Szczęśliwa TY!


Zastanów się czy...


chcesz być w gronie 5% ludzi, którzy realizują swoje cele, spełniają marzenia i żyją na własnych warunkach?

Dowiedz się, dlaczego większość planów, idei i świetnych pomysłów nigdy nie staną się rzeczywistością ich twórców

Cześć, 

Z tej strony Beata Biegała. 


Napisałam do Ciebie list i zależy mi na tym, żebyś go przeczytała. Dzielę się w nim swoimi przemyśleniami i przygotowałam też coś specjalnego!


Chciałabym Cię prosić, byś przeczytała go uważnie, zanim zaczniesz przewijać tą stronę, by sprawdzić, co przygotowałam.


Z całego serca dziękuję!


Jak szybko i skutecznie zmienić swoje życie?

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektórzy ludzie spełniają swoje marzenia, realizują kolejne cele i żyją totalnie na własnych zasadach?

A Ty bardzo byś chciała... Chciałabyś zmienić swoje życie, być może nawet podejmujesz pojedyncze próby... starasz się, próbujesz wprowadzać nowe nawyki, szukasz najlepszej opcji rozwoju dla siebie, ale masz poczucie, że nic nie zmienia się w Twoim życiu...

Zastanawiasz się pewnie, co jeszcze będziesz musiała zrobić, żeby w końcu coś zaczęło się zmieniać... i kiedy masz to zrobić, jak już totalnie brakuje Ci czasu...

A miało być tak pięknie... Twoje życie miało się zmieniać, a Ty miałaś spełniać swoje marzenia... i przecież nadal tego chcesz, tylko totalnie pogubiłaś się w tych wszystkich szkoleniach, wyzwaniach i ofertach, które spływają z każdej strony...

Coraz więcej frustracji, niepewności i lęku, że to wszystko na marne...

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, żeby Twoje życie zaczęło się zmieniać, ale czujesz, że powoli brakuje Ci sił... Coraz częściej czujesz zniechęcenie i wiesz, że jeśli się poddasz, to już nic nigdy się nie zmieni... bynajmniej nie tak, jakbyś tego chciała... 

Widzisz innych ludzi, którym "się udaje". Spełniają swoje marzenia, realizują cele, budują siebie na nowo... i zastanawiasz się co mają oni, a czego nie masz Ty, że Tobie nic nie wychodzi... chociaż ciężko pracujesz, robisz wszystko według instrukcji, a efektów jak nie było, tak nie ma... tylko ten chaos w głowie i życiu...

A co jeśli to wcale nie musiałoby być tak trudne i pochłaniające cały Twój czas i energię? Co, jeśli chaos, którego teraz doświadczasz można zamienić na konkretny plan działania? Co, gdybyś miała gotowy plan działania na następny rok i tylko systematycznie wdrażała kolejne nowe kroki do swojego życia?

Kiedyś byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzisiaj Ty jesteś!

Czułam totalną rezygnację i coraz częściej miałam wrażenie, że ten cały rozwój osobisty to jedna wielka ściema... nabijanie ludzi w butelkę i dawanie im nadziei na coś, co nigdy się nie wydarzy...

Z drugiej strony przerażała mnie myśl, że jeśli nic w moim życiu się nie zmieni, to każdy kolejny dzień będzie taki sam albo jeszcze gorszy. Czułam się nieszczęśliwa, zagubiona i przerażona tym, że pomiędzy tym co mam i moimi marzeniami jest ogromna przepaść, która z dnia na dzień się powiększa!

Na szczęście nie poddałam się lękom i zniechęceniu i z pomocą bliskiej mi osoby ułożyłam plan, który w końcu zadziałał, a co najważniejsze: nie wymagał od ode mnie totalnego poświęcenia się jednemu tematowi, a wręcz przeciwnie: wprowadzając zmiany na wielu poziomach w końcu uwolniłam czas i stopniowo zaczęłam odkrywać własne szczęście!

Teraz z radością i wdzięcznością wchodzę w każdy nowy dzień, bo wiem, czym jest szczęście, jak je w sobie pielęgnować i jak żyć, by spełniać swoje marzenia! Sama wybieram co chcę robić i z kim... decyduję o tym, jak wygląda mój dzień, tydzień, miesiąc bez lęku, że coś może się nie udać... a co najważniejsze: odkryłam, że po 2 stronie lęku są wszystkie moje marzenia, radość, zaufanie i nieograniczony potencjał do działania! Mogę wyjechać na konferencję, jeśli tego właśnie pragnę lub pozostać w domu i odkrywać wciąż na nowo piękno i wartość mojej rodziny... mogę tak naprawdę wszystko, bo ograniczenia, które były we mnie już nie istnieją!

