Zbuduj skutecznie pewność siebie i wzmocnij poczucie własnej wartości, i zobacz, jak może wyglądać Twoje życie, kiedy wierzysz w siebie i w swoje możliwości!

Wystarczy 9 tygodni, by przeprogramować Twoją podświadomość na sukces i zbudować na nowo pewność siebie! 

Nieważne, ile masz teraz lat i ile razy już próbowałaś zmieniać swoje życie... Możesz starać się i podejmować kolejne wyzwania, ale Twoje poczucie bycia gorszą czy niezasługującą prędzej czy później zniszczy Twoje starania... odbierze Ci moc, którą na chwilę poczułaś!

Prawda jest taka, że jest wiele możliwości, wiele strategii działania i miliony technik, ale na nic one, jeśli najpierw nie zbudujesz stabilnego poczucia własnej wartości i nie poczujesz, że taka jaka jesteś - jesteś wystarczająca, by sięgnąć po to, o czym zawsze skrycie marzyłaś... by zrobić to z pewnością, że jesteś na właściwej drodze!

To, co obserwuję pracując ze zmianą od kliku już lat to to, że często ktoś, kto doświadcza problemu, szuka zmiany w kimś albo czymś... "Prawo musi się zmienić... wtedy będzie mi dobrze!" "On musi się zmienić (np. przestać pić)... wtedy wszystko się między nami ułoży!" "Ona musi się zmienić (np. córka musi zacząć się uczyć)... wtedy wszystko się zmieni w naszej relacji!"

A prawda jest inna... zmianę powinnaś zacząć od siebie! Od siebie, czyli od zmiany niewspierających przekonań na takie, które będą wspierające! Od siebie, czyli od zmiany trudnych emocji, na takie, które będą podnosiły Twoją energię! Od zmiany nawyków, które pokażą Ci, że możesz!

Dzisiaj może być tym dniem, o którym kiedyś powiesz: ten dzień był pierwszym z wielu, które odmieniły moje życie... BO ODMIENIŁY MNIE!

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

- Mahatma Gandhi

Jak w ciągu 9 tygodni staniesz się pewną siebie kobietą?

W ciągu 9 tygodni zmiana stanie się Twoją kompetencją:  

- zyskasz wiedzę na temat siebie samej oraz kluczowych aspektów życia niezbędnych, kiedy wprowadza się zmianę!

- nauczysz się nowych umiejętności (schematów radzenia sobie w trudnych sytuacjach) oraz wypracujesz system wspierających Cię nawyków!

- wypracujesz postawę proaktywną, co jest kluczem do trwałej zmiany! Już nigdy nie będziesz czekała, aż ktoś, coś Ci da albo zrobi za Ciebie! Zrozumiesz, że cała zmiana zależy tylko od Ciebie!

W trakcie trwania tego kursu poznasz:  

- sprawdzone techniki wprowadzania zmiany, takie jak medytacja, czy wizualizacja albo dbanie o wysoki poziom energii!

- narzędzia, które pozwolą Ci wprowadzać kolejne wspierające nawyki i zachowania, byś zyskała pewność, że zmiana jest na wyciągnięcie ręki!

- poznasz sposoby na to, by się nie zniechęcać i by tzw. słomiany zapał nie przeszkadzał Ci w procesie zmiany, dzięki czemu będziesz podążać wybraną drogą bez zwątpienia i myśli, by odpuścić!

Podczas trwania tego kursu to czas, kiedy odkryjesz moc w 2 człowieku:  

- dołączysz do grupy wsparcia na Facebooku, gdzie odkryjesz siłę wsparcia od innych ludzi, czego być może jeszcze nie doświadczyłaś!

- znajdziesz partnera wsparcia, z którym będziesz wzajemnie się motywować w chwilach zwątpienia po to, by wytrwać w kursie i swojej zmianie do końca!

- doświadczysz mocy płynącej od innych i zobaczysz, że w okół Ciebie jest wiele osób, które chcą, by Ci się udało, a skutkiem ubocznym będzie to, że zaczniesz przyciągać do swojego życia nowych ludzi!

Jak zmieni się Twoje życie, jeśli...            

 1. 1
  Zmienisz niewspierające przekonanie "jestem niewystarczająco dobra" na wspierające i odkryjesz tym samym jaka jest prawda o Tobie i Twoim życiu,
 2. 2
  Nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, bo jest to najważniejszy czynnik brania odpowiedzialności za swoje życie,
 3. 3
  Wypracujesz sieć wspierających nawyków i zachowań: zbudujesz wstęp do asertywnego życia wśród tych, którzy do tej pory nigdy Cię nie słyszeli!

