Stań się częścią marzenia, które kiełkowało w sercu od dawna i w końcu stało się tak wielkie, że nie sposób je stłumić.

Stań się częścią projektu, który może odmienić życie wielu cudownych kobiet, które w szarości życia zapomniały, że mają skrzydła i mogą latać!

Marzenie i misja

Wewnętrznie czuję, że marzenia nic nie znaczą, jeśli nie wynikają z głębokiego poczucia szczęścia. Wtedy spełniasz je nie tylko dla siebie, ale możesz w ten sposób pomagać innym. To właśnie pomaganie jest moim głównym życiowym celem, tym bardziej cieszę się, że mogę pomagać spełniając swoje wielkie marzenie! Książka, którą napisałam jest spełnieniem moich marzeń! Napisałam ją i poczułam, że chcę, by ta książka ujrzała światło dzienne..., ale to nie wszystko!

Najważniejsze w tym wszystkim jest przesłanie: "Nie odkładaj siebie na później!" To przesłanie, które wyłania się z tej książki i woła do każdej kobiety, która stawia siebie gdzieś na końcu!

Kiedy zaczęłam ją pisać, miało to być coś, co zostanie tylko w szufladzie. Nie chciałam tylko e-booka, a wiedziałam, że na wydanie jej zwyczajnie nie mam pieniędzy. Wszystko jednak zmieniło się wtedy, kiedy zachorowała mama. Kiedy już czułam, że ona nie wygra tej nierównej walki, wiedziałam, że nie chcę odkładać tego marzenia na "wieczne nigdy", nie chcę odkładać w nieskończoność tego, co jest dla mnie ważne i co może zmienić życie wielu kobiet!

NIE CHCĘ ODKŁADAĆ SIEBIE NA PÓŹNIEJ!

DLA KOGO TA KSIĄŻKA?

"Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" 
to książka skierowana do kobiet, które zapomniały o sobie!

Każdemu z nas zdarzają się momenty, kiedy coś odkładamy na później, czując, że to być może nie jest najlepszy czas. Dopadają nas codzienne trudności, mniejsze lub większe problemy. I jeśli to odkładanie zdarza się tylko czasami, to ok, nie będę się niepotrzebnie czepiać... Jeśli jednak z dnia na dzień odkładasz swoje życie na później, odkładasz siebie na później, to właśnie dzisiaj chcę Ci powiedzieć STOP!

Czas się zatrzymać!

Spojrzeć wstecz i odpowiedzieć sobie na 2 ważne pytania: 

 1. Jakiego życia chcesz za 5-10 lat?
 2. Czy sytuacja życiowa, w której jesteś DZISIAJ pozwoli Ci dojść do tego miejsca?

Przykro mi, jeśli Cię rozczaruję, ale jeśli dziś nie stawiasz siebie, swoich pragnień, marzeń i na pierwszym miejscu, to mało prawdopodobne, że za 5-10 lat nic się nie zmieni...

Chyba, że... dzisiaj podejmiesz decyzję, że już nigdy więcej nie odłożysz siebie na później... jak książkę kupioną na zapas, odłożoną na półkę i zapomnianą...

Kiedy zapominasz o sobie, to automatycznie oddajesz swoją moc innym. Dbasz o wszystkich dookoła, pomagasz innym, nawet wtedy, kiedy nikt Cię o to nie prosi. 

Dzięki tej książce:

 • przypomnisz sobie, dlaczego kiedyś miałaś marzenia, 
 • odkryjesz w sobie moc życia na własnych zasadach, 
 • spotkasz się z własnymi emocjami, by w końcu je poznać, 
 • wyznaczysz cele i zaczniesz je realizować, ale... wszystko to stanie się w zgodzie z Tobą,
 •  poznasz wiele innych tematów niezbędnych w procesie odkrywania i budowania siebie!

Najpierw jednak potrzebujesz podjąć decyzję, że chcesz zmiany!

To nie jest zwykła książka... to kursoksiążka!

W książce opisuję wszystkie najważniejsze aspekty życia, które należy wziąć pod uwagę, żeby zmienić swoje życie. Podzielona jest na części, dla przykładu:

CZĘŚĆ 1 Ważne, by zadziałało!

 1. Twoja rzeczywistość
 2. Decyzje
 3. Działanie
 4. Konsekwencje

Każda część to od 4-6 krótkich, ale treściwych rozdziałów, które zakończone są konkretnymi ćwiczeniami albo zadaniami. Ta książka ma pokazać Ci proces zmiany i pomóc przez niego przejść!

Pracujesz z jednym rozdziałem, robisz zadania, wglądy itp. i dopiero przechodzisz dalej!

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać" – Walt Disney

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od prawie 5 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką e-booka pt. "W Drodze Po Szczęście!" i twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięcznego mastermindu "30 dni do życia w pełni!" Pracuje również z klientami indywidualnymi w trakcie sesji rozwojowych i mentoringowych online.

Żona i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama to zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko w sobie odnaleźć i pomnożyć ile się da!