Szczęśliwa TY!


Zastanów się czy...


chcesz być w gronie 5% ludzi, którzy realizują swoje cele, spełniają marzenia i żyją na własnych warunkach?

Dowiedz się, dlaczego większość planów, idei i świetnych pomysłów nigdy nie staną się rzeczywistością ich twórców

Cześć, 

Z tej strony Beata Biegała. 


Napisałam do Ciebie list i zależy mi na tym, żebyś go przeczytała. Dzielę się w nim swoimi przemyśleniami i przygotowałam też coś specjalnego!


Chciałabym Cię prosić, byś przeczytała go uważnie, zanim zaczniesz przewijać tą stronę, by sprawdzić, co przygotowałam.


Z całego serca dziękuję!


Jak szybko i skutecznie zmienić swoje życie?

Zastanawiałaś się kiedyś, jak to jest, że niektórzy ludzie spełniają swoje marzenia, realizują kolejne cele i żyją totalnie na własnych zasadach?

A Ty bardzo byś chciała... Chciałabyś zmienić swoje życie, być może nawet podejmujesz pojedyncze próby... starasz się, próbujesz wprowadzać nowe nawyki, szukasz najlepszej opcji rozwoju dla siebie, ale masz poczucie, że nic nie zmienia się w Twoim życiu...

Zastanawiasz się pewnie, co jeszcze będziesz musiała zrobić, żeby w końcu coś zaczęło się zmieniać... i kiedy masz to zrobić, jak już totalnie brakuje Ci czasu...

A miało być tak pięknie... Twoje życie miało się zmieniać, a Ty miałaś spełniać swoje marzenia... i przecież nadal tego chcesz, tylko totalnie pogubiłaś się w tych wszystkich szkoleniach, wyzwaniach i ofertach, które spływają z każdej strony...

Coraz więcej frustracji, niepewności i lęku, że to wszystko na marne...

Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zrobić, żeby Twoje życie zaczęło się zmieniać, ale czujesz, że powoli brakuje Ci sił... Coraz częściej czujesz zniechęcenie i wiesz, że jeśli się poddasz, to już nic nigdy się nie zmieni... bynajmniej nie tak, jakbyś tego chciała... 

Widzisz innych ludzi, którym "się udaje". Spełniają swoje marzenia, realizują cele, budują siebie na nowo... i zastanawiasz się co mają oni, a czego nie masz Ty, że Tobie nic nie wychodzi... chociaż ciężko pracujesz, robisz wszystko według instrukcji, a efektów jak nie było, tak nie ma... tylko ten chaos w głowie i życiu...

A co jeśli to wcale nie musiałoby być tak trudne i pochłaniające cały Twój czas i energię? Co, jeśli chaos, którego teraz doświadczasz można zamienić na konkretny plan działania? Co, gdybyś miała gotowy plan działania na następny rok i tylko systematycznie wdrażała kolejne nowe kroki do swojego życia?

Kiedyś byłam dokładnie w tym samym miejscu, w którym dzisiaj Ty jesteś!

Czułam totalną rezygnację i coraz częściej miałam wrażenie, że ten cały rozwój osobisty to jedna wielka ściema... nabijanie ludzi w butelkę i dawanie im nadziei na coś, co nigdy się nie wydarzy...

Z drugiej strony przerażała mnie myśl, że jeśli nic w moim życiu się nie zmieni, to każdy kolejny dzień będzie taki sam albo jeszcze gorszy. Czułam się nieszczęśliwa, zagubiona i przerażona tym, że pomiędzy tym co mam i moimi marzeniami jest ogromna przepaść, która z dnia na dzień się powiększa!

Na szczęście nie poddałam się lękom i zniechęceniu i z pomocą bliskiej mi osoby ułożyłam plan, który w końcu zadziałał, a co najważniejsze: nie wymagał od ode mnie totalnego poświęcenia się jednemu tematowi, a wręcz przeciwnie: wprowadzając zmiany na wielu poziomach w końcu uwolniłam czas i stopniowo zaczęłam odkrywać własne szczęście!