I najbardziej na świecie chciałabym, byś Ty też mogła tego doświadczyć!

Ty też możesz nauczyć się żyć na własnych zasadach, tworzyć swoją rzeczywistość, doświadczać jej w pełni i zwyczajnie niezwyczajnie być szczęśliwą!

Poznaj proces, dzięki któremu zaczniesz zmieniać swoje życie!

Opcja 1: Doświadcz swojej skuteczności i wejdź na poziom ekscytującej obsesji realizowania celów!

Brzmi wyśmienicie i prosto, ale nie do końca tak jest! Same techniki i metody, które możesz znaleść w książkach, kursach online i Internecie nic nie wniosą, jeśli nie połączysz swoich świadomych pragnień z tym, co w podświadomości, a właściwie nie przeprogramujesz swojej podświadomości, by wspierała Cię w dążeniu do Twoich celów!

Nowa TY w 30 dni!

W pełni praktyczny, aktywny trening programowana Twojego umysłu:

Wyznaczysz cel w oparciu o Twoje największe marzenie i rozpoczniesz proces manifestacji. dzięki czemu przekierujesz swoje SKUPIENIE na to, co jest dla Ciebie ważne w procesie zmiany i wejdziesz na drogę zwycięzcy, by każdego dnia odkrywać siebie kawałek po kawałku!

Sprawisz, że niewspierające przekonania blokujące realizację tego celu staną się świadome, a co za tym idzie - przestaną decydować za Ciebie,

Stworzysz nową siebie nie tylko w swojej głowie, ale też zaczniesz żyć inaczej na wielu poziomach, budując świadomie nowy obraz siebie!

Skutecznie przeprogramujesz swoją podświadomość i zbudujesz stabilne poczucie własnej wartości odkrywając swoje zasoby, zmieniając niewspierające przekonania i budując dobre energetycznie nawyki!

Zbudujesz system wspierających nawyków, zachowań i postaw, które będą utrzymywały Cię w  stabilnym poczuciu własnej wartości,

Z czego składa się kurs:

CZĘŚĆ 1: Czego chcesz?

CZĘŚĆ 2: Kim chcesz się stać?

CZĘŚĆ 2: Jak nigdy dotąd!

...bo zmiana, to przechodzenie na drugą stronę rzeki, której prądy są niezbadane, dlatego trzeba to zrobić bezpiecznie, ale stanowczo i z pełną wiarą, że dasz radę!

Z czego składa się kurs:

Ten kurs jest inny niż wszystkie wcześniej! Przez 30 kolejnych dni:

 • Spotkamy się codziennie ( z wyjątkiem weekendów) na live w grupie na Facebooku! 
 • Otrzymasz workbooki z zadaniami i dodatkowe karty pracy, 
 • Wykonasz dodatkowe zadania w grupie, 
 • Spotkasz się z grupą i ze mną 5 razy na Coaching Call w ZOOM,
 • Wypracujesz system wspierających nawyków i zachowań, które odmienią Twoją rzeczywistość szybciej niż myślisz!

Poznaj proces, dzięki któremu zbudujesz stabilne fundamenty i wyczyścisz niewspierającą przeszłość!

Opcja 2: Zmień niewspierającą przeszłość i dowiedz się, kim jesteś!

To nie jest najłatwiejsza opcja... ale takiej w procesie zmiany i rozwoju osobistego nie znajdziesz. Trudne wydarzenia z przeszłości, jeśli nadal są bolesne potrzebujesz przepracować, by uwolnić się od piętna, które teraz w sobie nosisz! To uwolni Twoją kreatywność i pełen potencjał! Ta opcja jest dla osób, które są zdeterminowane, by zmienić swoje życie!

Kurs Pozytywnego Życia!

Kompletny kurs online z którym przepracujesz trudną przeszłość i uwolnisz pełen potencjał!

Szkolenie, które składa się z 7 modułów, w każdym module znajdziesz minimum 5 lekcji dotyczących tematu danego modułu! Szkolenie umieszczone będzie na specjalnej platformie szkoleniowej zabezpieczonej hasłem, do której otrzymasz dożywotni dostęp (włączając w to aktualizacje programu!).

