Wdzięczność... bilet do szczęścia!

Dołącz do BEZPŁATNEGO
90-dniowego WYZWANIA WDZIĘCZNOŚCI!

Wdzięczność to pierwszy i najważniejszy krok w kierunku szczęścia.

Jeśli szukasz szczęścia, próbujesz je w sobie odkryć, to zacznij od praktyki wdzięczności. Na szczęście można się tego nauczyć -  a czas nauki zależy od osobistych doświadczeń. Ja sama uczyłam się wdzięczności pół roku! Ale byłam mocno oporną materią!

Wdzięczność jasno pokazuje, co jest w życiu ważne, a co nie! Kiedy wyrażasz wdzięczność każdego dnia w końcu zaczynasz nią żyć - bo wdzięczność to magia, która nieustannie narasta, jakby się ją mnożyło!

Wdzięczności możesz doświadczyć każdą komórką swojego ciała - nasz mózg reaguje na nią w postaci zwiększonego czuwania szczęścia. Profesor uniwersytetu kalifornijskiego Robert Emmons, który przeprowadził badania nad praktykowaniem wdzięczności wykazał, że praktykowanie wdzięczności może mieć wspaniałe konsekwencje dla życia człowieka: zmniejsza ciśnienie krwi, poprawia odporność, zwiększa poczucie zadowolenia z życia i poczucie szczęścia. Powoduje też, że jesteśmy chętniejsi do dzielenia się dobrem, pomagania i hojności. Zmniejsza ryzyko depresji czy skłonności do uzależnień.

Sama widzisz, że warto, bo wdzięczność same plusy!

Co naprawdę da Ci wyzwanie wdzięczności:

90 lekcji w formie codziennych e-maili, dzięki którym odkryjesz w sobie wrażliwość na siebie i świat

Zbudujesz lepszy kontakt ze sobą, a to przełoży się na to, jakie masz relacje z innymi

Zwiększysz satysfakcję z życia i podejmiesz decyzje o zmianach, które będą spójne z Tobą, 

Podniesiesz poczucie własnej wartości, a to pozwoli Ci docenić samą siebie w wielu wymiarach życia

Nauczysz się zachowywać dyscyplinę i wytrwałość, bo codzienna praca z wyzwaniem pozwoli Ci zbudować nawyk samodyscypliny i systematyczności

 Zyskasz spokój ducha i obniżysz poziom stresu, bo odrzucisz to, czego nie chcesz w swoim życiu, a skupisz się na tym, co dobre, piękne i ważne

Zbudujesz lepszy kontakt ze sobą, innymi i światem, bo będziesz patrzyła na wszystko z perspektywy miłości i wdzięczności, a nie lęku, braku, żalu

Nauczysz się świadomie zarządzać swoim szczęściem, a dzięki temu sama będziesz je kreować, nie patrząc na okoliczności

Zamienisz narzekanie na docenianie i zobaczysz to w słowach, które zaczniesz używać i tych, które usuniesz ze swojego języka

Odkryjesz jaka moc kryje się w docenianiu drobnych chwil, momentów, rzeczy wokół Ciebie, a to pozwoli Ci doświadczyć uważności i bycia w tu i teraz

Zwiększysz poczucie szczęścia i zaczniesz sama definiować siebie i swoje życie!

90 dni -bilet do szczęścia!

Codziennie o godzinie 6:00 rano w Twojej skrzynce e-mail pojawi się nowa lekcja z wyzwania, dzięki której krok po kroku nauczysz się wdzięczności!

Nawyki

Wdzięczność uczy uważności, uważność daje mozliwość bycia wdzięcznym! W trakcie wyzwania wypracujesz klika bardzo ważnych nawyków, które każdego dnia praktykują ludzie, którzy mówią, że są szczęśliwi!

Eksperyment

Cokolwiek teraz myślisz... zrób eksperyment! Nie neguj, nie nastawiaj się nie wiadomo na co... zrób eksperyment podejmując to wyzwanie i z ciekawości sprawdź, co się wydarzy w Twoim życiu podczas i po tym wyzwaniu!

Zobacz, co o wyzwaniu wdzięczności mówią osoby, które już je ukończyły!

„Bądź wdzięczny za to, co masz, a będziesz miał tego więcej. Jeśli koncentrujesz się na tym, czego nie masz, nigdy nie będziesz miał wystarczająco dużo.” - Oprah Winfrey

Beata Biegała

Założycielka społeczności "Przestrzeń Pełna Szczęścia!" w ramach której, od ponad 5 lat pomaga ludziom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia. 

Swoją pracę opiera o koncepcje pracy z podświadomością i nieustanne poszerzanie własnej świadomości! 

Jest autorką książki "Odważ się żyć! NIe odkładaj siebie na później!" i współautorką 4 tomu "Doskonale Niedoskonali" i 

Żona i matka 2 nastolatków, w tym Filipa, którego zdiagnozowano, jako dziecko autystyczne. Niepełnosprawność syna wyzwoliła w niej moc do ogromnych życiowych zmian, którą teraz dzieli się ze swoimi klientami. 

Misją Beaty jest szerzenie koncepcji, że każdy, bez względu na wiek, urodzenie i status społeczny może zmienić swoje życie i żyć w poczuciu szczęścia i spełnienia, tak samo, jak sama to zrobiła! Wierzy, że szczęście każdy ma w sobie, potrzebuje je tylko w sobie odnaleźć i pomnożyć ile się da! 

Już teraz zapisz się na 90-dniowe wyzwanie wdzięczności!

Nie pozwól, by kolejne zewnętrzne warunki decydowały o tym, jakie jest Twoje życie!