Teraz z radością i wdzięcznością wchodzę w każdy nowy dzień, bo wiem, czym jest szczęście, jak je w sobie pielęgnować i jak żyć, by spełniać swoje marzenia! Sama wybieram co chcę robić i z kim... decyduję o tym, jak wygląda mój dzień, tydzień, miesiąc bez lęku, że coś może się nie udać... a co najważniejsze: odkryłam, że po 2 stronie lęku są wszystkie moje marzenia, radość, zaufanie i nieograniczony potencjał do działania! Mogę wyjechać na konferencję, jeśli tego właśnie pragnę lub pozostać w domu i odkrywać wciąż na nowo piękno i wartość mojej rodziny... mogę tak naprawdę wszystko, bo ograniczenia, które były we mnie już nie istnieją!

I najbardziej na świecie chciałabym, byś Ty też mogła tego doświadczyć!

Ty też możesz nauczyć się żyć na własnych zasadach, tworzyć swoją rzeczywistość, doświadczać jej w pełni i zwyczajnie niezwyczajnie być szczęśliwą!

Poznaj proces, dzięki któremu zaczniesz zmieniać swoje życie kreując w przestrzeni Quantum!

Doświadcz swojej skuteczności i wejdź na poziom ekscytującej obsesji realizowania celów!

Pozwól, by wszechświat, jako pole nieograniczonych możliwości wsparło Twoje działanie! Kreuj, marz, chciej i zmieniaj swoją rzeczywistość z programem:

Nowa TY w 30 dni!

W pełni praktyczny, aktywny trening programowana Twojego umysłu i słuchania swojej intuicji:

Wyznaczysz cel w oparciu o Twoje największe marzenie i rozpoczniesz proces manifestacji. dzięki czemu przekierujesz swoje SKUPIENIE na to, co jest dla Ciebie ważne w procesie zmiany i wejdziesz na drogę zwycięzcy, by każdego dnia odkrywać siebie kawałek po kawałku!

Sprawisz, że niewspierające przekonania blokujące realizację tego celu staną się świadome, a co za tym idzie - przestaną decydować za Ciebie,

Stworzysz nową siebie nie tylko w swojej głowie, ale też zaczniesz żyć inaczej na wielu poziomach, budując świadomie nowy obraz siebie!

Skutecznie przeprogramujesz swoją podświadomość i zbudujesz stabilne poczucie własnej wartości odkrywając swoje zasoby, zmieniając niewspierające przekonania i budując dobre energetycznie nawyki!

Zbudujesz system wspierających nawyków, zachowań i postaw, które będą utrzymywały Cię w  stabilnym poczuciu własnej wartości,

Poznaj proces, dzięki któremu zaczniesz zmieniać swoje życie!

Co zyskasz dzięki temu kursowi:

 • Odkryjesz niewspierające przekonania i trudne emocje, które do tej pory blokowały Twój rozwój,
 • Stworzysz wizję swojego życia i wyznaczysz  w oparciu o nią cele długo i krótkoterminowe,
 • Nauczysz się skutecznego planowania dnia/tygodnia/miesiąca po to, byś już nigdy nie  odkładał/a swoich celów na potem!
 • nauczysz się jak budować swoje poczucie własnej wartości i nie uzależniać go od opinii innych,
 • doświadczysz nowej/nowego siebie w działaniu, a te doświadczenia wpłyną na Twoje postrzeganie samej siebie,
 • odkryjesz zasoby i mocne strony, o których do tej pory nie miałaś pojęcia!
 • Z czego składa się kurs:

  CZĘŚĆ 1: Czego chcesz?

  CZĘŚĆ 2: Kim chcesz się stać?

  CZĘŚĆ 3: Jak nigdy dotąd!

  ...bo zmiana, to przechodzenie na drugą stronę rzeki, której prądy są niezbadane, dlatego trzeba to zrobić bezpiecznie, ale stanowczo i z pełną wiarą, że dasz radę!

  Z czego składa się kurs:

  Ten kurs jest inny niż wszystkie wcześniej! Przez 30 kolejnych dni roboczych:

  • Spotkamy się codziennie ( z wyjątkiem weekendów) na live w grupie na Facebooku! 
  • Otrzymasz workbooki z zadaniami i dodatkowe karty pracy, 
  • Wykonasz dodatkowe zadania w grupie, 
  • Spotkasz się z grupą i ze mną 5 razy na Coaching Call w ZOOM,
  • Wypracujesz system wspierających nawyków i zachowań, które odmienią Twoją rzeczywistość szybciej niż myślisz!

  Zobacz, jakie bonusy dla Ciebie przygotowałam!

