POKOCHAJ SIEBIE - POKOCHAJ SWOJE ŻYCIE!

JESTEŚ WAŻNA - WIESZ O TYM?

Jeśli nikt Ci tego dziś nie mówił, to ja Ci chcę Ci o tym powiedzieć!
❗️JESTEŚ WAŻNA❗️Być może jesteś mamą.
A może żoną, narzeczoną, partnerką.
Może jesteś pracownikiem, a może pracodawcą.
Może...

Pewnie mogłabym wymienić jeszcze wiele ról, w które wcielasz się każdego dnia. Mam jednak nadzieję, że Twoją najważniejszą rolą do odegrania w tym świecie jest bycie SOBĄ!
Twoje JA nie powinno chować się za żadną maską ani żadną rolą do odegrania!
Twoje JA powinno być ZAWSZE na pierwszym miejscu!

Twoje JA powinno być pierwsze do kochania przez Ciebie!

Twoje JA powinno być ZAWSZE najważniejsze!

Ważniejsze od bycia mamą, bycia żoną, narzeczoną partnerką. Ważniejsze od bycia pracownikiem, czy pracodawcą.
Ważniejsze od...

Jeśli nie masz siebie na pierwszym miejscu, tracisz z oczu to. co jest dla Ciebie ważne: Twoje potrzeby, pragnienia, marzenia.
Pamiętaj, że zawsze możesz to zmienić! Wystarczy podjąć decyzję i zrobić pierwszy krok!

Podejmij teraz decyzję, że JESTEŚ WAŻNA i zasługujesz na to, by POKOCHAĆ SIEBIE!

KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojego życia  tak, byś po drodze dowiedział/a się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

Pewnie teraz myślisz sobie, że Ty nie masz żadnych zasad, ale bądź pewna, że je utworzysz i nauczysz się żyć w zgodzie z nimi – czyli W ZGODZIE Z SOBĄ!

W trakcie Kursu Pozytywnego Życia:

 • Rozpoznasz w którym miejscu aktualnie jesteś, dzięki czemu będziesz wiedziała co  w Tobie wzmacnia, a co blokuje proces zmiany.
 • Dowiesz się jakie struktury Twojej osobowości walczą o Twoją uwagę i nauczysz się zaspokajać te, które Cie wspierają.
 • Przestaniesz czuć zniecierpliwienie i presję pośpiechu, dzięki temu skierujesz swoją uwagę i siły tam, gdzie są Tobie potrzebne w procesie zmiany.
 • Rozpoznasz swoje prawdziwe potrzeby i określisz pragnienia we wszystkich sferach swojego życia, a dzięki temu będziesz mogła świadomie decydować, które są prawdziwe, a które nie warte uwagi.
 • Wyznaczysz zasady w oparciu o dobre poznanie samej siebie, dzięki czemu będziesz miała zawsze i wszędzie schemat postępowania i już nigdy nie dopadną Cię wątpliwości, czy Twoje działanie jest słuszne czy nie.  
 • Nauczysz się w jaki sposób podtrzymywać motywację i jak każdego dnia dążyć do celu, a dzięki temu nie zabraknie Ci więcej sił w drodze po swoje!

Jeśli:

Potrzebujesz zrozumieć kim jest i po co żyjesz na tym świcie

Chcesz pokonać swoje ograniczenia, by móc zacząć świadomie kreować swoje życie

To:

Chcesz przestać robić to co musisz, czy powinnaś i zacząć robić to, co wychodzi z Twojego serca
Chcę się podzielić z Tobą swoją autorską metodą!
Jeśli jesteś rozczarowana swoim dotychczasowym życiem…
Jeśli każdego dnia doświadczasz trudności i problemów i nie wiesz jak je rozwiązać…
Jeśli każdego dnia obiecujesz sobie, że MUSISZ coś zrobić, by było inaczej…
Jeśli nie chcesz już więcej, by to KTOŚ decydował jak masz żyć…
Jeśli Twoje relacje są KIEPSKIE i czujesz się wciąż wykorzystywana…
Jeśli napotykasz na przeszkody, brak zrozumienia i wciąż czujesz presję…
– to ten kurs może Ci pomóc!
Doświadczyłam kiedyś co to znaczy pomoc od drugiej osoby, od kogoś, kto pochylił się nade mną jak nad człowiekiem, któremu jest ciężko. Po długiej drodze własnego rozwoju i szukania siebie, wypróbowaniu wielu metod i technik postanowiłam, że moją życiową misją będzie pomaganie kobietom, które staną na mojej drodze tak, jak kiedyś ktoś mi pomógł. Od ponad 3 lat realizuję ten cel, bo zależy mi na tym, by każda kobieta miała szansę na lepsze życie dla siebie i dla swoich bliskich, by miała szansę na odnalezienie własnej misji i realizowanie jest, by mogła spełniać swoje marzenia i realizować cele w zgodzie z sobą i swoimi wartościami.
Sonia, lat 33 – fizjoterapeutka
„Miałam okazję testować kurs Beaty(…), bardzo dużo skorzystałam z tego, naprawdę można fajnie i łatwo bardzo dużo zmienić. Polecam Wam!"
Beata, lat 44 – Kierownik działu realizacji zamówień
„… zaczęłam uczestniczyć w szkoleniach, zaczęłam rozwiązywać ćwiczenia i zadania, które Beata zlecała, zaczęłam jeszcze lepiej poznawać siebie (…) dlatego polecam współpracę z Beatą, polecam jej szkolenia, kursy (…) bo można drobnymi krokami zmieniać swoje życie na lepsze!”

