Z sukcesem zapisałaś się na webinar "Jesteś ważna!" Gratuluję!

Widzimy się już w niedzielę, o godzinie 20:00! Oczywiście, w dniu webinaru otrzymasz ode mnie przypomnienie o webinarze i link do spotkania! 

Zobacz poniższe nagranie, na którym tłumaczę jak przygotować się do webinaru:

Cena standardowa: 297 zł

Aktualnie 37 zł

Ilośc sztuk w obniżonej cenie:

Niewystarczająco dobra, czyli jaka?

Pamiętam ten strach, który pojawiał się zawsze wtedy, kiedy miałam coś zrobić, podjąć jakieś wyzwanie... Paraliżował tak bardzo, że wolałam odpuścić. Tak było łatwiej! Przez długi czas ten strach towarzyszył mi właściwie cały czas, bo przecież do niczego się nie nadawałam, nic nie umiałam... Z drugiej strony coś mówiło mi, że muszę coś robić, bo tylko wtedy udowodnię swoją wartość, tylko wtedy moi znajomi i bliscy będą mogli uznać, że jestem godna ich uwagi...

To co w tym wszystkim było najgorsze to to, że byłam bardzo zmęczona. Tak dużo energii kosztowało mnie maskowanie tego, że jestem głupia, niewystarczająca i tak naprawdę jestem nikim. I znowu ten strach, że ktoś się zorientuje, jaka jest prawda...

Przychodzi w końcu taki moment, że albo totalnie się poddasz, albo odkryjesz w tym siłę i zaczniesz o siebie walczyć! I znasz pewnie powiedzenie "najtrudniejszy pierwszy krok" z którym się zgadzam, bo często pierwszy krok generuje efekt kuli śnieżnej i już nie możesz się zatrzymać... Zrób więc ten pierwszy rok teraz i zbuduj poczucie własnej wartości zmieniając niewspierający schemat, który do tej pory nie pozwalał Ci odkryć swojej pełni! 

5
MODUŁÓW
20
LEKCJI
4
GODZINY

Oto co znajdziesz w kursie:

Dowiesz się, na czym polega działanie schematu "niewystarczająco dobra" i odkryjesz, w których momentach życia ten schemat rządzi Twoim życiem, 

Odkryjesz, w jaki sposób możesz zarządzać obrazem siebie i świadomie budować poczucie własnej wartości, 

Stworzysz najlepszą wersję siebie -wystarczająco dobrą taką, jaką jesteś, bez potrzeby udowadniania komukolwiek swojej wartości,

Odkryjesz, że dzięki określonym nawykom, technikom i działaniu zyskasz moc i energię do działania, energię, która może ponieść Cię w kierunku Twoich marzeń i pragnień skrywanych głęboko w sercu,

Wybierzesz raz na zawsze drogę, którą chcesz podążać i będziesz ją świadomie kreować: na własnych warunkach i w zgodzie z sobą!

Co znajdziesz w szkoleniu "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?"

1. Co jest w życiu ważne?

2. Jakie błędy popełniasz?

3. Co nada kierunek Twojemu życiu?

4. Jaki obraz siebie nosisz w sercu i kim chcesz się stać?

5. Niezwykle skuteczne narzędzie: "DZIENNIK PEŁNI!"

Co otrzymasz w ramach tego kursu?

Otrzymasz dostęp do chronionej hasłem Strefy Użytkownika:

Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem Strefie Użytkownika, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, to system pokaże Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę!

Wiedza i narzędzia niezbędna w procesie wprowadzania zmiany trudnych przekonań

Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania nowych nawyków, ale też w innych sferach życia i działania. 

Kim jestem?

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od prawie 4 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką e-booka pt. "W Drodze Po Szczęście!" i twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięczny mastermind "30 dni do życia w pełni!" Pracuje również z klientami indywidualnymi w trakcie sesji rozwojowych i cmentoringowych online.

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

To szkolenie przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces.Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Ile mam czasu na przepracowanie szkolenia?

Dostęp do szkolenia masz dożywotnio. Dlaczego? Praca z niewspierającymi przekonaniami jest ciągłym procesem. Dzisiaj możesz nie mieć przestrzeni, by pracować nad wszystkimi nawykami, ale to nie oznacza, że za jakiś czas nadal tak będzie. Właśnie dlatego dostęp do szkolenia masz dożywotnio, bo wierzę, że też będziesz do niej wracała!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce "Oferta". Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz, jako podziękowanie dla Ciebie za to, że pobrałaś mój darmowy produkt.