  BONUS # 1  GODZINNA SESJA INDYWIDUALNA

  Jako specjalny bonus przygotowałam dla Ciebie godzinną sesję coachingową, w trakcie której omówimy szczegółowo Twoje niewspierające przekonanie i ustalimy nowe - wspierające!

  BONUS dostępny jest tylko dla 5 pierwszych osób!

  WARTOŚĆ: 300 zł

  BONUS # 2  Zestaw autorskich medytacji i wizualizacji!

  Zestaw 5 autorskich medytacji i wizualizacji w skład których wchodzą:

  Medytacja serca

  Medytacja "Ogród obfitości"

  Wizualizacja "Moje idealne życie"

  Wizualizacja Obfitości

  Medytacja wdzięczności

  Afirmacje Przyszłego Życia!

  Ten bonus dostępny jest dla wszystkich, którzy dołączą do programu!

  WARTOŚĆ: 1000 zł

  BONUS # 3  WARSZTATY ONLINE "ZAPROGRAMUJ SIĘ NA SZCZĘŚCIE I SUKCES!"

  5-godzinne warsztaty online, w trakcie których:

  1. Określisz, jak wygląda Twoja rzeczywistość i jego poszczególne sfery życia, a to pozwoli Ci na wyciągnięcie wniosków i stworzenie wizji, w którym kierunku należałoby rozpocząć działanie, byś mogła doświadczyć zmiany,
  2. Odkryjesz niewspierające Cię przekonania, które dzisiaj blokują Cię przed działaniem i poznasz sprawdzony system pracy z podświadomością, by zaczęła Cię wspierać w działaniu i odkrywaniu własnego szczęścia,
  3. Stworzysz swoją prywatną definicję szczęścia i wizję życia, oraz wyznaczysz pierwsze cele, które zaprowadzą Cię do Twojej wizji życia!

  WARTOŚĆ: 397zł

  I teraz najważniejsze pytanie do Ciebie:

  Gdzie będziesz za rok, jeśli dzisiaj nic nie zrobisz?

  Mam nadzieję, że udało Ci się dotrwać do końca... i a mnie w jakikolwiek sposób zainspirować do zmiany w życiu! To, co dzisiaj być może wydaje Ci się niemożliwe zaczyna być możliwe, kiedy zrobisz. ten pierwszy krok! 

  Jeśli kiedykolwiek słyszałaś, że zmiana jest łatwa i szybka... to niestety, ale to nie jest prawda. 

  Zmiana jest procesem, który trwa przez całe nasze życie, ale zdecydowanie łatwiej jest wejść w ten proces, kiedy nie jesteś z tym sama!

  Kiedy życie jest trudne i momentami nie do zniesienia, to tym bardziej trudno jest podjąć decyzję, by coś zmienić, bo przecież możesz już zwyczajnie nie mieć sił gasząc pożary dnia codziennego... Jednak w tym momencie pomyśl o tym, jak będzie wyglądało Twoje życie, kiedy to zmienisz? Kiedy nie będziesz musiała gasić pożarów, bo będzie ich zdecydowanie mniej?

  A jak może wyglądać Twoje życie za 5-10 lat, jeśli zmienisz to, co dzisiaj trzyma Cię w miejscu?

  Dzisiaj jest ważny dzień... 

  Pamiętaj: wszystko zaczyna się w Twojej głowie.

  Jeśli dzisiaj podejmiesz decyzję o zmianie, to pomogę Ci zmienić ten podświadomy schemat, byś mogła ruszyć z miejsca, zmienić to co trudne i za rok powiedzieć sobie: TO BYŁ NAJWAŻNIEJSZY ROK W MOIM ŻYCIU!

  Niezależnie od tego jaką decyzję podejmiesz i czy zdecydujesz się na dołączenie do programów, które Ci przedstawiłam, chcę Ci życzyć siły, wytrwałości i wszystkiego czego pragniesz w 2022. Niech to będzie rok niesamowitych zmian!

  Z wdzięcznością za to, że jesteś

  Beata

  P.S. Oferta ważna jest tylko do wtorku do północy!

  P.S.2 Pamiętaj, że wszystkie kursy i treningi otrzymujesz dożywotnio, w dowolnym momencie możesz do nich wrócić i aktualizować swoje wewnętrzne oprogramowanie.

  P.S.3 Jeszcze małe ostrzeżenie: moje programy mają mnóstwo skutków ubocznych: wzrasta pewność siebie, buduje się stabilne poczucie własnej wartości i jeszcze kilka innych...