Wiem... brzmi jak cudowna bajka... bajka, która ma dobre zakończenie, ale jak to możliwe, że Ty masz być główną bohaterką tej bajki? Jak to możliwe, że grasz w niej główną rolę? Przecież i tak już grasz w tym filmie... pewnie więcej w nim dramatu i łez... ale co powiesz na to, żeby zrobić z niego piękną bajkę z dobrym zakończeniem? WSZYSTKO ZALEŻY OD CIEBIE!

Przygotowałam ten kurs z myślą o osobach, które chcą zmiany, ale już tyle razy zawiodły się na różnego rodzaju metodach... trenerach... sobie...

Zwłaszcza dla tych, które zawiodły się na SOBIE!

Przyszedł czas, by przerwać schemat, który pokazuje Ci brak systematyczności i brania odpowiedzialności. Przyszedł czas, by lękowi, który blokuje Cię przed działaniem pokazać środkowy palec i powiedzieć: TO TERAZ PATRZ! IDĘ I TO ZROBIĘ!  

Przyszedł czas, by zakończyć wojnę z samą sobą... by w końcu zakochać się w sobie... bez wymówek... bez wyrzutów... bez... ZBUDUJ SIEBIE NA NOWO!

Budowanie pewności siebie jest procesem… procesem, który wymaga Twojego zaangażowania i czasu. Jednak jedno jest pewne: warto zainwestować swój czas w ten proces, bo dobrze zbudowana pewność siebie niesie za sobą niesamowite korzyści: pozwala realizować marzenia i cele, powoduje, że stajesz się człowiekiem asertywnym i nie raniąc innych dbasz o swoje granice!

Proces kursu: 

"Zakochaj Się w Sobie  - Bądź Pewna Siebie Każdego Dnia!"

Moduł 1: OTWIERAM SIĘ!

Otwieram się na siebie, na życie, na wszystko to, co chce mi dać Wszechświat! Otwieram się na zmianę!

Moduł 2: DZIAŁAM!

Wiem, że działanie to klucz to wszelkiej zmiany. Działam w zgodzie z sobą i przeciw temu, co znam!

Moduł 3: MAM ODWAGĘ!

Odwaga jest we mnie w każdej chwili mojego życia. Działam, bo jest to dla mnie ważne. Usuwam lęk!

Moduł 4: JESTEM PIEKNA!

Moje serce mówi mi, że jestem piękna. Zauważam to, wierzę w to. Ukochuję swoje ciało i duszę, bo są piękne.

Moduł 5: JESTEM CIERPLIWA!

Wiem, że to, co dla mnie najlepsze czeka gdzieś tam na mnie. Ufam. Każdego dnia uczę się cierpliwości!

Moduł 6: JESTEM WYSTARCZAJĄCO DOBRA!

Taka jaka jestem jest ok. Zasługuję na wszystko, co najlepsze w moim życiu. Jestem!

Moduł 7: AKCEPTUJĘ!

Uznaję, że jest jak jest. To dla mnie punkt wyjścia do większych zmian... zmian, na które czeka moja dusza!

Moduł 8: DZIĘKUJĘ!

Jestem wdzięczna za zmianę, która się dokonuje. Dziękuję za wszystko co było i co jeszcze przede mną!

Moduł 9: KOCHAM SIEBIE!

Kocham, bo jestem dla siebie najważniejszą osobą! Kocham, bo to najpiękniejsze, co mogę sobie dać!

Uczestnicząc w kursie "Zakochaj Się w Sobie - Bądź Pewna Siebie Każdego Dnia!"

 • Dowiesz się, w jaki sposób niewspierające przekonania wpływają na Twoją teraźniejszość i będziesz mogła świadomie podjąć decyzję, czy chcesz w tym tkwić, czy nie.
 • Poznasz sprawdzone techniki pracy ze swoją podświadomością, dzięki czemu będziesz mogła zmieniać kody w swojej podświadomości na wielu płaszczyznach,
 • Zastosujesz medytacje, które uwolnią Cię od tego co niewspierające, a dodatkowo wypracujesz nawyk, który - jeśli tylko sobie na to pozwolisz - zostanie z Tobą już na zawsze!
 • Przekierujesz swoje skupienie na to, co dobre i wartościowe w swoim życiu, a odrzucisz wszystko to, co toksyczne.
 • Odkryjesz wszystko to, co jest dla Ciebie ważne i skupisz się na tych aspektach Twojego życia, które potrzebują Twojej uwagi, byś mogła zbudować prawdziwą i trwałą pewność siebie!
 • Nauczysz się rozmawiać z własnymi emocjami i akceptować je oraz świadomie dokonywać wyboru, jak się zachować pod ich wpływem!
 • Odkryjesz w sobie odwagę do działania, do życia na własnych warunkach, do wyjścia z tego wszystkiego, co nie było Twoją prawdą, a dzięki temu weźmiesz pełną odpowiedzialność za swoje życie!
 • Zrozumiesz, co tak naprawdę w życiu jest ważne!