Do każdego modułu otrzymasz specjalny zeszyt ćwiczeń i dodatkowe materiały w formie PDF, w którym odpowiesz na najważniejsze pytania dotyczące tego, co najważniejsze w budowaniu fundamentów nowego życia! Otrzymasz 7 workbooków!

Otrzymasz dodatkowe procesy, medytacje, wizualizacje, które będą Cię wspierać w procesie odkrywania siebie i budowania nowych, stabilnych fundamentów!

Twoja podświadomość przyjmie nowe schematy funkcjonowania, wzmocnione nawykami i zachowaniami, które pokażą nowy obraz Ciebie, który najpierw powstanie w Twojej wyobraźni... bo wszystko jest możliwe!

Doświadczysz zmiany w swoim wnętrzu, która bardzo szybko będzie widoczna dla Twoich bliskich i znajomych, którzy zobaczą pewną siebie kobietę!

Spotkasz się z uczestnikami kursu na 12 spotkaniach Coaching Call w Zoom, gdzie nie tylko będziesz mogła opowiedzieć na głos swoją historię, ale otrzymasz też wsparcie i zbudujesz sieć kontaktów, która będzie z Tobą również po zakończeniu szkolenia!

Z czego składa się kurs:

Moduł 1: PRZYGOTOWANIE DO DZIAŁANIA

 • Staniesz w prawdzie o sobie - zobaczysz z lotu ptaka jak wygląda Twoje życie, co w nim nie działa i co potrzebuje Twojego zauważenia i przytulenia
 • Przyjrzysz się wszystkim sferom i płaszczyznom życia
 • Dowiesz się, jak naprawdę wygląda Twoja rzeczywistości i nakreślisz co najbardziej Cię blokuje przed zmianą
 • Określisz swoje oczekiwania względem siebie, życia, tego kursu
 • Moduł 2 ZROZUMIENIE SIEBIE 

 • Zrozumiesz, w jaki sposób zostałaś zaprogramowana
 • Zmierzysz się z tematem bliskich Ci osób, które być może wywarły negatywny wpływ na Twoje życie
 • Zastanowisz się, które schematy powielane przez bliskich szkodzą Ci, a które wspierają
 • Określisz jedno główne niewspierające przekonanie, które wygeneruje dla Ciebie największą zmianę!
 • Moduł 3 ZMIANA

 • Określisz kim chcesz być
 • Stworzysz własną, indywidualną definicję nowej Ciebie
 • Odkryjesz, co jest dla Ciebie ważne
 • Stworzysz swój nowy mindset
 • Podejmiesz najważniejszą decyzję w swoim życiu!
 • Moduł 4 DZIENNIK PEŁNI!

 • Poznasz niezwykłe narzędzie, jakie przygotowałam dla Ciebie: "Dziennik Pełni!"
 • Określisz jakie nawyki wspierające są dla Ciebie ważne i zaczniesz wprowadzać je do życia
 • Zaczniesz doświadczać swojej nowej rzeczywistości
 • Znajdziesz dowody, że zmiana w Twoim życiu właśnie teraz się dzieje!
 • Moduł 5 NOWE ŻYCIE

 • Doświadczysz procesu wybaczania i akceptacji - jeśli jeszcze będzie to konieczne
 • Stworzysz prawdę o sobie, by doświadczyć pełnego uwolnienia
 • Poznasz sposoby monitorowania własnej zmiany, by nie cofnąć się w procesie do punktu wyjścia
 • Doświadczysz magii uważności w swoim życiu
 • Moduł 6: Fundamenty Nowego Życia!

  10 lekcji, które przeprowadzą Cię przez najważniejsze aspekty Twojego życia, byś mogła zbudować solidne fundamenty nowego życia:

  1. Określisz swój wielki powód, dlaczego jesteś powołana do cudownego życia
  2. Poznasz swoje życiowe wartości 
  3. Odkryjesz życiową misję
  4. Stworzysz swoją jedyną i niepowtarzalną wizję najlepszej wersji swojego życia
  5. Określisz ramy swojego egoizmu i włożysz go we wszystkie sfery swojego życia
  6. Ustalisz zasady, które od tej pory będą najważniejszym i niepodważalnym elementem Twojego życia!

  Moduł 7: Kurs na cel!

  NIESPODZIANKA!

  Co się wydarzy, kiedy dołączysz do tego kursu?

  • Staniesz w prawdzie o sobie - zobaczysz z lotu ptaka jak wygląda Twoje życie, co w nim nie działa i co potrzebuje Twojego zauważenia i przytulenia.
  • Przepracujesz trudną, niewspierającą przeszłość, a to pozwoli Ci odkryć, jaka jest PRAWDA o Tobie, 
  • Uwolnisz trudne relacje i pozbędziesz się niepotrzebnego bagażu, który dźwigasz, by doświadczyć wybaczenia i akceptacji tak, gdzie jest to konieczne, 
  • Niewspierające przekonania zamienisz na wspierające i doświadczysz tego, co to znaczy myśleć o sobie inaczej i czuć się we własnej skórze inaczej, niż prze te wszystkie lata!
  • Przekierujesz swoje skupienie na to, co dobre i wartościowe w swoim życiu, a odrzucisz wszystko to, co toksyczne.
  • Zbudujesz fundamenty nowego życia - wartości, misja, wizja, własne zasady życia i w końcu postawisz siebie na pierwszym miejscu.
  • Nauczysz się rozmawiać z własnymi emocjami i akceptować je oraz świadomie dokonywać wyboru, jak się zachować pod ich wpływem!
  • Odkryjesz w sobie odwagę do działania, do życia na własnych warunkach, do wyjścia z tego wszystkiego, co nie było Twoją prawdą, a dzięki temu weźmiesz pełną odpowiedzialność za swoje życie!
  • Zbudujesz system wspierających nawyków - pozwoli to zbudować trwałą zmianę, która będzie widoczna w Twoim życiu nie tylko dla Ciebie, ale też dla osób w Twoim otoczeniu!

  Opcja 3: Pójdź na całość i zrób w 2022 roku totalną metamorfozę Twojego życia!

  Szczęśliwa Ty! 

  Roczny program rozwojowy All Access dla kobiet, 

  które chcą od życia więcej!

  Pomyśl tylko... gdzie mogłabyś być za rok, gdybyś działała wg ułożonego planu i krok po kroku zmieniała swój mindset, poznawała swoje emocje, realizowała drobne i większe cele, a przy tym miała czas na to, by żyć? 

  Co się wydarzy w trakcie tego roku:

  ZOSTAWISZ PRZESZŁOŚĆ W PRZESZŁOŚCI

  Usuniesz trudne i niewspierające schematy, które ciągną się za Tobą z Twojej przeszłości, dzięki czemu zrobisz miejsce na nowe nawyki, przekonania i emocje.

  POSZERZYSZ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ

  Zaczniesz wychodzić z niewspierających schematów, które do teraz rządziły Twoim życiem i świadomie zbudujesz system wspierających nawyków, które pozwolą Ci na wysoki poziom osobistej energii i podejmowanie nowych wyzwań.

  ODZYSKASZ OSOBISTĄ MOC

  I zaczniesz kreować życie na własnych warunkach: w zgodzie z sobą, swoimi wartościami i w poczuciu szczęścia, radości i obfitości!

  Co obejmuje roczny program rozwojowy All Access "Szczęśliwa Ty!"

  Przede wszystkim otrzymujesz pełen dostęp do WSZYSTKICH szkoleń, wyzwań, warsztatów, e-booków, publikacji, które już są dostępne w mojej platformie szkoleniowej i które pojawią się w trakcie najbliższego roku. Najważniejsze jednak jest to, że spotkasz się ze mną tuż po dołączeniu do programu po to, byśmy wspólnie ułożyły Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! To najważniejszy krok w całym programie. 

  #1 INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY!

  Po dołączeniu do programu spotkasz się ze mną na indywidualnej sesji rozwojowej, w trakcie której zdiagnozujemy Twoją rzeczywistość i ułożymy Twój INDYWIDUALNY PLAN ROZWOJU OSOBISTEGO I ZMIANY! Później, co kwartał spotkamy się ponownie na kolejnych sesjach rozwojowych, w trakcie których omówimy postępy i sprawdzimy, czy plan nie wymaga drobnych zmian. W sumie otrzymasz 4 godzinne sesje rozwojowe!

  Wartość: 1997 zł

  #2 KURS POZYTYWNEGO ŻYCIA!

  12- tygodniowy kurs przeprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie niuanse Twojej przeszłości tak, byś po drodze dowiedziała się kim jesteś, czego chcesz od życia, ale przede wszystkim pomoże Ci odnaleźć ODWAGĘ do życia według Twoich zasad!

  W ramach kursu otrzymasz: szkolenie (7 modułów) w platformie szkoleniowej, workbooki i 12 spotkań grupowych w ZOOM. Najbliższa edycja kursu to styczeń 2022 r.

  Wartość: 1997 zł

  #3 KURS: ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE! Zuchwale, skuteczne i z wdziękiem!

  9- tygodniowy kurs, który składa się z 3 części:

  CZĘŚĆ 1: Otwórz się na siebie!  - 4 tygodnie - Intensywna praca z przekonaniami i emocjami, dzięki której zmienisz sposób patrzenia na siebie i swoje życie! 

  CZĘŚĆ 2: Wyznacz cele i stwórz plan działania! -3 tygodnie - Poznasz sprawdzone metody i techniki wyznaczania celów i planowania, dzięki którym już zawsze będziesz to mogła robić skutecznie i z wdziękiem! 

  CZĘŚĆ 3: Plan i priorytety w działaniu!-2 tygodnie - Skuteczne planowanie to klucz do sukcesu! Jak każdy w dzisiejszych czasach masz mnóstwo obowiązków i często nasze cele schodzą na dalszy plan... a to  pierwszy krok do porażki...

  Wartość: 1597 zł

  #4 KURS: Zakochaj się w sobie!

  Zbuduj skutecznie pewność siebie i wzmocnij poczucie własnej wartości, i zobacz, jak może wyglądać Twoje życie, kiedy wierzysz w siebie i w swoje możliwości!

  Wystarczy 9 tygodni, by przeprogramować Twoją podświadomość na sukces i zbudować na nowo pewność siebie! Zmienisz niewspierające przekonanie "jestem niewystarczająco dobra" na wspierające i odkryjesz tym samym jaka jest prawda o Tobie i Twoim życiu. Nauczysz się pracować ze swoimi emocjami, bo jest to najważniejszy czynnik brania odpowiedzialności za swoje życie.

  9 MODUŁÓW - 9 MEDYTACJI - 9 WROKBOOKÓW

  Wartość: 997 zł

  #5 KLUB "W Drodze Po Szczęście!"

  Zapraszam Cię do miejsca, w którym szukanie SIEBIE jest łatwiejsze, przyjemniejsze i bardziej skuteczne! Zapraszam Cię do  Klubu "W Drodze Po Szczęście!" CO ZYSKASZ?

  • Miesięczne bloki tematyczneDostęp do platformy szkoleniowej, a w ramach tego dostępu 2x w miesiącu nowe treści szkoleniowe w formie video
  • 1x w miesiącu spotkania na ZOOM w trakcie których pogłębiać będziemy temat danego miesiąca,
  • 1x w miesiącu sesja Q&A w grupie VIP
  • Poranne live motywacyjne w grupie przy kawie 
  • Ostatni dzień miesiąca 2-3 godzinne warsztaty online!
  • Dostęp do zamkniętej grupy VIP

  Wartość: 997 zł

  #6 Szkolenie "Jesteś ważna!"

  Każdy człowiek żyje na styku 4 światów: fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego. Każda z tych sfer potrzebuje Twojego zaopiekowania, byś mogła doświadczyć balansu w życiu! Tylko wtedy będziesz mogła  powiedzieć, że żyjesz w zgodzie z sobą i wszechświatem! 5 modułów szkolenia i konkretne ćwiczenia oraz wskazówki pomogą Ci zadbać o siebie na najwyższym poziomie! Otrzymasz: 5 modułów + konkretne ćwiczenia; Inne, nowatorskie spojrzenie na siebie; Poznasz metody dbania o siebie na różnych poziomach życia, które pozwolą Ci na stworzenie balansu w życiu i redukcję stresu!

  Wartość: 297 zł

  #7 Szkolenie "Potęga nawyków! Zaprogramuj się na szczęście!"

  To obszerny i wypełniony po brzegi wiedzą i praktyką kurs on-line, który znajduje się na specjalnej, chronionej hasłem platformie rozwojowej, w którym znajdziesz 5 modułów podzielonych na lekcja, a w każdej lekcji ważne pytanie rozwojowe. Otrzymasz również schemat pracy nad kluczowymi nawykami szczęścia w formie specjalnego workbooka! 

  Otrzymasz 35 nagrań video w 5 modułach z najważniejszymi tematami związanymi ze szczęściem i wprowadzaniem nowych, wspierających nawyków.

  Zeszyt w formie pdf do wydrukowania jest kluczowym elementem całego szkolenia! To w nim znajdziesz niezwykłą FORMUŁĘ DOBRYCH NAWYKÓW,  która pomoże Ci we wprowadzeniu każdego nawyku, który będzie wspierał Cię w odnalezieniu własnego szczęścia!

