KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA

Przestań robić to co musisz i zacznij robić to co chcesz, i w końcu żyj według własnych zasad!
Jesteś​​​​​ jedną z tych kobiet, które swoje życie podporządkowały oczekiwaniom innych ludzi?

Uważasz, że musisz robić pewne rzeczy (gotować obiad – chociaż tego nie lubisz, prasować, chociaż nogi bolą od stania, udzielać się w 3 klasowej Twojego dziecka – bo tak wypada, angażować się w akcje społeczne, bo tego wymaga od Ciebie szef?) tylko dlatego, że ktoś uważa, że to jest dla Ciebie dobre?

Masz ciągłe wyrzuty sumienia, że za mało czasu poświęcasz mężowi/partnerowi, dziecku, przyjaciółce, a może Twój ukochany ogród jest zaniedbany?

Masz dość tego, że nie potrafisz wyjść z tego społecznego oczekiwania i wciąż zadowalasz innych odbierając sobie radość życia?

Masz wrażenie, że wciąż zawodzisz samą siebie i wszystkich dookoła?
Czujesz, że nie jesteś dla nich wystarczająco dobra/mądra/piękna?

Mam na to rozwiązanie!
 
KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojego życia  tak, byś po drodze dowiedziała się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

Pewnie teraz myślisz sobie, że Ty nie masz żadnych zasad, ale bądź pewna, że je utworzysz i nauczysz się żyć w zgodzie z nimi – czyli W ZGODZIE Z SOBĄ!


Zacznę od ostrzeżenia Cię!

Wejście na ścieżkę rozwoju, ścieżkę zmiany niesie za sobą pewne konsekwencje! Twoje życie zacznie się zmieniać! Najpierw zmieni się Twoje myślenie, w ślad za tym pójdzie działanie! Typowe działanie to zaspokajanie potrzeb innych ludzi – nigdy Twoich, to pomaganie innym nie patrząc na osobiste koszty. To czekanie na kolejny poniedziałek, na lepszy czas, na lepszą motywację. To powoduje, że z dnia na dzień coraz bardziej zapominasz o sobie.

Dlatego cieszę się, że jesteś zainteresowana moim kursem
„KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA"
Przestań robić to co musisz i zacznij robić to co chcesz!,
bo to klucz do zmiany Twojego postrzegania samej siebie!

W oparciu o zawodowe jak i własne życiowe doświadczenia stworzyłam kurs, dzięki któremu wejdziesz na ścieżkę stabilnego i zrównoważonego rozwoju, ale przede wszystkim Twoje życie w końcu przestanie być zlepkiem przypadkowych wydarzeń, sytuacji i problemów, które pojawiają się w Twoim życiu bez żadnego ostrzeżenia! Zaczniesz w końcu żyć!
Zawodowo zajmuję się pomaganiem kobietom w odnalezieniu poczucia szczęścia i spełnienia! Jestem autorką e-booka W drodze po szczęście, oraz założycielką platformy rozwojowej Akademia Zmiany, na której kobiety chcące od życia więcej w ramach rocznego programu rozwojowego przechodzą przez kolejne etapy zmiany swojego myślenia, działania i rozwoju.


I dlatego właśnie już tyle kobiet zaufało mi decydując się na współpracę i wprowadzenie zmian! 


Beata, lat 44 – Kierownik działu realizacji zamówień
„… zaczęłam uczestniczyć w szkoleniach, zaczęłam rozwiązywać ćwiczenia i zadania, które Beata zlecała, zaczęłam jeszcze lepiej poznawać siebie (…) dlatego polecam współpracę z Beatą, polecam jej szkolenia, kursy (…) bo można drobnymi krokami zmieniać swoje życie na lepsze!”
Sonia, lat 33 – fizjoterapeutka
„Miałam okazję testować kurs Beaty(…), bardzo dużo skorzystałam z tego, naprawdę można fajnie i łatwo bardzo dużo zmienić. Polecam Wam!"

Ilona, lat 38 - przedsiębiorca


Praca z Beatą na początku jeden na jeden, a później kontynuacja tej pracy z jej produktami online pozwoliła mi na odnalezienie balansu w życiu, którego tak bardzo mi brakowało, by zbyt dużo czasu poświęcałam swojej firmie. Nauczyłam się, że mogę delegować zadania i zaczęłam skupiać się na priorytetach, które prowadzą do mojego celu, a przestałam zajmować się niepotrzebnymi rzeczami i przejmować się problemami.

Anna, lat 34 - pracownik biurowy

Beata jest bardzo ujmująca, wzbudzająca cheć bycia razem z nią. Potrafi w nienachalny sposób zachęcić do słuchania, pracy i tego, że człowiek chce więcej. Uważam, że jest jednym z najlepszych trenerów z jakimi miałam okazję pracować lub ich słuchać online lub na żywo. A na pewno było już ich kilkudziesięciu, jak nie więcej. W tym wyzwaniu Beata była dla nas, czuć było jej zaangażowanie, opiekę i radość z tego co robi, a nie rutynę, zniechęcenie.


Agnieszka, lat 38 - pedagog

Dzięki Beacie, jej wyzwaniom i wsparciu moje życie i postrzeganie siebie bardzo się zmieniło. Tak naprawdę zaczęłam odnajdywać siebie kawałek po kawałku i układać na nowo. Polecam produkty, bo z wielu z nich skorzystałam i korzystam do dziś . Za każdym razem coś odkrywam.


