WDZIĘCZNOŚĆ- BILET W JEDNĄ STRONĘ!

Dołącz do 90-dniowego wyzwania wdzięczności i rozpocznij podróż do własnego szczęścia!

Wdzięczność to takie cudowne uczucie radości, miłości i ufności. Tak to widzę. Połączenie, a raczej przeplatanie się różnych uczuć i emocji, które mówią DZIĘKUJĘ! I to jest takie dziękuje, które mówi Tobie, że nic nie musisz dawać w zamian. Jesteś wdzięczna za pomoc, za dzień który przeżyłaś, za słońce na niebie i łzy smutku, które dzisiaj napłynęły do Twoich oczu, bo wiesz, że to łzy oczyszczenia. Wdzięczność zmienia nasze życia. Powoduje, że zaczynasz zauważać drobiazgi, których do tej pory nie widziałaś, dostrzegać rzeczy, które uważałaś za nieważne.

Zapisz się już teraz i rozpocznij 90 dniową podróż do zmiany!

„Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo.” - Oprah Winfrey

Wdzięczność powoduje, że stajesz się lepsza dla siebie samej, zaczynasz się starać dla siebie samej, bo widzisz w tym wartość. Wdzięczność jest darem, który dajesz sama sobie. Wzmacnia Cię i powoduje, że chcesz jej więcej i więcej. Z dnia na dzień jest jej  w Tobie więcej, aż w końcu nie potrafisz spojrzeć na swoje życie bez uczucia wdzięczności!

Nawet na te momenty, które wcale nie były różowe, które może nadal są w jakiś sposób bolesne. Wdzięczność daje nam możliwość dostrzeżenia lekcji właśnie tam, gdzie tak trudno po nią sięgnąć. Daje nam też spokój, że wszystko dzieje się tak, jak dziać powinno. Aż w końcu wdzięczność daje nam więcej powodów do tego, by być szczęśliwą, bo powoduje, że dostrzegasz te wszystkie małe, niby nic nieznaczące drobiazgi, które tworzą Twoją rzeczywistość. 

Przeczytaj, co to wyzwanie robi z człowiekiem!

Pisałam codziennie, że dziekuję za wspaniałego mężczyznę u mojego boku. I tak też się stało. Poznałam kogoś wyjątkowego :)

KASIA

Bardzo Ci dziekuję za te wspólne 3 miesiące. Jak zaczynałam wydawało mi się, że to bardzo długo. Czas szybko minął, a ja już zakończyłam lekcje wdzieczności. Codziennie wieczorem spisujeę to, za co jestem wdzięczna oraz moje plany i cele. Wydawało się to nierealne, a jednak. Wszystko można.
Pisałam codziennie, że dziekuję za wspaniałego mężczyznę u mojego boku. I tak też się stało. Poznałam kogoś wyjątkowego:) Beatko pomogłaś mi odkryć siebie, to czego ja potrzebuję. Dzięki lekcjom jestem w stanie zatrzymać się w danej chwili i cieszyć sie tym co mam, widzę i czuję.  Z całego serca dziekuję :) Jesteś wielka :)                                                                                                                                                                           

Beatko, Jestem z Tobą. Dziękuję za codzienne maile. 

BOGUSIA

Beatko, Jestem z Tobą. Dziękuję za codzienne maile. Robię to o czym piszesz. Jestem przekonana, że wyrażanie wdzięczności i radość z drobnych rzeczy jest bardzo ważna- dużo daje.

>