Szczęśliwa TY!


Już czas, byś w końcu to Ty była dla siebie  najważniejsza!

Zmień swoje marzenia w cele, cele
w doświadczenia i w zupełnie nową rzeczywistość! I przestań się w końcu bać!

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektórzy ludzie spełniają swoje marzenia, realizują kolejne cele i żyją totalnie na własnych zasadach?

A Ty bardzo byś chciała... Chciałabyś zmienić swoje życie, być może nawet podejmujesz pojedyncze próby... starasz się, próbujesz wprowadzać nowe nawyki, szukasz najlepszej opcji rozwoju dla siebie, ale masz poczucie, że nic nie zmienia się w Twoim życiu...

Zastanawiasz się pewnie, co jeszcze będziesz musiała zrobić, żeby w końcu coś zaczęło się zmieniać... i kiedy masz to zrobić, jak już totalnie brakuje Ci czasu...

A miało być tak pięknie... Twoje życie miało się zmieniać, a Ty miałaś spełniać swoje marzenia... i przecież nadal tego chcesz, tylko totalnie pogubiłaś się w tych wszystkich szkoleniach, wyzwaniach i ofertach, które spływają z każdej strony...

Coraz więcej frustracji, niepewności i lęku, że to wszystko na marne...

I doskonalę Cię rozumiem, bo sama też to wszystko kiedyś przeżyłam i wciąż słyszę to od moich klientek...

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, żeby Twoje życie zaczęło się zmieniać, ale czujesz, że powoli brakuje Ci sił... Coraz częściej czujesz zniechęcenie i wiesz, że jeśli się poddasz, to już nic nigdy się nie zmieni... bynajmniej nie tak, jakbyś tego chciała... 

Widzisz innych ludzi, którym "się udaje". Spełniają swoje marzenia, realizują cele, budują siebie na nowo... i zastanawiasz się co mają oni, a czego nie masz Ty, że Tobie nic nie wychodzi... chociaż ciężko pracujesz, robisz wszystko według instrukcji, a efektów jak nie było, tak nie ma... tylko ten chaos w głowie i życiu...

A co jeśli to wcale nie musiałoby być tak trudne i pochłaniające cały Twój czas i energię? Co, jeśli chaos, którego teraz doświadczasz można zamienić na konkretny plan działania? Co, gdybyś miała gotowy plan działania na następny rok i tylko systematycznie wdrażała kolejne nowe kroki do swojego życia?

Kiedyś byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzisiaj Ty jesteś!

Czułam totalną rezygnację i coraz częściej miałam wrażenie, że ten cały rozwój osobisty to jedna wielka ściema... nabijanie ludzi w butelkę i dawanie im nadziei na coś, co nigdy się nie wydarzy...

Z drugiej strony przerażała mnie myśl, że jeśli nic w moim życiu się nie zmieni, to każdy kolejny dzień będzie taki sam albo jeszcze gorszy. Czułam się nieszczęśliwa, zagubiona i przerażona tym, że pomiędzy tym co mam i moimi marzeniami jest ogromna przepaść, która z dnia na dzień się powiększa!

Na szczęście nie poddałam się lękom i zniechęceniu i z pomocą bliskiej mi osoby ułożyłam plan, który w końcu zadziałał, a co najważniejsze: nie wymagał od ode mnie totalnego poświęcenia się jednemu tematowi, a wręcz przeciwnie: wprowadzając zmiany na wielu poziomach w końcu uwolniłam czas i stopniowo zaczęłam odkrywać własne szczęście!

Teraz z radością i wdzięcznością wchodzę w każdy nowy dzień, bo wiem, czym jest szczęście, jak je w sobie pielęgnować i jak żyć, by spełniać swoje marzenia! Sama wybieram co chcę robić i z kim... decyduję o tym, jak wygląda mój dzień, tydzień, miesiąc bez lęku, że coś może się nie udać... a co najważniejsze: odkryłam, że po 2 stronie lęku są wszystkie moje marzenia, radość, zaufanie i nieograniczony potencjał do działania! Mogę wyjechać na konferencję, jeśli tego właśnie pragnę lub pozostać w domu i odkrywać wciąż na nowo piękno i wartość mojej rodziny... mogę tak naprawdę wszystko, bo ograniczenia, które były we mnie już nie istnieją!

