Łatwo jest gnać przed siebie...

Pędzisz przez życie, bo czujesz, że tak trzeba...

Gnasz przed siebie wierząc, że za zakrętem znajdziesz to czego szukasz, a wtedy będziesz mogła odpocząć, zadbać o siebie..

Udowadniasz swoją wartość... starasz się..., a nagrody nie ma...nikt tego nie zauważa... 

A może już czas powiedzieć sobie STOP i w końcu zadbać o siebie?

Może czas zauważyć, że ta gonitwa prowadzi do nikąd, a ciągła frustracja powoduje, że tracisz z oczu to, co najważniejsze?

SIEBIE?

Odbierz pakiet szkoleń rozwojowych, spowodują, że zobaczysz swoje życie w zupełnie nowych barwach!

Do końca promocji pozostało:

  0  4
Dni
:
 
  0  9
Godzin
:
 
  2  2
Minut
:
 
  3  0
Sekund

You missed out!

Odbierz następujące szkolenia:

  1. Szkolenie: "Zadbaj o siebie" + e-book o wartości 297 zł, 
  2. Szkolenie: "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?" - wartość 197 zł
  3. Zapis wyzwania "Obudź w sobie  moc!" - wartość 197 zł
  4. Szkolenie: "STWÓRZ WIZJĘ SWOJEGO ŻYCIA!" - wartość 197 zł
  5. Pakiet medytacji - wartość 197 zł

WARTOŚĆ WSZYSTKICH SZKOLEŃ: 1085 zł!

Dla Ciebie w wyjątkowej cenie: 97 zł!

Ta oferta jest ważna tylko do niedzieli, do 19 września 2021 r.

Jakie szkolenia wchodzą w skład pakietu?

Szkolenie: "JESTEŚ WAŻNA! Jak w 4 krokach zadbać o siebie!"

Każdy człowiek żyje na styku 4 światów: fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego. Każda z tych sfer potrzebuje Twojego zaopiekowania, byś mogła doświadczyć balansu w życiu! Tylko wtedy będziesz mogła  powiedzieć, że żyjesz w zgodzie z sobą i wszechświatem! 5 modułów szkolenia i konkretne ćwiczenia oraz wskazówki pomogą Ci zadbać o siebie na najwyższym poziomie!


Szkolenie online: "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?"

Oto co znajdziesz w kursie:
  • Sprawdzony schemat pracy z niewspierającymi przekonaniami, dzięki któremu poradzisz sobie z każdym przekonaniem, które odkryjesz i uznasz za niewspierające, 
  • Odkryjesz, w jaki spsób możesz zarządzac obrazem siebie, a przez to możesz świadomie budować poczucie własnej wartości,
  • Wybierzesz raz na zawsze drogę, którą chcesz podążać i będziesz ją świadomie kreować: na własnych warunkach,
  • Stworzysz najlepszą wersje siebie - wystarczająco dobrą taką jaką jesteś, niedoskonałą i w zgodzie z sobą,
  • Odkryjesz, że dzięki określonym nawykom, technikom i działaniu zyskujesz moc i energię do działania, radzenia sobie z problemami i błędami, które normalnie przybijały Cię do ziemi,

Zapis wyzwania: "Obudź w sobie moc!"

Zapis wyzwania, które odbyło się w marcu tego roku na moim fp na Facebooku. Wyzwanie trwało 3 tygodnie i zakończyło się webinarem!
Każdy tydzień poświęcony był innemu tematowi.
W pierwszym tygodniu praca nad sferą mentalną (przekonania), w drugim nad emocjami, a w 3 tygodniu nad sferą duchową! Otrzymasz nagrania: 3 live z Fb, 2 sesji pytań i odpowiedzi oraz webinaru. Dodatkowo otrzymasz zeszyty do wydrukowania z konkretnymi ćwiczeniami do wykonania!


Szkolenie: "STWÓRZ WIZJĘ SWOJEGO ŻYCIA!"

To szkolenie przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces budowania własnej wizji świata, które zmieni Twoje podejście do życia! W ramach tego szkolenia otrzymasz  5 nagrań video z najważniejszymi tematami, które pomogą zbudować Twoją wizję życia oraz specjalny zeszyt ćwiczeń w formie pdf do wydrukowania jest kluczowym elementem całego szkolenia! To w nim znajdują się najważniejsze pytania i ćwiczenia, które dosłownie zajrzą do Twojego wnętrza i wyciągną z Ciebie wszystko to, o czym marzysz i czego pragniesz!


PAKIET MEDYTACJI I WIZUALIZACJI!

PAKIET MEDYTACJI I WIZUALIZACJI, które pomogą Ci w szybki i skuteczny sposób wprowadzić zmianę do Twojego życia. Medytacje i wizualizacje, jako techniki wspomagające proces zmiany są niezwykle skuteczne i pozwalają w szybki sposób doświadczyć tego, po co idziesz. W pakiecie: medytacja serca, medytacja wdzięczności, medytacja "Kocham siebie", wizualizacji linii życia, medytacja "ogród obfitości" i inne.
14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Najczęściej zadawane pytania:

W jaki sposób otrzymam dostęp do szkolenia?

Dosłownie kilka minut po zakupie, jak tylko przetworzymy Twoje zamówienie, otrzymasz dostęp do specjalnie chronionej platformy szkoleniowej. W mailu otrzymasz login i hasło. Po zalogowaniu, w każdym momencie możesz edytować swoje dane i hasło w panelu użytkownika.

Do platformy masz dostęp zarówno z komputera, jak i swojego telefonu, więc możesz korzystać z niej w każdej wolnej chwili.

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Ta promocja będzie dostępna tylko przez kilka dni. Potem każde szkolenie będzie można zakupić w regularnej cenie.

Nie wiem, czy znajdę na to czas...

Wszystkie szkolenia przygotowane jest tak, by nie zabrać Ci zbyt dużo czasu. Nie chodzi o to, że masz zrobić je w jeden dzień. Pytania i ćwiczenia, które znajdują się w zeszycie ćwiczeń są tak skonstruowane, że tworzą proces. Podchodzenie do nich małymi krokami jest bardziej korzystne, niż poświęcenie na to całego dnia. Dodatkowo dostęp do kursu jest dożywotni, więc można wracać do niego co jakiś czas i wprowadzać zmiany.

Odbieram NATYCHMIASTOWY dostęp do pakietu "W Drodze Po Szczęście!"

Beata Biegała © 2018-2020 | Wszystkie prawa zastrzeżone | Cookies | Polityka Prywatności | Regulamin

>