Wyzwanie: 90 Dni Do Wdzięczności!

Zapisz się i odbierz 90 lekcji wdzięczności!

Wdzięczność to takie cudowne uczucie radości, miłości i ufności. Tak to widzę. Połączenie, a raczej przeplatanie się różnych uczuć i emocji, które mówią DZIĘKUJĘ! I to jest takie dziękuje, które mówi Tobie, że nic nie musisz dawać w zamian. Jesteś wdzięczna za pomoc, za dzień który przeżyłaś, za słońce na niebie i łzy smutku, które dzisiaj napłynęły do Twoich oczu, bo wiesz, że to łzy oczyszczenia. Wdzięczność zmienia nasze życia. Powoduje, że zaczynasz zauważać drobiazgi, których do tej pory nie widziałaś, dostrzegać rzeczy, które uważałaś za nieważne.

Odbierz 90 lekcji, które odmienią Twoje życie!

Kiedy?

Od zaraz!

Codziennie o 6:00 rano nowa lekcja w Twojej skrzynce pocztowej

Udział bezpłatny

Pracujesz kiedy i gdzie chcesz!

90 dni -bilet do szczęścia!

Codziennie o godzinie 6:00 rano w Twojej skrzynce e-mail pojawi się nowa lekcja z wyzwania, dzięki której krok po kroku nauczysz się wdzięczności!

nawyki

Wdzięczność uczy uważności, uważność daje mozliwość bycia wdzięcznym! W trakcie wyzwania wypracujesz klika bardzo ważnych nawyków, które każdego dnia praktykują ludzie, którzy mówią, że są szczęśliwi!

eksperyment

Cokolwiek teraz myślisz... zrób eksperyment! Nie neguj, nie nastawiaj się nie wiadomo na co... zrób eksperyment podejmując to wyzwanie i z ciekawości sprawdź, co się wydarzy w Twoim życiu podczas i po tym wyzwaniu!

„Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo.” - Oprah Winfrey

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od prawie 4 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką e-booka pt. "W Drodze Po Szczęście!" i twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięcznego mastermindu "30 dni do życia w pełni!" Pracuje również z klientami indywidualnymi w trakcie sesji rozwojowych i mentoringowych online.

Żona i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama to zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko w sobie odnaleźć i pomnożyć ile się da! 

Już teraz zapisz się na 90-dniowe wyzwanie wdzięczności!

Nie pozwól, by kolejne zewnętrzne warunki decydowały o tym, jakie jest Twoje życie!

>