I najbardziej na świecie chciałabym, byś Ty też mogła tego doświadczyć!

Ty też możesz nauczyć się żyć na własnych zasadach, tworzyć swoją rzeczywistość, doświadczać jej w pełni i zwyczajnie niezwyczajnie być szczęśliwą!

Szczęśliwa Ty! 

Roczny program rozwojowy All Access dla kobiet, 

które chcą od życia więcej!

Pomyśl tylko... gdzie mogłabyś być za rok, gdybyś działała wg ułożonego planu i krok po kroku zmieniała swój mindset, poznawała swoje emocje, realizowała drobne i większe cele, a przy tym miała czas na to, by żyć?

Co się wydarzy w trakcie tego roku:

ZOSTAWISZ PRZESZŁOŚĆ W PRZESZŁOŚCI

Usuniesz trudne i niewspierające schematy, które ciągną się za Tobą z Twojej przeszłości, dzięki czemu zrobisz miejsce na nowe nawyki, przekonania i emocje.

POSZERZYSZ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ

Zaczniesz wychodzić z niewspierających schematów, które do teraz rządziły Twoim życiem i świadomie zbudujesz system wspierających nawyków, które pozwolą Ci na wysoki poziom osobistej energii i podejmowanie nowych wyzwań.

ODZYSKASZ OSOBISTĄ MOC

I zaczniesz kreować życie na własnych warunkach: w zgodzie z sobą, swoimi wartościami i w poczuciu szczęścia, radości i obfitości!

Co obejmuje roczny program rozwojowy All Access "Szczęśliwa Ty!"

Przede wszystkim otrzymujesz pełen dostęp do WSZYSTKICH szkoleń, wyzwań, warsztatów, e-booków, publikacji, które już są dostępne w mojej platformie szkoleniowej i które pojawią się w trakcie najbliższego roku. Najważniejsze jednak jest to, że spotkasz się ze mną tuż po dołączeniu do programu po to, byśmy wspólnie ułożyły Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! To najważniejszy krok w całym programie. 

#1 INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY!

Po dołączeniu do programu spotkasz się ze mną na indywidualnej sesji rozwojowej, w trakcie której zdiagnozujemy Twoją rzeczywistość i ułożymy Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! Później, co kwartał spotkamy się ponownie na kolejnych sesjach rozwojowych, w trakcie których omówimy postępy i sprawdzimy, czy plan nie wymaga drobnych zmian. W sumie otrzymasz 4 godzinne sesje rozwojowe!

Wartość: 1200 zł

#2 KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!

12- tygodniowy kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojej przeszłości tak, byś po drodze dowiedziała się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

W ramach kursu otrzymasz: szkolenie (7 modułów) w platformie szkoleniowej, workbooki i 12 spotkań grupowych w ZOOM. Najbliższa edycja kursu to styczeń 2022 r.

Wartość: 1997 zł

#3 KURS: ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE! Zuchwale, skuteczne i z wdziękiem!

9- tygodniowy kurs, który składa się z 3 części:

CZĘŚĆ 1: Otwórz się na siebie!  - 4 tygodnie - Intensywna praca z przekonaniami i emocjami, dzięki której zmienisz sposób patrzenia na siebie i swoje życie! 

CZĘŚĆ 2: Wyznacz cele i stwórz plan działania! -3 tygodnie - Poznasz sprawdzone metody i techniki wyznaczania celów i planowania, dzięki którym już zawsze będziesz to mogła robić skutecznie i z wdziękiem! 

CZĘŚĆ 3: Plan i priorytety w działaniu!-2 tygodnie - Skuteczne planowanie to klucz do sukcesu! Jak każdy w dzisiejszych czasach masz mnóstwo obowiązków i często nasze cele schodzą na dalszy plan... a to  pierwszy krok do porażki...

Wartość: 1597 zł

#4 KURS: Zakochaj się w sobie!

Zbuduj skutecznie pewność siebie i wzmocnij poczucie własnej wartości, i zobacz, jak może wyglądać Twoje życie, kiedy wierzysz w siebie i w swoje możliwości!

