Bardzo dziękuję za zakup mojego e-booka!

W ciągu najbliższych kilku minut otrzymasz na  swoją skrzynkę pocztową link do pobrania e-booka!  

Chciałabym jeszcze na chwilkę zatrzymać Cię na tej stronie i opowiedzieć o czymś niezwykle ważnym!

To wyjątkowa oferta, którą widzisz tylko teraz! 

W podziękowaniu za to, że jesteś, za to, że chcesz dla siebie innego życia! Chcę Cię jeszcze bardziej zainspirować do działania i pokazać, że nigdy nie jest za późno na decyzję o zmianie!


W wyjątkowej cenie możesz już teraz kupić zapis wyzwania "POSTAW NA SIEBIE - ODKRYJ SWOJE MOCNE STRONY I ZBUDUJ WYSOKĄ SAMOOCENĘ!" za jedyne 9 zł! Produkt ten kosztuje normalnie 97 zł i cieszy się ogromnym powodzeniem wśród moich produktów!

To wyzwanie pomoże Ci w zbudowaniu podstawy wysokiej samooceny i to za jedyne 9 zł!


Każdy z nas chce czegoś w życiu. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego co to ma być, jednak czujemy wewnętrzne pragnienie zmiany, pragnienie nowego w naszym życiu. Czasem jest tak, że to pragnienie jest nam znane, wiemy czego chcemy, dokąd ma zaprowadzić nas życie, ale…

Pojawiające się co chwilkę w naszym życiu “ale” powoduje, że tracimy z oczu nasz cel, nie zauważamy, że minął kolejny tydzień, miesiąc, a my nadal nie przybliżyliśmy się do naszego celu ani na krok. Wciąż jest coś ważniejszego, coś innego do zrobienia, ktoś inny wymaga od nas wywiązania się z zobowiązań.

Niska samoocena oznacza, że czujesz się gorsza od innych. Nieustannie porównujesz się do innych: są lepsi, bo mają lepszą pracę, inne kobiety są lepsze, bo są szczuplejsze, ładniejsze, bardziej zadbane. Ktoś jest mądrzejszy, a Ty wciąż jeszcze musisz się tyle nauczyć.. Wciąż musisz się odchudzać… Wciąż…

W trakcie tego wyzwania poznasz metody i techniki, dzięki którym Twoje życie stanie się łatwiejsze i bardziej produktywne. Poczujesz, że masz panowanie nad tym, co dzieje się w Twoim życiu i balans pomiędzy różnymi sferami życia.

I masz już tego dość!

Wcale Ci się nie dziwię!


??? Czy jednym z Twoich problemów jest niska samoocena, która podkopuje Twoją pewność siebie i poczucie niskiej wartości?

??? Czy uważasz, że jesteś gorsza od innych i na wszystko musisz zasłużyć?

??? A może myślisz sobie, że życie jest beznadziejne, szczęście nie istnieje i nic dobrego Cię już w tym życiu nie spotka?

Jeśli odpowiedziałaś sobie chociaż na jedno z tych pytań TAK  to koniecznie KUP to wyzwanie!

Odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się jak je wspierać po to, by Twoje życie było lepsze i łatwiejsze,

Odnajdziesz w sobie energię do działania, a dzięki temu brak działania w Twoim życiu będzie już tylko niemiłym wspomnieniem,

Nauczysz się w jaki sposób budować wysoki poziom samooceny, który jest kluczowy dla Twojego poczucia własnej wartości, a dzięki temu już nigdy więcej nie pozwolisz na to, by ktoś wmówił Ci, że jesteś gorsza, czy niewystarczająco dobra.

Jeśli czujesz, że to temat dla Ciebie ważny, a Twoja samoocena przeszkadza Ci w zdobywaniu swoich marzeń i uwierzeniu w Twoje możliwości, to już dzisiaj możesz to zmienić! 

Nie czekaj ani jednego dnia dłużej!

"


To było moje 2 wyzwanie z Tobą i jestem pod wrażenie, że to działa! Sama tego nie zauważyłam, ale dzisiaj koleżanki z pracy stwierdziły, że jestem bardziej asertywna i spokojniejsza! Dziękuję, bo zawsze zjadał mnie stres,  gdy miałam być szczera i otwarta!


Ewewlina, lat 36

"


To był niezwykły czas! Dowiedziałam się tak wiele nowych rzeczy o sobie. Nigdy nie myślałam, że e to co jest moim zasobem może mi realnie pomóc w życiu, a okazuje się, że wystarczy to zauważyć i docenić, a świat wokół mnie zaczął się zmieniać


Marzena, lat 32

"


To co się wydarzyło we mnie przerosło moje oczekiwania! Myślałam, że to kolejne nudne wyzwanie, a tu takie zaskoczenie. Będę kontynuowała pracę nad moją samooceną, bo dopiero teraz widzę, jak to mnie mocno blokuje.


Ania, lat 29

Zmień wszystko za jedyne 9,00 zł!

>