40% rabatu na Akademię Zmiany na moje 40 urodziny!

Beata Biegała trener rozwoju osobistego

Czekasz… czekasz, aż coś się w Twoim życiu zmieni. Przecież nie tak miało być… Co poszło nie tak? Kiedy popełniłaś ten błąd?

Twoje życie miało być kolorowe, radosne, wypełnione sukcesami… Miał być książę na białym koniu, romantyczne kolacje, życie pełne pasji i namiętności…

A jakie jest? Szare, nijakie… i to bardzo Cię boli. Co z tego, że masz dobą pracę, męża, dom skoro nie czujesz się szczęśliwa, spełniona i nie żyjesz na własnych zasadach?

Walczysz… i ta walka Cię wypala, prawda?


AKADEMIA ZMIANY  – Roczny Program Rozwojowy,
w którym znajdziesz:


 – odpowiedzi na dręczące Cię pytania: o życie, rozwój, emocje, motywację, produktywność,
techniki i konkretne ćwiczenia, które pomogą Ci wprowadzić do życia trwałą zmianę,
52 tygodnie wypełnione ćwiczeniami tak, byś mogła każdego dnia poświęcić chwilę na swój rozwój, a to pozwoli Ci na zbudowanie nawyku produktywności i samodyscypliny,
dodatkowe mini-szkolenia w różnych tematach,
 – wsparcie merytoryczne w chwilach zwątpienia,
wsparcie w grupie na Fb + regularne live,


Pamiętaj, że to co wydaje Ci się niemożliwe do zrobienia jest takie tak długo, aż nie zrobisz pierwszego kroku!

Długo chcesz czekać?


Jakie tematy poruszamy w Akademii Zmiany? 

  • Jak działać proaktywnie, by brać odpowiedzialność za własne wybory i jakość swojego życia, 
  • Jak działaś skutecznie każdego dnia i nie tracić czasu na rzeczy mało ważne, 
  • Jaka jest Twoja życiowa misja,
  • Niewspierające przekonania, które blokują rozwój i poczucie szczęścia,
  • Jakie wartości kierują Twoim życiem,
  • Stworzysz wizję swojego życia i nauczysz skutecznie wyznaczać cele, które doprowadzą Cię do tej wizji,
  • Odkryjesz swoje marzenia, by odzyskać radość życia,
  • Nauczysz się planować dzień, tydzień, miesiąc i całe swoje życie,
  • Zwiększysz poczucie własnej wartości i pewność siebie,
  • i wiele, wiele innych tematów, które mają Cię wzmocnić i spowodować, że Twoje życie zacznie się zmieniać na wielu poziomach!

Akademia Zmiany to specjalny roczny program rozwojowy!

SPRAWDŹ, CO OTRZYMASZ W RAMACH PAKIETU!

1. W każdym tygodniu otrzymasz jeden materiał video, który dostarczy Ci wiedzy w danym temacie, a do tego otrzymasz praktyczny workbook, który pozwoli Ci na wdrożenie nowej wiedzy do Twojego życia i wypracowanie konkretnych umiejętności,
2. W każdym miesiącu otrzymasz 4 takie nagrania i 4 workbooki, które ułożone będą w proces, co oznacza, że nie będziesz uczyła się przypadkowych rzeczy, ale takich, które doprowadzą Cię do konkretnego miejsca: czyli do Twojego celu końcowego,
3. W workbooku znajdziesz ćwiczenia na każdy dzień, dzięki czemu wypracujesz w sobie nawyk systematyczności! Już nigdy więcej nie odłożysz swoich planów na później!
4. Wypracujesz w sobie nawyk systematyczności i samodyscypliny, a to pozwoli Ci na łatwiejsze realizowanie Twoich celów,
5. Nauczysz się na nowo marzyć, a każde marzenie zamienisz w konkretny cel, który będzie piękną drogą przez Twoje osobiste szczęście!

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa…

… wyruszyć w podróż do Twojego nowego życia, to AKADEMIA ZMIANY jest najlepszym miejscem do tego! 

Powiedz sobie TAK! i dołącz do  platformy, która będzie początkiem czegoś nowego i pięknego… 

...będzie początkiem Twojego nowego 
i pięknego życia!


30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Jestem przekonana, że ten program będzie dla Ciebie krokiem milowym, że postanowiłam dać Ci gwarancję zwrotu kosztu szkolenia przez 30 dni, a jedynym warunkiem jest okazanie wypełnionych przez Ciebie workbooków!


Może teraz uznasz, że jestem szalona, ale... tyle wartości, roczna praca, livy w grupie, dodatkowe bonusy... i to wszystko za 47 zł miesięcznie??

NIE!

Jeśli zdecydujesz się na opłacenie rocznego pakietu z góry, to 1 miesiąc będzie kosztował Cię zaledwie 19,75 zł!

CZY TWÓJ ROZWÓJ JEST WARTY TEJ CENY?


Przeczytaj, co o mojej pracy  napisały moje klientki!

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.

- Małgorzata

Właśnie za szczerość i autentyczność skradłaś moje serce. Jesteś wspaniałą osobą na właściwym miejscu. Dziękuję bardzo. Czuję, że coś pękło we mnie i się zmienia na lepsze, nowe, moje…

- Anna

Platforma Akademia Zmiany to miejsce równie niezwykłe, co jego autorka. Beatka Biegała dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomagając w odnalezieniu siebie i życiu pełnią życia. Dla mnie to miejsce, w którym chcę być i spotykać innych, zainteresowanych własnym rozwojem, pozytywnych ludzi.

Jestem bardzo zadowolona zarówno z oferowanych w Akademii Zmiany kursów, jak i z mojej internetowej znajomości z Beatką. Polecam to miejsce i jego autorkę każdemu, kto chce się rozwijać i szuka czegoś, ale sam nie wie czego. Jest bardzo duża szansa, że odnajdzie to, czego potrzebuje właśnie tu, z tą cudowną kobietą, jaką jest Beata. Gorąco wszystkim polecam.

- Sylwia Kaczor

Pomogłaś mi rozumieć, że mogę, pomimo tego wszystkiego co przytrafiło się w moim życiu. Swoim przykładam pokazałaś, że można zmienić bardzo dużo, a większość blokad to tylko niesprzyjające przekonania w naszych głowach.

- Ula Molczyk


Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i pomagam Kobietom osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienie i szczęścia.

 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.


>