Chciałam Ci bardzo bardzo podziękować ze możliwość wzięcia udziału w twoich wyzwaniach. Obecne robię dwa ZAKOCHAJ SIĘ W SOBIE oraz WDZIECZNOSC. Jak powiedziałaś ostatnio nic się nie dzieje przypadkiem.... I chyba tu się zgodzę choć jako koleja osoba chciałem Ci napisać że właśnie przypadkiem Cie znalazłam. Ale nie. Szukałam zmiany. bylam na kilku webinarach u innych osób ale coś mi nie pasowało. To nie było to. Za to po wczorajszym jestem mega zadowolona. I wiesz co, zrobiłam twoja medytacje. Pierwszy raz do końca. I podobało mi się niesamowicie. Jestem gotowa na zmiany. Jestem gotowa na więcej ????

Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za te wyzwania. Za Twoja pomoc.

Anna

Wow, nie wiem, czy to normalne, ale podczas medytacji ubeczałam się, uryczałam się, Jest mi lepiej. Dziękuję ????

Anna

Odebrałam już medytację jest piękna i chwyta za ???? dziękuję Beata . Jestem wdzięczna za medytację!

Hanna

Nie wiem od czego zacząć, gdyż jestem po medytacji (mojej pierwszej w życiu) i jestem w ciężkim szoku.  Już wczoraj po Twoim livie wiedziałam ,że trafiłam do odpowiedniej osoby w odpowiednim czasie i że zrobię to wyzwanie na 110 % i zgadzam się z Tobą całkowicie ,że to nie jest przypadek ,że trafiłam na reklamę tego wyzwania i że się  zapisałam. Jest mi to bardzo potrzebne i  jestem właśnie teraz  na to w 100% gotowa.  

Właśnie skończyłam medytację na której wyłam jak dziecko a łzy płynęły strumieniem- wiem że to dobry znak. 

Wiem, że właśnie rozpoczynam nowy rozdział... Dziękuję. 

Rozalia

Bonusy, dzięki którym łatwiej wdrożysz wiedzę i szybciej zobaczysz efekty pracy nad sobą:

BONUS #1

4-tygodniowy MASTERMIND "30 Dni Do Życia w Pełni!"

Intensywny kurs online, dzięki któremu odkryjesz główne niewspierające przekonanie i przetransformujesz je w nowe, wspierające, które otworzy Ci szeroko drzwi do dalszych zmian w życiu!

Dla pierwszych 20 osób!

WARTOŚĆ: 1997 zł

BONUS #2

Godzinna sesja indywidualna

W wybranym przez Ciebie momencie w trakcie trwania kursu spotkasz się ze mną na godzinnej sesji indywidualnej, w trakcie której ustalisz plan działania na najbliższe tygodnie!

Dla pierwszych 10 osób!

Wartość: 300 zł

BONUS #3 HIT!!!

Pigułka wiedzy: 7-krokowa metoda pracy z emocjami!

Szkolenie, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez najważniejsze zakamarki Twoich własnym emocji! Zyskaj najważniejsza kompetencję naszych czasów: zarządzanie własnymi emocjami!

Wartość: 297 zł

Dołącz do kursu 

"Zakochaj Się w Sobie - Bądź Pewna Siebie Każdego dnia!"

i zacznij zmieniać świat od siebie!

Zakochaj się w sobie! +książka+wieczór autorski
 

Kurs do samodzielnej pracy!

 
297 zł  
 • Dożywotni dostęp do platformy szkoleniowej
 • 9 modułów - 9 tygodni 
 • 9 workbooków w formie dziennika do pracy nad tematem danego modułu i monitorowania nawyków
 • 9 medytacji i dodatkowe wizualizacje w formie MP3 do pobrania na telefon
 • Zamknięta grupa wsparcia na Facebooku
 • Bonusy!  
Pakiet All Access +książka +wieczór autorski (miejsce vip)
 

Dostęp do wszystkich szkoleń i produktów!

 

 997 zł 

 • Kurs Pozytywnego Życia  + 12 spotkań grupowych w ZOOM -wartość 1997zł
 • Zmień Swoje Życie  + 9 spotkań grupowych w ZOOM -wartość 997 zł
 • Zakochaj się w sobie! -9 modułów+ 9 medytacji +9 workbooków - 597 zł
 • Wyzwanie "Nowa TY w 30 dni! (30 dni wspólnej pracy w grupie na Fb, workbooki, medytacje, wizualizacje, livy) - wartość 497 zł
 •     Indywidualny Program Rozwoju Osobistego - wartość 1000 zł
 • 4 godzinne sesje rozwojowe
 • Wszystkie szkolenia, produkty fizyczne (TAK! Będą takie!) , które powstaną w 2022 roku!
 • KSIĄŻKA "Odważ się żyć. Nie odkładaj siebie na później!" + wieczór autorski 25.02.2021 + miejsce VIP w pierwszym rzędzie!