BEZPŁATNE 5-DNIOWE WYZWANIE:

Zbuduj wewnętrzną wolność!

28.06.-2.07.2021 r.

Dołącz do wyzwania, w trakcie którego odkryjesz, czym dla Ciebie jest wolność i jak każdego dnia żyć w zgodzie z sobą!

Masz czasem wrażenie, że zamknęłaś się w klatce swoich własnych ograniczeń?

A może czujesz, że Twoją złotą klatką są niekończące się oczekiwania ze strony bliskich, znajomych i otoczenia, które tak ciężko spełnić?

Dzisiejszy świat pędzi szybciej niż byśmy chcieli. Konsekwencją tego często jest fakt, że tak ciężko odnaleźć się w tej całej sytuacji, w tych wszystkich zmianach i oczekiwaniach społecznych. A na dodatek nosisz w sobie cały bagaż ograniczeń, które zwyczajnie przygniatają Cię do ziemi,

Z jednej strony świat kusi swoim pięknem, podróżami, okazjami i wszelkimi wspaniałościami, a z drugiej daje jasne i wyraźne sygnały, co komu "się należy"! I chciałabyś bardzo, ale... to nie dla Ciebie, bo...

Argumentów na to, że coś jest nie dla Ciebie masz dużo, ale czy tyle samo masz na to, że jednak jest dla Ciebie... że zasługujesz... że możesz?

A co się wtedy dzieje z Twoją pewnością siebie?

Kiedy dajesz sobie prawo do niezasługiwania, to każdorazowo niszczysz obraz siebie. Niszczysz swoje poczucie własnej wartości i swoją pewność. Odbierasz sobie prawo do kreowania swojej rzeczywistości i pozwalasz, by świat robił to za Ciebie. A kiedy ktoś robi to za Ciebie, to życie Ci się przydarza! 

Pozwól więc sobie wyjść z klatki własnych ograniczeń i zbuduj podstawy do stabilnej pewności siebie, byś mogła krok po kroku zmieniać swoją własną rzeczywistość!

Co się wydarzy w trakcie wyzwania?

Dzień 1: Czego chcesz?

W życiu człowieka nic nie jest tak ważne jak to, by iść przez nie z poczuciem głębszego sensu. Życiowa misja daje poczucie, że Twoje życie nie jest przypadkowe, a Ty sama dajesz od siebie światu więcej. 

W 1 dniu wyzwania wytyczysz ramy swojej życiowej misji. Nawet jeśli nie będzie ona kompletna, to zapoczątkujesz proces, który pozwoli w krótkim czasie Ci ją odkryć!

Dzień 2: Co jest ważne?

Twoje wartości decydują o tym, jakie decyzje i jakie działania podejmujesz. W pędzącym świecie tak łatwo zapomnieć o tym co jest ważne i wejść na poziom pozornej świadomości, czyli takiej, która jakby na to nie spojrzeć... życie znowu Ci się przydarza.

W 2 dniu sprawdzisz, czy wartości, którymi żyjesz są tymi wartościami, którymi chciałabyś żyć. Podejmiesz decyzję, które wprowadzisz do swojego życia!

Dzień 3: Gdzie jest Twoja wolność?

Z czego rezygnujesz, żeby dostosować się każdego dnia do oczekiwań innych... żeby dostosować się do własnych ograniczeń? Rezygnowanie z czegoś, co może być dla Ciebie ważne powoduje, że rezygnujesz z siebie!

W 3 dniu wyzwania zobaczysz, z czego rezygnujesz i podejmiesz świadomą decyzję, czy nadal chcesz rezygnować...

Dzień 4: O czym marzysz?

Marzenia są cudownym łącznikiem pomiędzy tym co masz teraz, a tym, co mogłabyś mieć! Jeśli oduczyłaś się marzyć twierdząc, że to nie dla Ciebie, to czas do tego wrócić!

W 4 dniu wyzwania przyjrzysz się swoim marzeniom i zaczniesz budować piękną wizje przyszłości... bo wszystko zależy od Ciebie!

Dzień 5: To jaką decyzje podejmiesz?

Zawsze masz wybór: wszystko zależy się od tego, czego chcesz! Jeśli wiesz czego chcesz, to możesz po to sięgnąć! Możesz zacząć zbierać kolejne doświadczenia w swoim życiu, które pokażą Ci, że zasługujesz... że możesz... 

W 5 dniu wyzwania ugruntujesz swoją wizję życia i podejmiesz decyzję, czy wychodzisz ze swojej klatki, czy jeszcze chcesz w niej zostać!

Sprawdzone ćwiczenia
i techniki pracy z Twoją podświadomością!

Nakierujesz swój umysł
i podświadomość na dążenie do celu!

Naładujesz swoje własne baterie pozytywną energią!

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

  1. Każdego dnia spotkamy się  o godzinie 19:00 w aplikacji ZOOM, w trakcie którego opowiem Ci o temacie dnia. Będziemy pracować warsztatowo, więc to nie będzie tylko wykład! W ZOOM mam tylko 100 miejsc, ale całość będzie transmitowane w naszej grupie!
  2. Otrzymasz ode mnie dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku, w której będziemy pracować nad tematami związanymi z wyzwaniem!
  3. Codziennie około godziny 7:30 rano wyślę do Ciebie e-mail a w nim zadania, które pomogą Ci w pogłębianiu własnej świadomości! Pracując z nimi systematycznie możesz znacznie przyśpieszyć cały proces zmiany!

Dołącz już teraz - zarezerwuj swoje miejsce w wyzwaniu!

>