Szczęśliwa TY!


Już czas, byś w końcu to Ty była dla siebie  najważniejsza!

Zmień swoje marzenia w cele, cele
w doświadczenia i w zupełnie nową rzeczywistość! I przestań się w końcu bać!

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektórzy ludzie spełniają swoje marzenia, realizują kolejne cele i żyją totalnie na własnych zasadach?

A Ty bardzo byś chciała... Chciałabyś zmienić swoje życie, być może nawet podejmujesz pojedyncze próby... starasz się, próbujesz wprowadzać nowe nawyki, szukasz najlepszej opcji rozwoju dla siebie, ale masz poczucie, że nic nie zmienia się w Twoim życiu...

Zastanawiasz się pewnie, co jeszcze będziesz musiała zrobić, żeby w końcu coś zaczęło się zmieniać... i kiedy masz to zrobić, jak już totalnie brakuje Ci czasu...

A miało być tak pięknie... Twoje życie miało się zmieniać, a Ty miałaś spełniać swoje marzenia... i przecież nadal tego chcesz, tylko totalnie pogubiłaś się w tych wszystkich szkoleniach, wyzwaniach i ofertach, które spływają z każdej strony...

Coraz więcej frustracji, niepewności i lęku, że to wszystko na marne...

I doskonalę Cię rozumiem, bo sama też to wszystko kiedyś przeżyłam i wciąż słyszę to od moich klientek...

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, żeby Twoje życie zaczęło się zmieniać, ale czujesz, że powoli brakuje Ci sił... Coraz częściej czujesz zniechęcenie i wiesz, że jeśli się poddasz, to już nic nigdy się nie zmieni... bynajmniej nie tak, jakbyś tego chciała... 

Widzisz innych ludzi, którym "się udaje". Spełniają swoje marzenia, realizują cele, budują siebie na nowo... i zastanawiasz się co mają oni, a czego nie masz Ty, że Tobie nic nie wychodzi... chociaż ciężko pracujesz, robisz wszystko według instrukcji, a efektów jak nie było, tak nie ma... tylko ten chaos w głowie i życiu...

A co jeśli to wcale nie musiałoby być tak trudne i pochłaniające cały Twój czas i energię? Co, jeśli chaos, którego teraz doświadczasz można zamienić na konkretny plan działania? Co, gdybyś miała gotowy plan działania na następny rok i tylko systematycznie wdrażała kolejne nowe kroki do swojego życia?

Kiedyś byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzisiaj Ty jesteś!

Czułam totalną rezygnację i coraz częściej miałam wrażenie, że ten cały rozwój osobisty to jedna wielka ściema... nabijanie ludzi w butelkę i dawanie im nadziei na coś, co nigdy się nie wydarzy...

Z drugiej strony przerażała mnie myśl, że jeśli nic w moim życiu się nie zmieni, to każdy kolejny dzień będzie taki sam albo jeszcze gorszy. Czułam się nieszczęśliwa, zagubiona i przerażona tym, że pomiędzy tym co mam i moimi marzeniami jest ogromna przepaść, która z dnia na dzień się powiększa!

Na szczęście nie poddałam się lękom i zniechęceniu i z pomocą bliskiej mi osoby ułożyłam plan, który w końcu zadziałał, a co najważniejsze: nie wymagał od ode mnie totalnego poświęcenia się jednemu tematowi, a wręcz przeciwnie: wprowadzając zmiany na wielu poziomach w końcu uwolniłam czas i stopniowo zaczęłam odkrywać własne szczęście!

Teraz z radością i wdzięcznością wchodzę w każdy nowy dzień, bo wiem, czym jest szczęście, jak je w sobie pielęgnować i jak żyć, by spełniać swoje marzenia! Sama wybieram co chcę robić i z kim... decyduję o tym, jak wygląda mój dzień, tydzień, miesiąc bez lęku, że coś może się nie udać... a co najważniejsze: odkryłam, że po 2 stronie lęku są wszystkie moje marzenia, radość, zaufanie i nieograniczony potencjał do działania! Mogę wyjechać na konferencję, jeśli tego właśnie pragnę lub pozostać w domu i odkrywać wciąż na nowo piękno i wartość mojej rodziny... mogę tak naprawdę wszystko, bo ograniczenia, które były we mnie już nie istnieją!

I najbardziej na świecie chciałabym, byś Ty też mogła tego doświadczyć!