Jeśli:

Potrzebujesz zrozumieć kim jest i po co żyjesz na tym świcie

Chcesz pokonać swoje ograniczenia, by móc zacząć świadomie kreować swoje życie

Chcesz przestać robić to co musisz, czy powinnaś i zacząć robić to, co wychodzi z Twojego serca

Chcę się podzielić z Tobą swoją autorską metodą!
Jeśli jesteś rozczarowana swoim dotychczasowym życiem…
Jeśli każdego dnia doświadczasz trudności i problemów i nie wiesz jak je rozwiązać…
Jeśli każdego dnia obiecujesz sobie, że MUSISZ coś zrobić, by było inaczej…
Jeśli nie chcesz już więcej, by to KTOŚ decydował jak masz żyć…
Jeśli Twoje relacje są KIEPSKIE i czujesz się wciąż wykorzystywana…
Jeśli napotykasz na przeszkody, brak zrozumienia i wciąż czujesz presję…
– to ten kurs może Ci pomóc!


Doświadczyłam kiedyś co to znaczy pomoc od drugiej osoby, od kogoś, kto pochylił się nade mną jak nad człowiekiem, któremu jest ciężko. Po długiej drodze własnego rozwoju i szukania siebie, wypróbowaniu wielu metod i technik postanowiłam, że moją życiową misją będzie pomaganie kobietom, które staną na mojej drodze tak, jak kiedyś ktoś mi pomógł. Od ponad 2 lat realizuję ten cel, bo zależy mi na tym, by każda kobieta miała szansę na lepsze życie dla siebie i dla swoich bliskich, by miała szansę na odnalezienie własnej misji i realizowanie jest, by mogła spełniać swoje marzenia i realizować cele w zgodzie z sobą i swoimi wartościami.

Kurs trwa 8 tygodni i składa się z 5 modułów, które ułożone są w proces, a każdy moduł zawiera od 7-12 lekcji:

Moduł 1 PRZYGOTOWANIE DO DZIAŁANIA

Moduł 2 ZROZUMIENIE SIEBIE 

Moduł 3 WIZJA SIEBIE 

Moduł 4 FUNDAMENTY NOWEGO ŻYCIA

Moduł 5 DROGA DO ...


W trakcie tego kursu m. in.:

Rozpoznasz w którym miejscu aktualnie jesteś, dzięki czemu będziesz wiedziała co  w Tobie wzmacnia, a co blokuje proces zmiany.


Dowiesz się jakie struktury Twojej osobowości walczą o Twoją uwagę i nauczysz się zaspokajać te, które Cie wspierają,
 
Przestaniesz czuć zniecierpliwienie i presję pośpiechu, dzięki temu skierujesz swoją uwagę i siły tam, gdzie są Tobie potrzebne w procesie zmiany.

Rozpoznasz swoje prawdziwe potrzeby i określisz pragnienia we wszystkich sferach swojego życia, a dzięki temu będziesz mogła świadomie decydować, które są prawdziwe, a które nie warte uwagi.


Wyznaczysz zasady w oparciu o dobre poznanie samej siebie, dzięki czemu będziesz miała zawsze i wszędzie schemat postępowania i już nigdy nie dopadną Cię wątpliwości, czy Twoje działanie jest słuszne czy nie.  


Nauczysz się w jaki sposób podtrzymywać motywację i jak każdego dnia dążyć do celu, a dzięki temu nie zabraknie Ci więcej sił w drodze po swoje!

Co jeszcze?

Wzroście Twoje poczucie własnej wartości i ważności oraz Twoja pewność siebie!


Przestaniesz skupiać się na rzeczach mało ważnych, a skupisz na rezultatach!


Ułożysz plan w oparciu o to, co dowiesz się o sobie i Twoje życie w końcu będzie Twoje!Możesz dalej tkwić w świecie,  w którym problemy gonią problemy, a tragedie prześcigają się z dramatami.
Możesz czekać na lepszy dzień, inną okazję…
Możesz kolejny raz odłożyć decyzję na wieczne nigdy…
… albo możesz teraz podjąć decyzję, która odmieni Twoje życie raz na zawsze!

Co otrzymasz w ramach tego kursu

 

1. 5 modułów ułożonych w proces,

2. W każdym module minimum 5 lekcji video,
3. Do każdego modułu otrzymasz workbook z ćwiczeniami.

WARTOŚĆ KURSU: 970 zł
poczucie własnej wartości


BONUSY!


1. Mini kurs skutecznego wyznaczania celów (WARTOŚĆ: 297 zł),

2. Mini kurs wdzięczności (WARTOŚĆ: 297 zł),

3. Mini kurs zarządzania budżetem domowym (WARTOŚĆ: 297 zł).

4. 8 sesji grupowych COACHING CALL - na platformie ZOOM!!! (WARTOŚĆ 2500 ZŁ)

5. Wsparcie w specjalnej grupie na FB! (WARTOŚĆ: 970 ZŁ)!ŁĄCZNA WARTOŚĆ BONUSÓW: 4361 zł


Tylko teraz otrzymasz KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA wraz ze wszystkimi bonusami i moim osobistym wsparciem za jedyne 485 zł!

OSTRZEŻENIE!
 KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA w pełnym pakiecie startuje pod koniec stycznia 2020 r. W ciągłej sprzedaży jest dostępny tylko w pakiecie podstawowym, czyli bez sesji ZOOM i mojego dodatkowego wsparcia.
Jeśli nie jesteś jeszcze pewna, czy ten kurs jest dla Ciebie, to napisz do mnie na adres [email protected] bądź zadzwoń – napisz sms, wtedy ja oddzwonię: 604 930 075!
Nie przegap swojej szansy!
Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i pomagam Kobietom osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienia i szczęścia.


 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.
Beata Biegała trener rozwoju osobistego

PO​DSTAWOWY

CO OTRZYMASZ?

  1. 1
    Dostęp do platformy z kursem,
  2. 2
    Dostęp do bonusów: Mimi Kurs Wdzięczności 
  3. 3

  4. 4
    List Element

LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET ELIT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET ELIT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

>