Twoja rejestracja na bezpłatne WYZWANIE WDZIĘCZNOŚCI jest przetwarzana! Już za kilka minut otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową potwierdzenie rejestracji! Sprawdź spam, jeśli nie znajdziesz tego maila w przeciągu 10 minut! Jeśli nadal go nie będzie, napisz do mnie na adres: kontakt@beatabiegala.pl
A zanim mail poleci na Twoją skrzynkę, to zobacz poniższe nagranie! 

Dlaczego 95% kobiet ma problem z niewspierającymi przekonaniami?

Czy nie dokucza Ci to, że wciąż borykasz się z tymi samymi problemami w życiu, a emocje, które Cię zalewają każdego dnia są nie do wytrzymania?

Problemy, z którymi się borykasz każdego dnia, nie są oderwane od Ciebie, od tego, co dzieje się wewnątrz Ciebie, a wręcz przeciwnie:  Twoje problemy są wynikiem! 

To, jak wygląda Twój świat mentalny, emocjonalny i duchowy warunkuje to, jak wygląda dzisiaj Twoje życie.

Jeśli jesteś negatywnie zaprogramowana i Twoje przekonania mówią Ci, że jesteś niewystarczająco dobra i nie zasługujesz na nic dobrego w swoim życiu, to właśnie tego doświadczasz! Czujesz się źle, nie doceniasz siebie, krytykujesz. Coraz większa frustracja i złość pokazują Ci to jeszcze mocniej!

Jak będzie wyglądało Twoje życie, jeśli dzisiaj nic nie zmienisz?

Możesz oczywiście zignorować konsekwencje tego, jak dzisiaj wygląda Twoje życie! TO ZAWSZE TWÓJ WYBÓR i chcę, żeby było to jasne! Niestety, życie pokazało to już wiele razy... jeśli dzisiaj nic nie zmienisz, to życie, jakiego nie chcesz, będzie częścią Twojej przyszłości!

Bez Twojego udziału i Twojej decyzji nic się nie zmieni!

Wiem, że może to być dla Ciebie trudne... Być może już wiele razy próbowałaś coś zmienić i nic z tego nie wyszło, a ciągłe próby zmiany rzeczywistości za każdym razem kończyły się porażką? Być może stawiałaś wszystko na jedną kartę, a później przychodziło rozczarowanie? Być może tak bardzo chciałaś... ale w końcu wszystko wróciło do normy?

Nie piszę tego wszystkiego po to, by Cię dobić, byś poczuła się gorzej! Piszę to, bo wiem, jak ciężko uwierzyć, że cokolwiek można zmienić, jak ciężko uwierzyć, że to, jak wygląda nasze życie zależy tylko i wyłącznie od nas samych... Dlaczego wiem?

Wychowywałam się w PGR-ach. Lata 80 były końcem epoki komunizmu, a PGR-y były częścią tamtej epoki. Niestety, dla wielu ludzi stały się też częścią tożsamości. Kiedy myślałam, skąd pochodzę, to było to dla mnie jednoznaczne z tym, że jestem gorsza, nieważna! Wiele razy słyszałam od nauczycieli, czy innych ludzi, że ludzie pracujący na PGR-ach to ROBALE, czyli pracownicy fizyczni gorszej kategorii. 

Kiedyś w to wszystko uwierzyłam i stało się to moją prawdą o mnie samej i życiu, jakie mogę mieć. I jak na tym zdjęciu ukrywałam prawdziwą siebie przed światem, przed innymi ludźmi, bo wierzyłam, że nie zasługuję na to, by ktoś mnie lubił, by ktoś mnie kochał, by ktoś chciał mnie koło siebie! Moje poczucie własnej wartości właściwie nie istniało! Zakładałam maski na moją twarz i udawałam kogoś, kim nie jestem, aż w końcu sama w tym wszystkim się pogubiłam... bo moje serce wyrywało się do innego życia... i w końcu go posłuchałam!

Nie musisz się już martwić, mam rozwiązanie Twoich problemów!

A teraz dobre wiadomości. Pomimo wspomnianych wcześnie problemów i nieprzyjemnych konsekwencji mam dla Ciebie rozwiązanie przetestowane na wielu cudownych kobietach, ale przede wszystkim sprawdziłam je na sobie i dzisiaj PGR-y nie mają już znaczenia, a ja żyję po swojemu i idę po kolejne marzenia! 

Z dumą przedstawiam Ci Szkolenie online "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!"

Szkolenie "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!" to propozycja dla kobiet, które dzisiaj czują się niewystarczająco dobre i mają w sobie potrzebę nieustającego zadowalania innych albo silny perfekcjonizm, który odbiera radość z wykonywanych zadań! Cokolwiek robi Ci to przekonanie, to możesz to zmienić, a ja wiem, jak to zrobić! 

poczucie własnej wartości

Przejdźmy do konkretów, bo wiem, że tego teraz oczekujesz!

Co konkretnie otrzymujesz inwestując w szkolenie online "Wystarczająco dobra... czyli jaka?"? Oto lista korzyści:

✔️ Opowiem Ci jak zostałaś zaprogramowana w dzieciństwie w konsekwencji czego zobaczysz, że to, co dzisiaj o sobie myślisz nie jest prawdą na Twój temat 

✔️ Zobaczysz w jaki sposób działają niewspierające przekonania, a w konsekwencji czego rozpoznasz te momenty, kiedy to przekonanie decyduje za Ciebie jak masz się zachować, czy jaką decyzję podjąć!