Ty też możesz nauczyć się żyć na własnych zasadach, tworzyć swoją rzeczywistość, doświadczać jej w pełni i zwyczajnie niezwyczajnie być szczęśliwą!

Szczęśliwa Ty! 

Roczny program rozwojowy All Access dla kobiet, 

które chcą od życia więcej!

Pomyśl tylko... gdzie mogłabyś być za rok, gdybyś działała wg ułożonego planu i krok po kroku zmieniała swój mindset, poznawała swoje emocje, realizowała drobne i większe cele, a przy tym miała czas na to, by żyć?

Co się wydarzy w trakcie tego roku:

ZOSTAWISZ PRZESZŁOŚĆ W PRZESZŁOŚCI

Usuniesz trudne i niewspierające schematy, które ciągną się za Tobą z Twojej przeszłości, dzięki czemu zrobisz miejsce na nowe nawyki, przekonania i emocje.

POSZERZYSZ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ

Zaczniesz wychodzić z niewspierających schematów, które do teraz rządziły Twoim życiem i świadomie zbudujesz system wspierających nawyków, które pozwolą Ci na wysoki poziom osobistej energii i podejmowanie nowych wyzwań.

ODZYSKASZ OSOBISTĄ MOC

I zaczniesz kreować życie na własnych warunkach: w zgodzie z sobą, swoimi wartościami i w poczuciu szczęścia, radości i obfitości!

Odbierz ROCZNY Dostęp do WSZYSTKICH szkoleń, warsztatów, e-booków i produktów cyfrowych, które JUŻ SĄ i które dopiero POWSTANĄ!

Pa

JUŻ TYLKO 2 DOSTĘPNE PAKIETÓW W TEJ CENIE!

Co obejmuje roczny program rozwojowy All Access "Szczęśliwa Ty!"

Przede wszystkim otrzymujesz pełen dostęp do WSZYSTKICH szkoleń, wyzwań, warsztatów, e-booków, publikacji, które już są dostępne w mojej platformie szkoleniowej i które pojawią się w trakcie najbliższego roku. Najważniejsze jednak jest to, że spotkasz się ze mną tuż po dołączeniu do programu po to, byśmy wspólnie ułożyły Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! To najważniejszy krok w całym programie. 

#1 INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY!

Po dołączeniu do programu spotkasz się ze mną na indywidualnej sesji rozwojowej, w trakcie której zdiagnozujemy Twoją rzeczywistość i ułożymy Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! Później, co kwartał spotkamy się ponownie na kolejnych sesjach rozwojowych, w trakcie których omówimy postępy i sprawdzimy, czy plan nie wymaga drobnych zmian. W sumie otrzymasz 4 godzinne sesje rozwojowe!

Wartość: 1997 zł

#2 KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!

12- tygodniowy kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojej przeszłości tak, byś po drodze dowiedziała się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

W ramach kursu otrzymasz: szkolenie (6 modułów) w platformie szkoleniowej, workbooki i 12 spotkań grupowych w ZOOM. Najbliższa edycja luty 2023 r.

Wartość: 1997 zł

#3 Program "GOTOWA NA PRZEBUDZENIE!" +EBOOK!

4-tygodniowy program przemiany mentalnej

 • Otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie szkoleniowej
 • Spotkamy się 4 razy w aplikacji ZOOM. W trakcie spotkania przedstawię Ci część merytoryczną, a potem rozmawiamy tak długo, jak jest to potrzebne.
 • W każdym tygodniu otrzymasz nowy workbook z zadaniami.
 • Dołączysz do grupy wsparcia na Facebooku.
 • Spotkamy się na 4 sesjach Q&A w grupie.
 • Poznasz techniki i procesy, które pozwolą Ci przejść przez cały proces.
 • Dostaniesz wsparcie na każdym etapie programu!

Start programu:  STYCZEŃ 2O23 R. 

Wartość: 997 zł

#4 KURS: Zakochaj się w sobie!

Zbuduj skutecznie pewność siebie i wzmocnij poczucie własnej wartości, i zobacz, jak może wyglądać Twoje życie, kiedy wierzysz w siebie i w swoje możliwości!

