Droga po szczęście ... znasz swoją? 

Odbierz e-book za 7 zł!

Kiedy dowiedziałam się, że mój syn jest niepełnosprawny i nigdy nie będzie taki, jak jego rówieśnicy, to straciłam sens swojego życia! Długo trwało, zanim doszłam do wniosku, że nie chcę tak żyć, nie chcę być przegraną i tylko narzekać. Może życie mocno mi przeszkadzało! Dlatego postanowiłam coś zmienić… chociaż długo nie wiedziałam co to powinno być. Miałam jednak szczęście i trafiłam na osoby, które pomogły mi wyjść z dołka. Dzisiaj, poprzez napisanie tego e-booka chciałabym dać taką szansę Tobie!

Jeżeli więc odnajdujesz siebie w którymś z punktów poniżej, to lektura mojego
e-booka jest dla Ciebie koniecznością!

Czujesz, że nikt Cię nie rozumie. Chciałabyś od życia nieco więcej niż masz, chciałabyś zrobić coś wielkiego, dać siebie innym, ale niestety nie wiesz jak się za to zabrać?

Czujesz, że życie ucieka Ci między palcami, czas biegnie nieubłaganie, a Ty wciąż nie podjęłaś decyzji co dalej?Czujesz, że znowu zawodzisz samą siebie i swoich bliskich?

Masz wrażenie, że już nic dobrego Cię w życiu nie spotka?

A może czujesz się już tak beznadziejnie, że nie widzisz już szansy w niczym?


W e-booku znajdziesz 22 rozdziały, z których:

 Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania,

 Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego,

 Zastanowisz się „dlaczego przestałaś tańczyć” i czego żałujesz w życiu, a to da Ci klarowność sytuacji w której jesteś,

 Poznasz lepiej samą siebie, a dzięki temu podejmiesz  świadomą decyzję, która ścieżka rozwoju jest dla Ciebie,

 Zdecydujesz, które wartości stanowią Twój życiowy kompas, a tym nauczysz się wyznaczać cele i opracujesz plan działania,

℘ Poznasz skuteczne metody motywacji i działania, dzięki temu Twoje marzenia w końcu zaczną się spełniać!

ZOBACZ SPIS TREŚCI


Droga Czytelniczko,
Ten e-book jest bardzo osobisty!  Dzielę się w nim swoimi przeżyciami związanymi z diagnozą mojego syna, ale chcę Ci powiedzieć, że to nie jest tekst o autyzmie. Ten e-book pokazuje moją podróż przez zmianę i rozwój, a jednocześnie dotyka najbardziej ważnych aspektów życia każdego człowieka! 
Opowiem Ci o czarnej nocy mojej duszy, kiedy to wszystko w moim życiu straciło sens. Kiedy jedyne co czułam, to to, że totalnie nad niczym nie panuję. Kiedy  umierałam za każdym razem kiedy patrzyłam w oczy mojego dziecka i nie wiedziałam jak mu pomóc. A potem opowiem Ci jak to wszystko co ważne w końcu do mnie wróciło. Opowiem Ci też o czym marzę i dlaczego emerytura za 2 lata nie wchodzi w grę…
Moje życie może być dla Ciebie inspiracją! Wiem o tym, bo usłyszałam to od wielu osób. Przez długi czas czułam się głęboko nieszczęśliwa. Czułam, że nie mam mocy sprawczej, że moje życie jest sterowane przez kogoś, na pewno nie przeze mnie.
Wciąż słyszałam, że muszę to, powinnam tamto… Słyszałam jaka jestem dzielna, jaka odważna, ile robię…
…ale gdzie w tym wszystkim byłam ja? Gdzie to, czego ja pragnęłam, o czym marzyłam? Żyłam w świecie, w którym nikogo nie interesowało to, KIM JA CHCĘ BYĆ!
W końcu siebie odnalazłam. Miałam to szczęście, że w odpowiednim momencie trafiłam na odpowiednie osoby. Dzisiaj to ja chcę być taką osobą dla Ciebie… Chcę pokazać Ci na własnym przykładzie, że możesz pójść w stronę, w którą Cię ciągnie i dojść tam, gdzie są Twoje marzenia, pragnienia i spełnienie.

Beatko, takie historie dodają skrzydeł – i Tobie, byś leciała coraz wyżej, i Twoim czytelniczkom. Gratuluję odwagi i determinacji! Leć po swoje! Powodzenia.

Małgorzata

Czytałam Twojego e-booka!! wzrusza do łez. Towarzyszę Ci tutaj od jakiegoś czasu, ale nigdy nie przypuszczałam, że masz do opowiedzenia taką historię!! Podziwiam Cię jeszcze bardziej <3 Jesteś dla mnie ogromną motywacją i INSPIRACJĄ!! Mam nadzieję, że ten e-book trafi do wielu osób i zmieni ich życie!!

Agnieszka

Przeczytałam jednym tchem, wiele emocji, podziwiam za odwagę i siłę podzielenia się swoimi przeżyciami, cząstką siebie. Łzy mi płyną. Dziękuję!

Sylwia

Przeczytałam i dochodzę jeszcze do siebie. Nie mogłam przerwać czytania choć oczy zalane łzami. To jest tak mocne a zarazem piękne (…) Tak wzruszającej, poruszającej publikacji dawno nie czytałam, a w dodatku tak osobistego sprawozdania ze swojego życia…

Agnieszka


Nazywam się Beata Biegała, jestem terapeutą, trenerem rozwoju osobistego i pomagam Kobietom osiągnąć wewnętrzne poczucie spełnienie i szczęścia.

 Prywatnie jestem żoną oraz matką 2 nastolatków. To mój najstarszy syn, który 13 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest moim motorem napędowym i to dzięki niemu moje życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji w kobietę pewną siebie, swoich pragnień i odważnie spełniającą swoje marzenia.