Wystarczy 9 tygodni, by przeprogramować Twoją podświadomość na sukces i zbudować na nowo pewność siebie! Zmienisz niewspierające przekonanie "jestem niewystarczająco dobra" na wspierające i odkryjesz tym samym jaka jest prawda o Tobie i Twoim życiu. Nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, bo jest to najważniejszy czynnik brania odpowiedzialności za swoje życie.

9 MODUŁÓW - 9 MEDYTACJI - 9 WROKBOOKÓW

Wartość: 997 zł

#5 KLUB "W Drodze Po Szczęście!"

Zapraszam Cię do miejsca, w którym szukanie SIEBIE jest łatwiejsze, przyjemniejsze i bardziej skuteczne! Zapraszam Cię do  Klubu "W Drodze Po Szczęście!" CO ZYSKASZ?

  • Miesięczne bloki tematyczneDostęp do platformy szkoleniowej, a w ramach tego dostępu 2x w miesiącu nowe treści szkoleniowe w formie video
  • 1x w miesiącu spotkania na ZOOM w trakcie których pogłębiać będziemy temat danego miesiąca,
  • 1x w miesiącu sesja Q&A w grupie VIP
  • Poranne live motywacyjne w grupie przy kawie 
  • Ostatni dzień miesiąca 2-3 godzinne warsztaty online!
  • Dostęp do zamkniętej grupy VIP

Wartość: 997 zł

#6 Szkolenie "Jesteś ważna!"

Każdy człowiek żyje na styku 4 światów: fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego. Każda z tych sfer potrzebuje Twojego zaopiekowania, byś mogła doświadczyć balansu w życiu! Tylko wtedy będziesz mogła  powiedzieć, że żyjesz w zgodzie z sobą i wszechświatem! 5 modułów szkolenia i konkretne ćwiczenia oraz wskazówki pomogą Ci zadbać o siebie na najwyższym poziomie! Otrzymasz: 5 modułów + konkretne ćwiczenia; Inne, nowatorskie spojrzenie na siebie; Poznasz metody dbania o siebie na różnych poziomach życia, które pozwolą Ci na stworzenie balansu w życiu i redukcję stresu!

Wartość: 297 zł

#7 Szkolenie "Potęga nawyków! Zaprogramuj się na szczęście!"

To obszerny i wypełniony po brzegi wiedzą i praktyką kurs on-line, który znajduje się na specjalnej, chronionej hasłem platformie rozwojowej, w którym znajdziesz 5 modułów podzielonych na lekcja, a w każdej lekcji ważne pytanie rozwojowe. Otrzymasz również schemat pracy nad kluczowymi nawykami szczęścia w formie specjalnego workbooka! 

Otrzymasz 35 nagrań video w 5 modułach z najważniejszymi tematami związanymi ze szczęściem i wprowadzaniem nowych, wspierających nawyków.

Zeszyt w formie pdf do wydrukowania jest kluczowym elementem całego szkolenia! To w nim znajdziesz niezwykłą FORMUŁĘ DOBRYCH NAWYKÓW,  która pomoże Ci we wprowadzeniu każdego nawyku, który będzie wspierał Cię w odnalezieniu własnego szczęścia!

Wartość: 297 zł

#8 E-book "W Drodze Po Szczęście!"

Masz czasem tak, że czujesz, że nikt Cię nie rozumie? Chciałabyś od życia nieco więcej niż masz, chciałabyś zrobić coś wielkiego, dać siebie innym, ale niestety nie wiesz jak się za to zabrać?

Czujesz, że życie ucieka Ci między palcami, czas biegnie nieubłaganie, a Ty wciąż nie podjęłaś decyzji co dalej? Czujesz, że znowu zawodzisz samą siebie i swoich bliskich? Masz wrażenie, że już nic dobrego Cię w życiu nie spotka? A może czujesz się już tak beznadziejnie, że nie widzisz już szansy w niczym? Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania. Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego.

Wartość: 99 zł

#9 Książka, e-book i audiobook

"Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"

Planowane wydanie książki 1 kwartał 2022 roku!

Wartość: 99 zł

I teraz najważniejsze pytanie do Ciebie:

Gdzie będziesz za rok, jeśli dzisiaj nic nie zrobisz?