PAKIET SZKOLEŃ  "W Drodze Po Szczęście!"
 w letniej promocji!

Skorzystaj z wyprzedaży z okazji rozpoczęcia lata!

Szczęście nie jest dla wybranych!

Szczęście nie jest zagwarantowane tylko ludziom sukcesu i bogatym!

Szczęście to stan, którego możesz doświadczyć tu i teraz, bez względu na to, gdzie jesteś, co robisz i na jakie problemy w życiu napotykasz!

Co odróżnia ludzi szczęśliwych od tych nieszczęśliwych?

Szczęśliwi ludzie rozwijają się, dbają o siebie i znają swoje marzenia!

Odbierz pakiet szkoleń rozwojowych, które umilą Ci letnie dni i spowodują, że jesień zobaczysz w zupełnie nowych barwach!

Insert Video

Odbierz następujące szkolenia:

  1. Szkolenie: "Zaprogramuj się na szczęście!" - wartość 297 zł
  2. Zapis wyzwania "Obudź w sobie  moc!" - wartość 197 zł
  3. Szkolenie: "Stwórz wizję swojego życia - wartość 197 zł
  4. Przedpremierowo szkolenie: "Zadbaj o siebie" + e-book o wartości 297 zł, które będzie dostępne od 1 lipca!

WARTOŚĆ WSZYSTKICH SZKOLEŃ: 988 zł!

Dla Ciebie w wyjątkowej cenie: 99 zł!

Ta oferta jest ważna tylko do niedzieli, do 27 czerwca 2020 r.

Jakie szkolenia wchodzą w skład pakietu?

Szkolenie online: "Zaprogramuj się na szczęście!"

Jest to obszerny kurs on-line, umieszczony na chronionej hasłem platformie rozwojowej. Znajdziesz w min 5 modułów i około 35 lekcji z najważniejszymi tematami, które pozwolą Ci odnaleźć szczęście i wypracować kluczowe nawyki szczęścia.  Otrzymasz też specjalny zeszyt ćwiczeń w formie pdf do wydrukowania jest kluczowym elementem całego szkolenia! To w nim znajdziesz niezwykłą FORMUŁĘ DOBRYCH NAWYKÓW,  która pomoże Ci we wprowadzeniu każdego nawyku, który będzie wspierał Cię w odnalezieniu własnego szczęścia!


Zapis wyzwania: "Obudź w sobie moc!"

Zapis wyzwania, które odbyło się w marcu tego roku na moim fp na Facebooku. Wyzwanie trwało 3 tygodnie i zakończyło się webinarem!
Każdy tydzień poświęcony był innemu tematowi.
W pierwszym tygodniu praca nad sferą mentalną (przekonania), w drugim nad emocjami, a w 3 tygodniu nad sferą duchową! Otrzymasz nagrania: 3 live z Fb, 2 sesji pytań i odpowiedzi oraz webinaru. Dodatkowo otrzymasz zeszyty do wydrukowania z konkretnymi ćwiczeniami do wykonania!


Szkolenie: "STWÓRZ WIZJĘ SWOJEGO ŻYCIA!"

To szkolenie przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces budowania własnej wizji świata, które zmieni Twoje podejście do życia! W ramach tego szkolenia otrzymasz  5 nagrań video z najważniejszymi tematami, które pomogą zbudować Twoją wizję życia oraz specjalny zeszyt ćwiczeń w formie pdf do wydrukowania jest kluczowym elementem całego szkolenia! To w nim znajdują się najważniejsze pytania i ćwiczenia, które dosłownie zajrzą do Twojego wnętrza i wyciągną z Ciebie wszystko to, o czym marzysz i czego pragniesz!Szkolenie: "ZADBAJ O SIEBIE"

Każdy człowiek żyje na styku 4 światów: fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego. Każda z tych sfer potrzebuje Twojego zaopiekowania, byś mogła doświadczyć balansu w życiu! Tylko wtedy będziesz mogła  powiedzieć, że żyjesz w zgodzie z sobą i wszechświatem! 5 modułów szkolenia i konkretne ćwiczenia oraz wskazówki pomogą Ci zadbać o siebie na najwyższym poziomie!


14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

​Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Ta promocja będzie dostępna tylko przez kilka dni. Potem każde szkolenie będzie można zakupić w regularnej cenie.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

Wszystkie szkolenia przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces. Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Odbieram NATYCHMIASTOWY dostęp do pakietu "W Drodze Po Szczęście!"

Beata Biegała © 2018-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>