Wystarczy 9 tygodni, by przeprogramować Twoją podświadomość na sukces i zbudować na nowo pewność siebie! Zmienisz niewspierające przekonanie "jestem niewystarczająco dobra" na wspierające i odkryjesz tym samym jaka jest prawda o Tobie i Twoim życiu. Nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, bo jest to najważniejszy czynnik brania odpowiedzialności za swoje życie.

9 MODUŁÓW - 9 MEDYTACJI - 9 WROKBOOKÓW

Wartość: 997 zł

#5 Program: Akademia Zmiany!

W Akademii Zmiany! otrzymasz!

Akademia Zmiany! to przede wszystkim grupa na Facebooku, w której otrzymasz wszystko to co potrzebne, by wprowadzić wspierające nawyki i zmienić swoje życie!

 • Proces wprowadzania nowych wspierających nawyków w blokach 10-dniowych! Już po pierwszych 30 dniach będziesz cieszyć się pierwszymi wspierającymi nawykami!
 • Dodatkowe materiały w formie PDF, nagrania video
 • Miesięczne bloki tematyczne dotyczące nawyków w różnych sferach życia!
 • Wsparcie na każdym etapie zmiany!

Wartość: 997 zł

Akademia Zmiany

#6 Program "Randka z cieniem!"

6-tygodniowa randkowania z własnym cieniem - czyli z tym, czego w sobie nie lubisz, czego nie akceptujesz, co kiedyś uznałaś za złe!

Każdy z nas ma swój cień. wystarczy odpowiednio stanąć na słońcu, by go doświadczyć.

Nie zwracamy na niego uwagi, uważamy, że nie ma znaczenia, nie ma nad czym się zastanawiać.

A jeśli ta metafora cienia ma w sobie coś więcej?

Dzisiaj zapraszam Cię do podróży, w której pokochasz swoje cienie!

Wartość: 997 zł

praca z cieniem

#7 MASTERKLASA "Zmień Swoje Życie!"

Program to 6 spotkań w trakcie których zgłębisz następujące tematy (każdy temat to 2 spotkania z procesami!):

 • Poczucie własnej wartości jako decyzja!
 • Obfitość jako doświadczenie!
 • Pewność siebie jako działanie!

Powiedz TAK swojemu nowemu życiu... życiu, w którym jesteś wystarczająca, w którym obfitość jest Twoim naturalnym stanem, a pewność siebie wspiera Cię w dążeniu do Twoich marzeń!

Wartość: 997 zł

#8 Wszystkie ebooki, które już powstały i powstaną w 2023 roku

Masz czasem tak, że czujesz, że nikt Cię nie rozumie? Chciałabyś od życia nieco więcej niż masz, chciałabyś zrobić coś wielkiego, dać siebie innym, ale niestety nie wiesz jak się za to zabrać?

Czujesz, że życie ucieka Ci między palcami, czas biegnie nieubłaganie, a Ty wciąż nie podjęłaś decyzji co dalej? Czujesz, że znowu zawodzisz samą siebie i swoich bliskich? Masz wrażenie, że już nic dobrego Cię w życiu nie spotka? A może czujesz się już tak beznadziejnie, że nie widzisz już szansy w niczym? Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania. Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego.

Wartość: 99 zł

#9 Wszystkie warsztaty online, "mniejsze" szkolenia i programy do samodzielnej pracy!

 • Szkolenie "Fundament Zmiany: NAWYKI!"
 • Szkolenie "Niewystarczająca już byłaś!"
 • Warsztaty o wewnętrznym dziecku (styczeń 2023)
 • Warsztaty o emocjach (nagranie)
 • "Stań Po Swojej Stronie... DZISIAJ!" -  szkolenie 21-dniowe
 • Biblioteka nagrań warsztatów, 

Wartość: --- zł

TO NIE SĄ WSZYSTKIE KURSY, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W TYM ROKU! Będzie ich więcej! Wszystkie szkolenia umieszczone na platformie szkoleniowej są dostępne dożywotnio. Roczny pakiet obejmuje wsparcie indywidualne i udział w Coaching Callach w Zoom (przypisanych do danych szkoleń!)

W skład pakietu nie wchodzą programy mentoringowe, sesje indywidualne (z wyjątkiem tych, które są dostępne w pakiecie) produkty fizyczne i warsztaty stacjonarne!

Poznaj opinie o Pakiecie All Access!

I teraz najważniejsze pytanie do Ciebie:

Gdzie będziesz za rok, jeśli dzisiaj nic nie zrobisz?