Bezpłatny warsztat online...

Jak budować swoje bezpieczeństwo, nie oglądając się na innych!


Zapisz się na bezpłatny warsztat online:

"Jak budować swoje bezpieczeństwo, nie oglądając się na innych!"

KIEDY?

18.09.2022 r. o godz. 20:30

DLA KOGO?

Dla KOBIET, które chcą od życia więcej!

Pewnie czujesz i widzisz, że na świecie nie dzieje się najlepiej. Z jednej strony szalejąca inflacja, kryzys energetyczny, z drugiej strony wojna. Wiele firm podejmuje trudne decyzje o zamknięciu swoich przestrzeni. To wielokrotnie wiąże się ze zwolnieniami, długami, komornikami... bo przecież jakoś trzeba żyć, coś jeść, płacić rachunki i raty kredytów!

Pamiętam, jak i mnie dopadł kryzys, kiedy pojawiła się 2 fala pandemii... nagle z dnia na dzień moje szkolenia przestały się sprzedawać... ludzie, którzy wcześniej coś kupili, prosili o zwrot... tak bardzo bali się tego, co może przynieść ta druga fala.

I ja wpadłam w panikę... koszty utrzymania mojego biznesu mimo, iż prowadzę go z domu są naprawdę wysokie: co miesiąc opłacam serwery, platformę szkoleniową, bazę e-mail i wiele innych potrzebnych wtyczek i programów! Nagle okazało się, że nie mam jak tego wszystkiego opłacić!

Z pomocą przyszedł mój mentor, który od dawna już budował swoje bezpieczeństwo finansowe na kilku filarach. Niestety, jesteśmy nauczeni, że jedno źródło dochodu wystarcza, a najlepiej jeśli to jest "pewny" etat u kogoś... Sama popełniłam ten błąd, skupiając się tylko na prowadzeniu mojej firmy! Wtedy dostałam propozycję zbudowania drugiej nogi moich dochodów, w totalnie innym biznesie!

I dzisiaj chcę Cię zaprosić na warsztaty o bezpieczeństwie, w trakcie których opowiem o kilku niezwykle ważnych rzeczach, bo być może i Ty dzisiaj jesteś w momencie, kiedy kryzys zachwiał Twoim bezpieczeństwem!

TEMAT #1

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: życie Ci się przydarza, czy świadomie kreujesz swoje życie?

SEKRET #2

PRZEKONANIA: to co myślisz na swój temat, na temat życia nie jest Twoją prawdą!

SEKRET #3

ZMIANA: klucz to decyzja i działanie! Bez tego nic się nie zmieni, a Ty nigdy nie będziesz czuła się bezpiecznie!