Dziękuję Ci za pobranie bezpłatnego rozdziału mojego e-booka. To dla mnie niezwykle ekscytujące, że chcesz go przeczytać! To, co jest zawarte w tym rozdziale jest bardzo osobiste - tym bardziej czuję dreszczyk emocji i lekkie zniecierpliwienie! Jestem zaciekawiona, czy Ci się spodoba. Mam nadzieję, że po przeczytaniu podzielisz się ze mną swoją opinią!

W podziękowaniu przygotowałam dla Ciebie OFERTĘ SPECJALNĄ -  nagranie 2-dniowych warsztatów, które odbyły się w czerwcu! Przeczytaj i podejmij decyzję, czy to coś dla Ciebie!


Zmień swój finansowy program i otwórz się na obfitość !

Zauważasz wokół siebie ludzi, którym wszystko przychodzi z łatwością? Kupują nowe samochody, wyjeżdżają na wakacje, a w sklepie nie zastanawiają się, czy kupić schab, czy polędwicę, bo doskonale wiedzą, że mają zawsze więcej pieniędzy niż potrzebują?

Co sprawia, że jednym ludziom pieniądze same wskakują do portfela, a inni, bez względu na to, jak bardzo będą się starać, to wciąż nie będą mieli pieniędzy?

Odpowiedź jest prosta: wszystko siedzi na naszych głowach! To jak myślisz o pieniądzach, bogactwie, ludziach bogatych jest kluczowe do tego, czy pieniądze Cię odnajdą, czy nie!

Ale... nie musisz mi wierzyć na słowo.

To szkolenie jest zapisem 2-dniowych warsztatów online, które odbyły się 8-9.06.2020 r.

Warsztaty te były całkowicie praktyczne, co oznacza, że oprócz nagrań otrzymasz ode mnie specjalnie przygotowany ZESZYT ĆWICZEŃ (pdf), który poprowadzi Cię w odkrywaniu prawdy o sobie. Otrzymasz też prezentacje, które były wykorzystane w trakcie warsztatów oraz moje cudowne narzędzie: "Dziennik Nowych Przekonań!" (pdf).

Dziennik ten jest kompletnym narzędziem do zmiany przekonań! Korzystaj z niego systematycznie, a szybko zauważysz różnicę!

Najważniejszym elementem tych warsztatów jest praca z dziennikiem. Dziennik ten powstał na potrzeby mojego szkolenia "30-dniowego MastrMind Obfitości!" W ramach tego programu uczestnicy przez 30 dni pracowali nad swoimi przekonaniami, dotyczącymi finansów! Z dziennikiem możesz tą pracę zrobić sam/sama, ale wymagać to będzie od Ciebie ogromnej systematyczności! W nagraniu 2 tłumaczę jak krok po kroku pracować z dziennikiem - ważne, byś nie pominął żadnego dnia w wypełnianiu dziennika! Systematycznośc o samodyscyplina to klucz w pracy podświadomością!

Ten sam dziennik możesz wykorzystać do pracy nad innymi przekonaniami, nie muszą one dotyczyć pieniędzy!

ODBIERZ NAGRANIE SZKOLENIA I ZACZNIJ ZMIENIAĆ SWOJE PRZEKONANIA!