Znajdź drogę do siebie...

Zapraszam Cię na 30-dniowe wyzwanie, w trakcie którego doświadczysz życia, w którym zwolnisz, ale jednocześnie zaczniesz działać!

Poznasz siebie, swoje możliwości...

Doświadczysz spokoju, medytacji i zajrzysz do swojego wnętrza...

Odzyskasz radość... a to wszystko w najgorętszym okresie w roku - zbliżających się świąt!


Znajdź drogę do siebie...

ODKRYJ PRAWDĘ O SOBIE

Czego doświadczysz w trakcie wyzwania?

Bezpłatne wyzwanie na Facebooku!

Zatrzymasz się 

To wyzwanie ma pokazać Ci to, co jest w życiu ważne! Pozwoli Ci się zatrzymać w gorącym, przedświątecznym czasie i zobaczyć, co tak naprawdę jest w życiu ważne!

Poznasz siebie

Przyjrzysz się swoim potrzebom i zajrzysz wgłąb siebie, by odkryć to, co krzyczy w Tobie, że chce być odkryte!

Odkryjesz, czego chcesz

To będzie Twoje najważniejsze zadanie rozwojowe w całym Twoim życiu. Odkryjesz w końcu, jakie cele chcesz zrealizować i czego potrzebujesz, by ruszyć z miejsca i doświadczyć innego życia!

Tydzień 1
Stop stres - slow life!

Jeśli każdego dnia żyjesz w stresie, to grudzień jest najlepszym momentem, by się temu przyjrzeć i w końcu coś zmienić! Fakt, że w stresie żyje większość naszej populacji nic nie zmienia... nie jest wytłumaczeniem, czy wymówką, że tak teraz wygląda życie!

W pierwszym tygodniu wyzwania przyjrzymy się temu, co powoduje największy stres w Twoim życiu oraz zastanowimy nad tym, jak to zmienić.

Poznasz sprawdzone techniki i metody pracy ze stresem!

Tydzień 2
Usłysz wewnętrzny głos

Przestań gonić za własnym ogonem... przestań robić to wszystko co robisz i zastanów się najpierw, jaki to ma sens?

Twój wewnętrzny głos jest głosem Twojej duszy. Ona chce być usłyszana, zauważona... Nie zrobisz tego jednak w biegu, w pośpiechu, nie zatrzymując się chociażby na chwilę, by zauważyć to, co jest w życiu ważne. 

W tym tygodniu wsłuchasz się w siebie i zatrzymasz po to, by usłyszeć swoją duszę.

Tydzień 3
Zdecyduj czego chcesz

Możliwe, że jesteś tak pochłonięta bieżącymi sprawami i problemami w życiu, że nie masz czasu, by zatrzymać się i usłyszeć swoje potrzeby, przyjrzeć się spychanym na bok marzeniom.

Będzie to wstęp do tego, czego tak naprawdę chcesz w nadchodzącym nowym roku!

Tydzień 4
Stwórz plan działania

Vivamus accumsan metus tortor. Morbi vehicula mi vitae laoreet elementum. Aenean malesuada posuere augue, et rhoncus tortor finibus sit amet. Donec quis nunc eu urna tempus dignissim. Donec quis rhoncus justo, quis porttitor orci. Quisque ipsum nibh, scelerisque ac lacus pretium, tempus imperdiet lorem. Suspendisse consequat mauris at orci porttitor, in dictum tellus mattis. Pellentesque at sem elementum, eleifend mi sit amet, interdum libero. Donec ac mollis purus. 

Witaj w moim świecie...

Świecie, w którym działanie z celem i praca nad swoim wnętrzem jest kluczem do niewyobrażalnych zmian! 

Przez wiele lat żyłam w poczucie, że Zycie jest beznadziejne, a ja wciąż mam pecha i wciąż życie mi nie sprzyja. Doświadczałam wielu problemów, trosk i niepowodzeń. Jednak kiedy urodził się mój najstarszy syn, a potem okazało się, że jest niepełnosprawny, moje życie legło w gruzach!

I tak pewnie by zostało, gdybym nagle nb


Beata Biegała

trener rozwoju osobistego
Beata Biegała © 2018-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka PrywatnościRegulamin