Poznaj prawdę o siebie!

Kurs Pozytywnego Życia

Życie każdego człowieka to indywidualna sprawa. 

Nie ma 2 takich samych historii, takich samych przeżyć, takich samych interpretacji...
Nie ma 2 takich samych kobiet, takich samych mężczyzn, takich samych relacji...
A jednak... w tym całym zagmatwaniu jest pewnien wzór... schemat, który powiela się u wielu ludzi...

Być może, tak jak ja kiedyś, nie wiesz, co masz zrobić ze swoim życiem. Po co jesteś na tym świcie.

Być może, tak jak ja kiedyś, nie wiesz, dlaczego wciąż spotykają Cię określone problemy, czy trudne sytuacje.

Być może nie wiesz, tak jak ja kiedyś, czy cokolwiek możesz zmienić w życiu. Zmienić na lepsze.

I się nie dowiesz, dopóki nie podejmiesz wyzwania albo nie uwierzysz mi na słowo!

KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojego życia  tak, byś po drodze dowiedział/a się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

Pewnie teraz myślisz sobie, że Ty nie masz żadnych zasad, ale bądź pewna, że je utworzysz i nauczysz się żyć w zgodzie z nimi – czyli W ZGODZIE Z SOBĄ!

Zacznę jednak od ostrzeżenia!
Wejście na ścieżkę rozwoju, ścieżkę zmiany niesie za sobą pewne konsekwencje! Twoje życie zacznie się zmieniać! Najpierw zmieni się Twoje myślenie, w ślad za tym pójdzie działanie! Typowe działanie to zaspokajanie potrzeb innych ludzi – nigdy Twoich, to pomaganie innym nie patrząc na osobiste koszty. To czekanie na kolejny poniedziałek, na lepszy czas, na lepszą motywację. To powoduje, że z dnia na dzień coraz bardziej zapominasz o sobie.
W oparciu o zawodowe jak i własne życiowe doświadczenia stworzyłam kurs, dzięki któremu wejdziesz na ścieżkę stabilnego i zrównoważonego rozwoju, ale przede wszystkim Twoje życie w końcu przestanie być zlepkiem przypadkowych wydarzeń, sytuacji i problemów, które pojawiają się w Twoim życiu bez żadnego ostrzeżenia! Zaczniesz w końcu żyć!
Zawodowo zajmuję się pomaganiem ludziom w odnalezieniu poczucia szczęścia i spełnienia! Jestem autorką e-booka W drodze po szczęście, oraz założycielką platformy rozwojowej Akademia Zmiany, na której kobiety chcące od życia więcej w ramach rocznego programu rozwojowego przechodzą przez kolejne etapy zmiany swojego myślenia, działania i rozwoju.

I dlatego właśnie już tyle osób zaufało mi decydując się na współpracę 
i wprowadzenie zmian! 

Sonia, lat 33 – fizjoterapeutka
„Miałam okazję testować kurs Beaty(…), bardzo dużo skorzystałam z tego, naprawdę można fajnie i łatwo bardzo dużo zmienić. Polecam Wam!"
Beata, lat 44 – Kierownik działu realizacji zamówień
„… zaczęłam uczestniczyć w szkoleniach, zaczęłam rozwiązywać ćwiczenia i zadania, które Beata zlecała, zaczęłam jeszcze lepiej poznawać siebie (…) dlatego polecam współpracę z Beatą, polecam jej szkolenia, kursy (…) bo można drobnymi krokami zmieniać swoje życie na lepsze!”

Ilona, lat 38 - przedsiębiorca

"Praca z Beatą na początku jeden na jeden, a później kontynuacja tej pracy z jej produktami online pozwoliła mi na odnalezienie balansu w życiu, którego tak bardzo mi brakowało, by zbyt dużo czasu poświęcałam swojej firmie. Nauczyłam się, że mogę delegować zadania i zaczęłam skupiać się na priorytetach, które prowadzą do mojego celu, a przestałam zajmować się niepotrzebnymi rzeczami i przejmować się problemami."

Anna, lat 34 - pracownik biurowy

"Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca chęć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie."

Agnieszka, lat 38 - pedagog

"Dzięki Beacie, jej wyzwaniom i wsparciu moje życie i postrzeganie siebie bardzo się zmieniło. Tak naprawdę zaczęłam odnajdywać siebie kawałek po kawałku i układać na nowo. Polecam produkty, bo z wielu z nich skorzystałam i korzystam do dziś . Za każdym razem coś odkrywam."

Jeśli:

Potrzebujesz zrozumieć kim jest i po co żyjesz na tym świcie

Chcesz pokonać swoje ograniczenia, by móc zacząć świadomie kreować swoje życie

To:

Chcesz przestać robić to co musisz, czy powinnaś i zacząć robić to, co wychodzi z Twojego serca
Chcę się podzielić z Tobą swoją autorską metodą!
Jeśli jesteś rozczarowana swoim dotychczasowym życiem…
Jeśli każdego dnia doświadczasz trudności i problemów i nie wiesz jak je rozwiązać…
Jeśli każdego dnia obiecujesz sobie, że MUSISZ coś zrobić, by było inaczej…
Jeśli nie chcesz już więcej, by to KTOŚ decydował jak masz żyć…
Jeśli Twoje relacje są KIEPSKIE i czujesz się wciąż wykorzystywana…
Jeśli napotykasz na przeszkody, brak zrozumienia i wciąż czujesz presję…
– to ten kurs może Ci pomóc!
Doświadczyłam kiedyś co to znaczy pomoc od drugiej osoby, od kogoś, kto pochylił się nade mną jak nad człowiekiem, któremu jest ciężko. Po długiej drodze własnego rozwoju i szukania siebie, wypróbowaniu wielu metod i technik postanowiłam, że moją życiową misją będzie pomaganie kobietom, które staną na mojej drodze tak, jak kiedyś ktoś mi pomógł. Od ponad 3 lat realizuję ten cel, bo zależy mi na tym, by każda kobieta miała szansę na lepsze życie dla siebie i dla swoich bliskich, by miała szansę na odnalezienie własnej misji i realizowanie jest, by mogła spełniać swoje marzenia i realizować cele w zgodzie z sobą i swoimi wartościami.

Kurs trwa 12 tygodni i składa się z 5 modułów, które ułożone są w proces, a każdy moduł zawiera od 6-12 lekcji:

Moduł 1 PRZYGOTOWANIE DO DZIAŁANIA

Moduł 2 ZROZUMIENIE SIEBIE 

Moduł 3 WIZJA SIEBIE 

Moduł 4 FUNDAMENTY NOWEGO ŻYCIA

Moduł 5 DROGA DO ...

W trakcie tego kursu m. in.:

 • Rozpoznasz w którym miejscu aktualnie jesteś, dzięki czemu będziesz wiedziała co  w Tobie wzmacnia, a co blokuje proces zmiany.
 • Dowiesz się jakie struktury Twojej osobowości walczą o Twoją uwagę i nauczysz się zaspokajać te, które Cie wspierają.
 • Przestaniesz czuć zniecierpliwienie i presję pośpiechu, dzięki temu skierujesz swoją uwagę i siły tam, gdzie są Tobie potrzebne w procesie zmiany.
 • Rozpoznasz swoje prawdziwe potrzeby i określisz pragnienia we wszystkich sferach swojego życia, a dzięki temu będziesz mogła świadomie decydować, które są prawdziwe, a które nie warte uwagi.
 • Wyznaczysz zasady w oparciu o dobre poznanie samej siebie, dzięki czemu będziesz miała zawsze i wszędzie schemat postępowania i już nigdy nie dopadną Cię wątpliwości, czy Twoje działanie jest słuszne czy nie.  
 • Nauczysz się w jaki sposób podtrzymywać motywację i jak każdego dnia dążyć do celu, a dzięki temu nie zabraknie Ci więcej sił w drodze po swoje!

30 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 30-dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 30 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Przygotowałam dla Ciebie specjalne bonusy!

BONUS #1

KURS ONLINE "Cel Na Szczęście!"

Kurs ten dedykowany jest dla osób, które chcą się nauczyć wyznaczania celów według sprawdzonych i prostych metod!

Z tego kursu dowiesz się nie tylko jak wyznaczać cele, ale też skąd brać motywację do działania i realizowania tych celów!

Krok po kroku przejdziesz przez proces kreacji nowego celu i budowania planu działania! Zobaczysz jakie to proste i od tego momentu już zawsze będziesz korzystała z tych metod!

Twoje życie z dnia na dzień będzie coraz pięniejsze, a Twoja podświadomość widząc Twoje sukcesy zacznie Cię wspierać w dążeniu do celu... w dążeniu do realizacji Twoich marzeń!

BONUS #2

KURS ONLINE "Zaplanuj Życie!"

Planowanie jest jednym z ważniejszych fundamentów szczęśliwego i spełnionego życia, gdyż bez tego nie jesteś w stanie iść tam, gdzie pójść chcesz!

Z tego kursu dowiesz się nie tylko DLACZEGO planowanie jest takie ważne, ale przede wszystkim PO CO to robić!

W tym kursie krok po kroku przejdziesz przez proces uczenia się planowania najpierw swojego dnia, potem tygodnia, aż w końcu będziesz planowała miesiąc, posiłki, listy zakupów... bo planowanie jest celem samym w sobie!

Zapraszam Cię do świata planowania, które daje radość i poczucie skuteczności każdego dnia!

Wersja podstawowa
KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA

Wszystko o czym opowiedziałam CI w prezentacji!

447 


 • Dostęp do platformy szkoleniowej 
 • Workbooki z zadaniami
 • 12 spotkań grupowych Coaching Call
 • Grupa wsparcia na Fb
 • Bonusowe szkolenia
KURS pozytywnego życia 
vip

Dostępne tylko dla 5 osób!

 

1997

 • Dostęp do platformy szkoleniowej
 • Workbooki z zadaniami
 • 12 spotkań grupowych Coaching Call
 • Grupa wsparcia na Fb
 • Bonusowe szkolenia
 • 12 indywidualnych sesji rozwojowych w trakcie trwania kursu!
>