Ilona, lat 38 - przedsiębiorca

"Praca z Beatą na początku jeden na jeden, a później kontynuacja tej pracy z jej produktami online pozwoliła mi na odnalezienie balansu w życiu, którego tak bardzo mi brakowało, by zbyt dużo czasu poświęcałam swojej firmie. Nauczyłam się, że mogę delegować zadania i zaczęłam skupiać się na priorytetach, które prowadzą do mojego celu, a przestałam zajmować się niepotrzebnymi rzeczami i przejmować się problemami."

Anna, lat 34 - pracownik biurowy

"Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie."

Agnieszka, lat 38 - pedagog

"Dzięki Beacie, jej wyzwaniom i wsparciu moje życie i postrzeganie siebie bardzo się zmieniło. Tak naprawdę zaczęłam odnajdywać siebie kawałek po kawałku i układać na nowo. Polecam produkty, bo z wielu z nich skorzystałam i korzystam do dziś . Za każdym razem coś odkrywam."

Kurs trwa 12 tygodni i składa się z 5 modułów, które ułożone są w proces, a każdy moduł zawiera od 6-12 lekcji:

Moduł 1 PRZYGOTOWANIE DO DZIAŁANIA

Moduł 2 ZROZUMIENIE SIEBIE 

Moduł 3 WIZJA SIEBIE 

Moduł 4 FUNDAMENTY NOWEGO ŻYCIA

Moduł 5 DROGA DO ...

30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 30-dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 30 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Przygotowałam dla Ciebie specjalne bonusy!

BONUS #1

KOLEKCJA AUTORSKICH MEDYTACJI, WIZUALIZACJI I AFIRMACJI o wartości 497 zł

7 autorskich medytacji, wizualizacji i afirmacji, które są niezbędnym narzędziem wspierającym zmianę.

Edyta Babiarz - trener biznesu

BONUS #2

Warsztaty online "Wybieram Asertywność" o wartości 297 zł


Zapraszam Cię na kameralne warsztaty o asertywności, które poprowadzi Edyta Babiarz, wybitną specjalistkę w swojej dziedzinie. W trakcie warsztatów przećwiczysz swoje umiejętności i poznasz najważniejsze aspekty asertywności!

Edyta jest szcześliwą żoną i mamą dwóch rozbójników, Jasia i Tymka.  Zawodowo od 2009 r. pracuje z klientami. Początki pracy w sprzedaży były bardzo trudne, bo nie wiedziała jak sprzedawać i nie wiedziała jeszcze wtedy jak być asertywną. To niestety skutkowało wieloma upadkami. Kiedy wreszcie odkryła że może być soba i skutecznie pracować, wszystko się zmieniło. Będąc w ciąży z pierwszym synem, zrobiła studia podyplomowe z coachingu w biznesie. Pozwoliło jej to jeszcze lepiej zrozumieć drugiego człowieka i skutecznie docierać do jego potrzeb. Będąc w drugiej ciąży, skończyła szkołę trenerów Matrik żeby móc dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dzisiaj jest pewną siebie, asertywną kobietą, pracującą z najlepszymi klientami na świecie.

BONUS #3

MasterMind "30 Dni Do Życia W Pełni!"


30 dniowy intensywny program online, w trakcie którego pracujesz nad najbardziej przeszkadzającym Ci przekonaniem, a jednocześnie budujesz system wsparcia - czyli bazę kluczowych nawyków, które pomogą Ci utrzymać efekty już na zawsze!

Wersja SILVER
KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA

397


 • Dostęp do platformy szkoleniowej 
 • Workbooki z zadaniami
 • Grupa wsparcia na Fb
 • Bonusowe szkolenia]
 • 12 spotkań grupowych Coaching Call
KURS pozytywnego życia 
PLATINUM

Dostępne tylko dla 5 osób!

 

1790

 • Dostęp do platformy szkoleniowej
 • Workbooki z zadaniami
 • 12 spotkań grupowych Coaching Call
 • Grupa wsparcia na Fb
 • Bonusowe szkolenia
 • 12 indywidualnych sesji rozwojowych w trakcie trwania kursu!

BONUS SPECJALNY

SESJA NA ZAKOŃCZENIE KURSU!

Bonusem specjalnym do każdego zamówienia jest 1,5 godzinna sesja indywidualna ze mną (online) na zakończenie kursu. Podsumujesz, zbierzesz wnioski i wytyczysz nowe cele pod moim okiem!

>