✔️ Dowiesz się jak budować nowy obraz siebie, dzięki czemu pierwszy raz w życiu zobaczysz, jak to jest być wystarczającą i ważną - przede wszystkim dla siebie!

✔️ Opowiem Ci jak zostałaś zaprogramowana w dzieciństwie w konsekwencji czego zobaczysz, że to, co dzisiaj o sobie myślisz nie jest prawdą na Twój temat 

✔️ Odkryjesz sekret szczęścia, dzięki czemu zaczniesz świadomie kreować swoje życie w poczuciu i pewności, że wszystko zależy od Ciebie!

Być może zadajesz sobie pytanie, ile Cię to będzie kosztowało? Spokojnie, oto szczegóły...

Prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w proponowane rozwiązanie? Normalna cena to 297 zł, jednak wiem, jak ciężko zaufać komuś, kto mówi, że możesz zmienić swoje życie, kiedy Ty borykasz się z całym mnóstwem problemów,  dlatego przez krótki czas możesz otrzymać to szkolenie online  "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!" za ułamek tej ceny, czyli jedyne 67 zł.

Musisz mieć jednak świadomość, że tak niska cena nie będzie obowiązywała cały czas. Zastrzegam sobie możliwość zakończenia promocji w każdym momencie, dlatego podejmij najlepszą dla siebie decyzję teraz!

Dlaczego ta inwestycja to okazja?

Inwestycja w szkolenie online "Wystarczająco dobra, czyli jaka! Zbuduj stabilne poczucie własnej wartości!" to równowartość albo nawet część tego, co trzeba zapłacić w sklepie spożywczym za codzienne zakupy.  Szalejąca inflacja powoduje, że wydajemy coraz więcej kupując mniej. Sama widzę, jak to wygląda u mnie: 2 synów w okresie największego wzrostu i siatka z zakupami codziennie pełna! Co według Ciebie da Ci lepszy zwrot?


Potrzebujesz więcej informacji? Wahasz się?
Musisz przeczytać tekst poniżej!

Najczęściej zadawane pytania:

Wszystko brzmi świetnie, ale czy ja sobie z tym poradzę?

Nic się nie martw, z tego rozwiązania korzystają ludzie w każdym wieku i o różnym poziomie umiejętności. Nadaje się dla osób początkujących i takich, które już jakiś czas praktykują rozwój osobisty. W kursie najpierw przejdziesz przez teorię, a potem z moim autorskim narzędziem "Dziennikiem Pełni" zmienisz każdy niewspierający schemat! 

W tym momencie mam inne szkolenie i nie wiem, czy znajdę czas, by przepracować to. Jak długo mam dostęp do szkolenia?

W tej kwestii różnię się od wielu trenerów, bo zawsze moje szkolenia są dodawane do kont moich klientów DOŻYWOTNIO! Uważam bowiem, że w dowolnym momencie masz prawo wrócić do szkolenia i nie możesz się bać, że stracisz do niego dostęp!

Czy mogę kupić to szkolenie dopiero za miesiąc?

Szkolenie jest dostępne w moim sklepie, jednak jego regularna cena to 297 zł. Znajdziesz je wtedy w zakładce "Oferta". Ta oferta specjalna jest dostępna tylko teraz i w dowolnym momencie może się skończyć!

Oto co znajdziesz w kursie:

5
MODUŁÓW
20
LEKCJI
4
GODZINY

Otrzymasz dostęp do chronionej hasłem Strefy Użytkownika:

Szkolenie znajduje się w specjalnie zabezpieczonej hasłem Strefie Użytkownika, w której znajdziesz każde zakupione u mnie szkolenie. Dzięki możliwości odhaczania już przepracowanych lekcji, nawet jeśli wracasz do szkolenia po dłuższej przerwie, to system pokaże Ci, w którym miejscu skończyłaś swoją pracę!

Wiedza i narzędzia niezbędna w procesie wprowadzania zmiany trudnych przekonań

Szkolenie zawiera wiedzę naukową oraz tą opartą o doświadczenia, która jest niezbędna nie tylko w procesie wprowadzania nowych nawyków, ale też w innych sferach życia i działania. 

Co znajdziesz w szkoleniu "Niewystarczająco dobra, czyli jaka?"

1. Co jest w życiu ważne?

2. Jakie błędy popełniasz?

3. Co nada kierunek Twojemu życiu?

4. Jaki obraz siebie nosisz w sercu i kim chcesz się stać?

5. Niezwykle skuteczne narzędzie: "DZIENNIK PEŁNI!"

14 DNI GWARANCJI ZWROTU PIENIĘDZY

Twoja inwestycja w szkolenie objęta jest 14 dniową gwarancją.
Oto jak to działa?

 Jeśli dołączysz do szkolenia
nie spełni ono Twoich oczekiwań,  to w ciągu 14 dni możesz je zwrócić bez zadawania żadnych pytań.
Dla mnie liczą się Twoje rezultaty!

Kim jestem?

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od 5 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką książki "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!" i współautorką IV tomu Doskonale Niedoskonali Poczucie własnej wartości. Jest twórcą wielu skutecznych szkoleń online, takich jak: "Kurs Pozytywnego Życia", czy miesięczny mastermind "30 dni do życia w pełni!" 

Żoną i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko dostrzec i mnożyć jak tylko się da!