Dziękuję, że dołączyłaś do wyzwania i chcesz, by Twój rozwój był klarowny i spójny!

W ciągu 15 minut otrzymasz pierwsze informacje  na swoją skrzynkę pocztową. Zanim to się jednak stanie, to proszę Cię, obejrzyj video, które widzisz poniżej!

To wyjątkowa oferta, którą widzisz tylko teraz! 

W podziękowaniu za to, że jesteś, za to, że chcesz dla siebie innego życia! Chcę Cię jeszcze bardziej zainspirować do działania i pokazać, że nigdy nie jest za późno na decyzję o zmianie!

E-book w drodze po szczęście

Wszystko to, co pomogło mi zmienić moje życie i może pomóc również Tobie za jedyne 19,70 zł!


Z jakiegoś powodu chcesz się rozwijać. Chcesz, by Twoje życie wyglądało inaczej niż dotychczas. Chcesz móc powiedzieć, że jesteś szczęśliwa w każdym dniu swojego życia, a tylko podczas wakacji, czy świąt. Chcesz odnaleźć tą cząstkę siebie, która wie, czego chce i wie dokąd zmierza.

Rzeczywistość Ci tego nie ułatwia. W pracy wyścig szczurów, w domu nadmiar obowiązków. Idziesz do sklepu po zwykłe zakupy i zastanawiasz się, gdzie się podziały Twoje pieniądze... przecież tak ciężko na nie pracujesz. Myślałaś o tym, by kupić sobie fajną książkę, a może ten kurs, o którym wciąż myślisz, ale pewnie znowu nic z tego nie wyjdzie.

A przecież kiedyś miałaś marzenia. Chciałaś coś osiągnąć, a jedyne co robisz, to wykonujesz wciąż te same obowiązki...

I masz już tego dość!

Wcale Ci się nie dziwię!


Być może pierwszy raz trafiłaś na moją stronę i wcale mnie nie znasz. To całkiem prawdopodobne, bo w tej chwili na rynku rozwoju osobistego jest niezliczona ilość trenerów, terapeutów i coachów. Każdy ma dla Ciebie gotowe rozwiązanie Twoich problemów! Wie, co powinnaś zrobić, żeby żyło Ci się lepiej, wygodniej, szczęśliwiej. W trakcie mojej pracy z kobietami też na chwilę wpadłam w tą pułapkę "najlepszego rozwiązania czyichś problemów"! Na szczęście dla mnie i dla Ciebie szybko przyszło opamiętanie! 

Kiedy w moim życiu, już ponad 13 lat temu wydarzyła się straszna tragedia, wszyscy dookoła mnie wiedzieli lepiej co powinnam zrobić, jak żyć, jak się zachowywać. Każdy miał dla mnie gotowe rozwiązanie, którego nigdy nie sprawdził na sobie, bo nigdy nie był w sytuacji takiej jak ja. Wtedy, z dużą dawką złości i goryczy w sobie wybrałam inną drogę. Drogę, która była trudna: bez wsparcia najbliższych, w ciągłym poczuciu, że jestem nikim, że jestem do niczego. Bez wykształcenia, bez pracy, z marną perspektywą na to, by kiedykolwiek odnaleźć w sobie szczęście.

Jednak to tamta determinacja, by iść inaczej niż wszyscy, doprowadziła mnie tu, gdzie teraz jestem: do siebie, do swojego szczęścia, do pasji i pełnego spełnienia. Tylko dlatego, że chciałam zrobić po swojemu. Tylko dlatego, że moja intuicja podpowiadała mi, że te wszystkie rozwiązania wcale nie są dla mnie dobre.

Znasz to?

Nie mam gotowego rozwiązania Twoich problemów!

Nie mam magicznego eliksiru, ani soku z gumi jagód!

Nie mam różdżki żadnej z wróżek, ani magicznego pyłu Dzwoneczka!

Mam jednak determinację,                                                                         by pomóc odkry​​​​ć Twoją własną drogę do szczęścia!


Wszystkie swoje kroki, to jak doszłam do miejsca w którym jestem, opisałam w e-booku "W drodze po szczęście"! To najważniejsza rzecz, jakiej dokonałam w swoim życiu, bo wiem, że pomogłam w ten sposób wielu kobietom! Piszą o tym do mnie i dzisiaj chcę się tym z Tobą podzielić! 

"


Beatko, takie historie dodają skrzydeł – i Tobie, byś leciała coraz wyżej, i Twoim czytelniczkom. Gratuluję odwagi i determinacji! Leć po swoje! Powodzenia.


Małgorzata

"


Czytałam Twojego e-booka!! Wzrusza do łez. Towarzyszę Ci tutaj od jakiegoś czasu, ale nigdy nie przypuszczałam, że masz do opowiedzenia taką historię!! Podziwiam Cię jeszcze bardziej <3 Jesteś dla mnie ogromną motywacją i INSPIRACJĄ!! Mam nadzieję, że ten e-book trafi do wielu osób i zmieni ich życie!!


Edyta

"


Przeczytałam jednym tchem, wiele emocji, podziwiam za odwagę i siłę podzielenia się swoimi przeżyciami, cząstką siebie. Łzy mi płyną. Dziękuję!


Sylwia

Wszystko to, co pomogło mi zmienić moje życie i może pomóc również Tobie za jedyne 19,70 zł!

>