  Wartość: 297 zł

  #8 E-book "W Drodze Po Szczęście!"

  Masz czasem tak, że czujesz, że nikt Cię nie rozumie? Chciałabyś od życia nieco więcej niż masz, chciałabyś zrobić coś wielkiego, dać siebie innym, ale niestety nie wiesz jak się za to zabrać?

  Czujesz, że życie ucieka Ci między palcami, czas biegnie nieubłaganie, a Ty wciąż nie podjęłaś decyzji co dalej? Czujesz, że znowu zawodzisz samą siebie i swoich bliskich? Masz wrażenie, że już nic dobrego Cię w życiu nie spotka? A może czujesz się już tak beznadziejnie, że nie widzisz już szansy w niczym? Dowiesz się, czy i w jaki sposób myślenie o sobie może blokować Twój rozwój, a dzięki temu zaczniesz świadomie zmieniać swoje przekonania. Spojrzysz na swoje życie z lotu ptaka i poznasz mechanizmy i przeszkody utrudniające rozwój osobisty, a dzięki temu dowiesz się, jak skutecznie działać pomimo tego.

  Wartość: 99 zł

  #9 Książka, e-book i audiobook

  "Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!"

  Planowane PREMIERA książki to 25.02.2022 r. Odbędzie się w Gdańsku i w ramach pakietu All Access możesz wziąć udział w tym wydarzeniu bez żadnych dodatkowych kosztów!

  Wartość: 297 zł

  I teraz najważniejsze pytanie do Ciebie:

  Gdzie będziesz za rok, jeśli dzisiaj nic nie zrobisz?

  Mam nadzieję, że udało Ci się dotrwać do końca... i a mnie w jakikolwiek sposób zainspirować do zmiany w życiu! To, co dzisiaj być może wydaje Ci się niemożliwe zaczyna być możliwe, kiedy zrobisz. ten pierwszy krok! 

  Jeśli kiedykolwiek słyszałaś, że zmiana jest łatwa i szybka... to niestety, ale to nie jest prawda. 

  Zmiana jest procesem, który trwa przez całe nasze życie, ale zdecydowanie łatwiej jest wejść w ten proces, kiedy nie jesteś z tym sama!

  Kiedy życie jest trudne i momentami nie do zniesienia, to tym bardziej trudno jest podjąć decyzję, by coś zmienić, bo przecież możesz już zwyczajnie nie mieć sił gasząc pożary dnia codziennego... Jednak w tym momencie pomyśl o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie, kiedy to zmienisz? Kiedy nie będziesz musiała gasić pożarów, bo będzie ich zdecydowanie mniej?

  A jak może wyglądać Twoje życie za 5-10 lat, jeśli zmienisz to, co dzisiaj trzyma Cię w miejscu?

  Dzisiaj jest ważny dzień... Sylwester! 

  Być może szykujesz się na wyjście do znajomych albo zaprosiłaś gości do siebie. Dzisiaj będziesz się bawić, śmiać i poczujesz przez chwilę, jak fajnie może być w życiu... i jak już poczujesz, jak nadejdzie ten króciutki moment, w którym poczujesz się na swoim miejscu, to ZAPRAGNIJ by ta chwila trwała wiecznie... i podejmij najlepszą decyzję dla siebie!

  Pamiętaj: wszystko zaczyna się w Twojej głowie.

  Jeśli dzisiaj podejmiesz decyzję o zmianie, to pomogę Ci zmienić ten podświadomy schemat, byś mogła ruszyć z miejsca, zmienić to co trudne i za rok powiedzieć sobie: TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY ROK W MOIM ŻYCIU!

  Niezależnie od tego jaką decyzję podejmiesz i czy zdecydujesz się na dołączenie do programów, które Ci przedstawiłam, chcę Ci życzyć siły, wytrwałości i wszystkiego czego pragniesz w 2022. Niech to będzie rok niesamowitych zmian!

  Z wdzięcznością za to, że jesteś

  Beata

  P.S. Oferta ważna jest tylko do wtorku do północy!

  P.S.2 Pamiętaj, że wszystkie kursy i treningi otrzymujesz dożywotnio, w dowolnym momencie możesz do nich wrócić i aktualizować swoje wewnętrzne oprogramowanie.

  P.S.3 Jeszcze małe ostrzeżenie: moje programy mają mnóstwo skutków ubocznych: wzrasta pewność siebie, buduje się stabilne poczucie własnej wartości i jeszcze kilka innych...

  >