Jesteś szczęśliwa?

E-book w drodze po szczęście

Pobierz 

darmowy 

rozdział!

Zapraszam Cię dzisiaj do pobrania  ROZDZIAŁU mojego e-booka! Jest w nim wszystko to, co pozwoliło mi odnaleźć własne szczęście, na przekór życiowym problemom i mimo wielu wcześniejszych porażek!

Co znajdziesz w e-booku?

 

℘ Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie
o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania,
 
℘ Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka
i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego,
 
℘ Zastanowisz się „dlaczego przestałaś tańczyć” i czego żałujesz w życiu, a to da Ci klarowność sytuacji w której jesteś,
 
℘ Poznasz lepiej samą siebie, a to da Ci możliwość podjęcia świadomej decyzji, która ścieżka rozwoju jest dla Ciebie,
 
℘ Poznasz skuteczne metody motywacji
i działania, dzięki temu Twoje marzenia w końcu zaczną się spełniać!

℘ Zdecydujesz, które wartości stanowią Twój życiowy kompas, a tym nauczysz się wyznaczać cele i opracujesz plan działania,

Droga Czytelniczko,
 
Ten e-book jest bardzo osobisty!  Dzielę się w nim swoimi przeżyciami związanymi z diagnozą autyzmu mojego syna, ale chcę Ci powiedzieć, że to nie jest tekst o autyzmie. Ten e-book pokazuje moją podróż przez zmianę i rozwój, a jednocześnie dotyka najbardziej ważnych aspektów życia każdego człowieka!
 
Opowiem Ci o czarnej nocy mojej duszy, kiedy to wszystko w moim życiu straciło sens. Kiedy jedyne co czułam, to to, że totalnie nad niczym nie panuję. Kiedy  umierałam za każdym razem kiedy patrzyłam w oczy mojego dziecka i nie wiedziałam jak mu pomóc. A potem opowiem Ci jak to wszystko co ważne w końcu do mnie wróciło. Opowiem Ci też o czym marzę i dlaczego emerytura za 2 lata nie wchodzi w grę…
 
Moje życie może być dla Ciebie inspiracją! Wiem o tym, bo usłyszałam to od wielu osób. Przez długi czas czułam się głęboko nieszczęśliwa. Czułam, że nie mam mocy sprawczej, że moje życie jest sterowane przez kogoś, na pewno nie przeze mnie.
 
Wciąż słyszałam, że muszę to, powinnam tamto… Słyszałam jaka jestem dzielna, jaka odważna, ile robię…
…ale gdzie w tym wszystkim byłam ja? Gdzie to, czego ja pragnęłam,
o czym marzyłam? Żyłam w świecie, w którym nikogo nie interesowało to, KIM JA CHCĘ BYĆ!
W końcu siebie odnalazłam. Miałam to szczęście, że w odpowiednim momencie trafiłam na odpowiednie osoby. Dzisiaj to ja chcę być taką osobą dla Ciebie… Chcę pokazać Ci na własnym przykładzie, że możesz pójść w stronę, w którą Cię ciągnie i dojść tam, gdzie są Twoje marzenia, pragnienia i spełnienie.
ZAPRASZAM CIĘ WE WSPÓLNĄ PODRÓŻ PRZEZ ZMIANĘ…
               
 … WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE!
Beata Biegała
 
Jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i pedagogiem specjalnym i od ponad 2 lat prowadzę własną firmę pracując każdego dnia z różnymi grupami ludzi. Ukończyłam studia magisterskie i podyplomowe na wydziale nauk społecznych, a następnie kursy uprawniające do pracy z drugim człowiekiem. Jestem w trakcie certyfikacji terapeuty w nurcie TSR/PSR.

Każdego dnia w moim gabinecie pracuję z dziećmi, kobietami i coraz częściej z mężczyznami (również w formie konsultacji i sesji on-line) koncentrując się na ich zasobach, zainteresowaniach i marzeniach, które często spychane są na ostatnie miejsce. Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który ponad 12 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu w moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniłam się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia.

Pobierz darmowy rozdział!

>